Asaleti İle Karşınızda Ford Mustang Shelby GT350

Karşınızda son derece üst seviyede dizayn edilen dış tasarımıyla yenilenen Ford Mustang Shelby GT350! Sıradan bir spor otomobilden çok daha fazla şeyler sunan Mustang, Ford kalitesini ve ona ait ruhun eşsiz bir şekilde tasarımının bir araya geldiği mükemmel bir araç… Göz alıcı yüksek bir performansın yüzde yüz kontrol olanağı ile sizlere hiç karşılaşmadığınız bir kusursuzluk sunmaktadır.

Ford Mustang sizlerle keyifli ve konforlu bir yolculuğa çıkmak istiyor ne dersiniz? Xenon farlar ile dikkat çeken tasarımını en üst düzey işlevsellik olgusunu oluşturmayı başarıyor. Gece sürüşlerinizi olağan performansından daha iyi performansa çıkaran Xenon farları ile geceniz gündüze dönecektir.

Karşı konulmaz yenilenen dış görünümü ile kalbinde Mustang’ın kalbi çarpıyor. Geniş dış hatlara sahip ve alçak bir tavan çizgisine sahip göz alıcı tasarımıyla Ford Mustang sizler için karşı konulmaz karizmatik duruş sergileyecektir.

Donanımları ile sürüşler daha keyifli

Yeni Ford Mustang le sürücü koltuğuna geçin ve yolculuğun keyfini çıkarmaya başlayın. Dokunmatik ekranlı Ford SYNC3 ile elinizi direksiyondan ayırmanıza hiç gerek kalmadan, sesli komutla istediğiniz müziği seçebilir ve istediğiniz anda değiştirebilirsiniz. Dahası da var, isterseniz sıcaklığı ayarlayabilir, navigasyon sisteminin devreye sokabilir ve diğer tüm elektronik donanımları kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Yenilenen Ford SYNC3 ile cep telefonunuza gelen herhangi bir SMS veya sesli çağrıları kolaylıkla cevaplayabilirsiniz. Gelen SMS ve diğer çağrıları AppLink ile Türkçe sesli şekilde okuyabilir ve aynı zamanda Android ve iOS ile kolaylıkla cevaplayabilirsiniz. Audibook ile geliştiren yeni özellikle Spotify’da istediğiniz ve sevdiğiniz tüm şarkıları kolaylıkla dinleyebilirsiniz. Dokunmatik ekranlı ve sesli kontrol özelliği olan Ford SYNC3’ün diğer bir özelliği ise Ford Acil Durum Yardım’ıdır. Hava yastıklarının açılması ile sistemde ki yakıt akışının kesilmesiyle oluşabilecek herhangi bir trafik kazasının halinde bu teknoloji size acil bir şekilde acil yardım çağrısında bulunma fırsatını tanımaktadır. Sistemin diğer bir özelliği ise bulunduğunuz yeri bilmediğinizi veya nerede olduğunuzu  karşı tarafa aktaramayacak durumda olduğunuzu varsayarak GPS koordinatlarını sizin belirlediğiniz insanlarla paylaşmaktadır. Dokunmatik ekran teknolojisinde ileri teknolojiyi takip etmeyi devam ettiren Ford Mustang’in kullanımı kolay 8 inçlik dokunmatik ekranı ile sürüş esnasında her zaman bağlantıda kalmanızı sağlıyor. Ekran yardımı ile bağlantı da bulunmanız telefona, navigasyon sistemine ve diğer tüm multimedya fonksiyonlarına, sıcaklık ayarlama seçeneklerine bir tık ile kolaylıkla erişebilirsiniz. İdeal bir sürüş için gerekli tüm koşulları sadece birkaç basit dokunuşla oluşturmak için fazlaca seçenek bulunmaktadır.

Güçlü Motor Güçlü Mustang

Yeni Mustang kendisinden beklentilerden çok daha fazlasını üstün bir performans ile sunan 2.3L EcoBoost ve 5.0L V8 motor seçenekleri ile sizlerin tercihine bırakıldı. 2.3L EcoBoost benzinli motor seçeneği ile yenilenen Ford Mustang için özel olarak geliştirilen 233KW’lık 2.3L EcoBoost benzinli motor sürüş keyfini düşük yakıt tüketimiyle sizler için bir araya getirildi. Uluslararası Yılın Otomobili ailesinin bir ferdi olan ve yüksek performanslı, yeni dört silindirli motoru ile yakıt tüketimini ve gaz emisyonunu en aza indirmek için düşük eylemsizlik momentli bir Turbosarj geliştiren Ford, değişken zamanlamalı supap sistemine sahiptir. 5.0L V8 benzinli motor ile 310KW’lık etkileyici bir güce çıkan ve rekor sayılan 530 Nm’lık torkuyla 5.0L V8 benzinli motor ile sizlere destansı bir performans sergilemektedir.

Tüm yetkili satış noktalarında

Yenilenen Ford Mustang Shelby GT350 fiyatlarıyla uygun bir şekilde sizleri tüm yetkili satış noktalarında bekliyor. Ford Mustang Shelby GT350 ÖTV’li fiyatı 640 bin TL’den başlayan fiyatlarla…

Kimler Neler Demiş?

avatar