Audi A1 Ötv Fiyatı

Üstün Alman mühendisliğinin eseri olan Audi, ilk otomobilini ürettiği 1901 yılından itibaren otomotiv sektöründe büyük başarılara imza atmış kalite ve prestijin markası olmuştur. 1980 yılında ürettiği dört çeker ve turbo spor otomobil olan quattro döneminde teknoloji alanında zirveye ulaşmış bir otomobildir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Audi, her kesimden kullanıcıya hitap ediyor. 

      Küçük Dev Audi A1

Sportif ve heyecan verici bir otomobil Audi A1, kompakt sınıf otomobilleri yeniden şekillendiriyor. Geniş, ferah ve kişiselleştirilebilir iç tasarımı ile kendinizi yansıtmanıza imkan veren yeni Audi multimedya ve dijital dünya ile de sıkı bir ağ bağlantısına sahip. Bu özellikleri ile tamamen sürücü odaklı bir otomobil olarak değerlendirebileceğimiz A1 10 adet renk seçeneği ile geliyor.

      İstediğin A1’i Yarat

Kişiselleştirilebilir özellikleri ile tamamen kendinize özel bir A1 tasarlayarak kendinizi yansıtabileceğiniz bir araç tasarlayabilirsiniz. Tavan, tavan kenarı spoyleri, A sütunları aracın rengine göre ya da tamamen kontrast renkler ile tamamlanabiliyor. Aynı zamanda yan aynalar ve marşpiyeler de araç ile kontrast renklerde seçilebiliyor. 

     Büyük Ailenin En Küçük Çocuğu

 Geniş, köklü ve asil Audi ailesinin küçük çocuğu gözüyle bakabileceğimiz Audi A1 Sportback özellikleri ile kompakt sınıf kriterlerini bir üst seviyeye çıkartıyor. Modüler seri yapısı aracın en yeni özelliklerinden biri olarak değerlendirilebilir, bu özellik müşterilere iç ve dış tasarım serilerini arzu ettikleri şekilde kombinlemelerine izin verir. Temel, ileri ve S Line seçenekleri ile tasarımını yapabileceğiniz araç geniş singleframe ızgara, opsiyonel sunulan tam led farlar ve eşsiz tasarımlı gündüz farları ile kaslı ve dikkat çekici bir yapıya sahip. 

     Standart olarak sunulan 10.25 inch yüsek çözünürlüklü ekran ve tam dijital gösterge gurubu ile beraber çok fonksiyonlu direksiyon ile donatılan A1, navigasyon, sürücü destek sistemleri ve diğer çok yönlü bilgilerin sürücü tarafından kolay görülebilir ve kullanıcı dostu yapısıyla sürücü odaklı bir araç olmanın hakkını veriyor. 

   IOS ve Android işletim sistemleri ile tamamen uyumlu entegre bağlantıya sahip olan A1 sürekli iyi bir bağlantıya sahip olmanızı sağlıyor. Bang & Olufsen Premium Ses Sistem ile akustiğin ve kaliteli müziğin zevkine varacağınız üst sınıf bir müzik sistemi ile gelen A1 ile yapacağınız seyahatler bir müzik stüdyosu içindeymiş hissi uyandırıyor. 

     15-18 inch aralığında jantlar ile tasarımı tamamlanan A1, sportif, dengeli ve mükemmel bir yol tutuğuna imkan veren aks tasarımı eşsiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Opsiyonel olarak sunulan yokuş kalkış asistanı güvenli bir sürüş için destek oluyor.

    Sürücü destek sistemleri ile güvenli bir sürüşe imkan veren A1, standart olarak sunulan şeritten ayırlma uyarı sistemi 65 km/h hızdan sonra devreye girerek aracın şeritte tutulmasına yardımcı olur. Audi pre sens front özelliği ile diğer araçları ve yayaları sürekli izleyerek olası tehlikeli durumların engellenmesine yardımcı olurken, yeni versiyon park asistan sistemi ile de göz dolduruyor. 

    4.03 metre uzunluk, 1.74 cm genişlik ve 335 lt (koltuklar yatırılınca 1090 lt) hacimli bagajı ile sınıfının en geniş iç mekanına sahip araçlarından biri A1. 

     Fiyat Bilgisi

Kompakt sınıfta çağ atlatan bir araç olan Audi A1 fiyatı sport ve dinamik paket seçeneklerine göre değişiyor. A1 Sportback 1.6 TDI 116 hp Dynamic S tronic PI 249.190 TL ve A1 Sportback 1.6 TDI 116 hp Sport S tronic PI 254.705 TL olarak fiyatlandırılmış durumda. 

    ÖTV Fiyatları

     A1 Sportback 1.6 TDI ötv fiyatı 78.784 TL (%60) ve Sport paketin ötv fiyatı 80.536 TL (%60) olarak karşımıza çıkıyor. Her araçta oluğu gibi  Audi A1 ötv fiyatı ve vergi oranlarında zaman zaman değişiklikler yaşanmakta ve bu değişiklikler aracın anahtar teslim fiyatına yansımaktadır.

     Araç hakkında daha detaylı bilgilere yetkili satıcılardan ulaşabilir, Audi A1 resimleri için de resmi web sayfası ve yetkili satıcılardan alacağınız broşüler sizlere gerekli görsel bilgiyi sunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.