Aston Martin Db11 V12 Özellikleri

Menşei İngiltere olan otomobil 2017 model yepyeni spor aracıyla Aston Martin tutkunlarına göz kırptı. Gerçekten de aracın kaput altına yerleştirilmiş çift turbo beslemeli V12 tip motoruyla daha önceki modellerin çizgisinin dışında yepyeni bir tasarımla otomobil tutkunlarının karşısına çıkarıldı. 

Bir diğer sıra dışı özelliğiyse Aston Martin Db11 V12 Özellikleri klasiğini yansıtan aerodinamik yapısını yine bu aracın da koruyor olması. Ancak LED stop farları da onun 2017 model araç olarak gelenekle geleceği kucaklamış olmasının belki de en şık tasarımı denilebilir.

Dış Tasarım

2017 model aracın kuşkusuz göze çarpan ilk tasarımı çift turbo beslemeli motorun kaput altına yerleştirilmesi ve 20 inçlik parlak jantlarının olmasıdır.

Bunun yanı sıra eşsiz tasarımı arasında yeni aston martin LED stop lambalarının da aracın klasik görünümünün dışında aranan yeniliklerden biri olduğunu her açıdan resmetmesi bakımından söylendiği zaman her anlamda farkını yansıttığını kesinlikle dile getirmek gerekiyor.

Bu da aracın her anlamda kalitesini sıra dışı hale getiren nitelikler arasına sokmaktadır.

Performans

2017 model Aston Martin db11 elbette kendine has sıra dışı dış tasarımı kadar performansıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Araç 320 km/s hız yapabiliyor olmasıyla fark yaratmaktadır. Ayrıca sadece ama sadece 3.9 saniyede 0-100 km hıza ulaştığını da belirtmemiz her açıdan söylenebilecek nitelik olarak addedilebilir. Bu da her açıdan aracın sahip olduğu eşsiz nitelikleri resmetmesi bakımından gerçekten de onu sıra dışı özellikler arasına sokmaya yetmektedir.

Söz konusu otomobilin performansı adına 700 nm azami tork üretebiliyor olması aston martin db11 fiyatı ve tam 600 beygir gücüne sahip olması da gerçekten de şaşılacak sıra dışı nitelikleri arasında kesinlikle ifade edilebilmektedir. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar da söz konusu modelin her anlamda kesintisiz olarak uzun süre kullanılabilmesini sağlayan eşsiz özelliklerini resmetmeye devam eder.

Ağırlık – Boyut

Spor otomobil tutkunlarının performans kadar değer verdikleri bir diğer ayrıntı da kesinlikle aracın dış tasarımı ve ağırlığıdır. Ağırlığı olarak söz konusu aston martin db11 ötv fiyatı modelin 1770 kg maksimum ağırlığının olduğunu kesinlikle söylemek gerekir. Yine en kesin boyutları olarak

4739 mm uzunluk

1279 mm yükseklik değerlerine sahip olduğunu da kesinlikle dile getirmek gerekmektedir. 

Bu değerler dikkate alındığı zaman her anlamda aracın sahip olduğu bütün bu nitelikleriyle diğer modellerin tamamlayıcısı konumunda yer aldığını kesinlikle söylemek gerekecektir.

Fiyatı

Otomobilin özel taşıt vergisi (ötv) indirimli olarak tüm Aston Martin db11 v12 ötv fiyatı yetkili satıcılarından en güncel fiyatı hakkında bilgi alınması mümkün. Öte taraftan bu otomobilin her anlamda fark yaratmaya devam eden seçkin özelliklerinden bir diğer unsuru aracın 2017 model olması nedeniyle yıllık 1553 TL toplam ötv bedelinin olmasıdır. Bu özellikler dikkate alındığı zaman yeni model araçla şehri adeta yeniden keşfetmeniz mümkün hale gelecek.

Garanti

Son olarak otomobilin garanti kapsamına da yer vermek gerekmektedir. Otomobil aston martin db11 resimleri baştan başa bütün müşterilerine 2 yıllık boya, mekanik paslanmazlık garantilerini vermeye devam ediyor. Bu sayede her açıdan aracı test sürüşünde memnun kalarak kullananların ömür boyu da aynı memnuniyeti muhafaza ederek her daim kullanmaları güvence altına alınıyor. Tümüyle ortada duran bu nitelikler de garantisinin herkesi memnun etmesini sağlamaktadır. Tümüyle bu ortada duran nitelikler dikkate alınacak olunduğu zaman her açıdan 7/24 yol yardımı hizmeti verilmesi de tüm Aston Martin müşterilerine özel bir diğer hizmeti meydana getirmektedir. Böylelikle her açıdan tamamen eşsiz unsurları yansıtması bakımından da en ideal unsurlarıyla tamamen kaliteli ve sıra dışı yaklaşımları oluşturmaktadır.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments