Audi A3 Fiyatı, Özellikleri Ve Ötv Oranı

Audi A3 ile Modern Yaşa

Daha bireysel olmak sloganı ile yola çıkan Audi takımı hiçbir gün diğerleri gibi değildir ve olmayacak felsefesi ile yeni Audi A3 ile ortalığı kasıp kavuracak. Günler geçtikçe hayatlar değişiyor ve insanlarda bu hayata ayak uydurabilmek için değişmeye başlıyorlar. Peki, sizinle birlikte değişen bir aracınız olacak desek buna inanır mısınız? Yenilene Audi A3 ile bu artık mümkün. Audi tasarımcıları bu sorunun üzerine giderek sizleri ve hayatın bu değişkenliğini düşünerek ortaya yeni tasarımla ful donanımlı bir araç ortaya çıkardılar. İşte karşınızda Audi A3! Bazı otomobiller vardır sürücülerin iyi bir zevke sahip olduklarını belirtir. Bazıları ise araçlarının en iyi teknolojiye sahip olduklarını belirtir. Audi A3 bunların da ötesine giderek sürücü için keyif verir ve bunu yaparken kendisini yormaz ve söz söylemez. Kendisi zaten doğuştan konforlu ve karizmatiktir. Dinamik görünümünü dış iskeletinden alırken rahatlık ve konforu sizler için tasarlanan ve son teknoloji ile donatılan iç dizaynı tamamlamaktadır. Heyecanlı ve adrenalin dolu sürüşlere hazır mısınız? A3 ile istediğiniz sınırları zorlayın ve yanında size tüm performansını en iyi şekilde verecek bir yol arkadaşınızı olacak.

Güçlü Motor

TFSI motor ile güçlü turbo teknolojisi ve verimli FSI enjeksiyon teknolojisi bir araya gelerek sizlere güçlü ve kararlı bir motor sunuldu. Motor sporlarından esinlenilerek tasarlanan motorda yeterli derecede yakıt tüketimi yapar ve ani tepkilere karşın üstün performans sağlar. Yenilen A3 motor performansı olarak 6,6 saniyede 100/h km hıza ulaşmayı başarmaktadır. A3 Sportback ile bu süre azalarak 6,7 saniyede 100 km/h hıza ulaşılmaktadır. Audi A3 özellikleri bunlarla sınırlı değil, üstün beygir gücü ile dizel veya benzinli seçenekleriyle güçlü bir kimlik oluşturmaktadır. 102 beygir güç ile sadece 6,2 saniyede sıfırdan 100 km/h hıza ulaşmayı başaran A3 3.2 quartto 250 HP’ye kadar ulaşabilmektedir. Yakıtı en verimli şekilde kullanmayı amaçlayan Audi bu doğrultuda 105 beygir gücünde olan 1.9 TDI ve 1.9 TDI e modeli ile sizlere 140 veya 170 beygir gücünde 2.0 TDI seçenekleri sunmaktadır.

İç Tasarım

Daha büyük düşünmeye A3 ile başlayın. Arka bölümdeki sizi şaşırtan büyük diz mesafesinde ve cömertçe şekillendirilen mekan ile Audi A3 araç içi sizlere geniş bir alan sunmaktadır. Omurgayı destekleyen ince ve zarif hatlarla sportif görünümü üste çıkarmayan dizaynı ile yolculuklarını daha hoş bir hale getirecektir. Yüksek konumlandırılmış göstergeler ile dinamik görünüm iyice güçlendi ve sizin için sürüş sırasında kolaylık sağlaması için dizayn edildi. Hava yastıkları olası tüm kötü durumların düşünülmesi sonucunda iyileştirildi. Herhangi bir çarpma sonra oluşabilecek çarpışma sonra travmalar kıstas alınarak ön sürücü ve yolcu hava yastıkları ve arkada ki yolcuların hava yastıkları son teknoloji ile donatıldı. Arka koltukta bulunan hava yastıkları çarpma sırasında yan camları tamamen kaplayarak olası tehlikelerden korunmuş olacaksınız. İç tasarımın yanında Audi A3 özellikleri devam etmektedir. Yenilen Servo Direksiyon ile elektromanyetik ve hıza bağlı manevra desteği veren, aktif olarak geri alma desteği otomatik düz gitme ve enerji tasarruflu çalışma sistemi ile donatıldı. Anti patinaj kumandası olan ASR ille motor gücünüzü azaltarak çekiş tekerleklerinin patinaj yapmasını engeller ve tüm hava ve yol koşullarında iyileştirilmiş bir yol çekiş gücü sağlar.

Audi A3 Tüm Yetkili Bayilerde Sizleri Bekliyor!

Teknolojik özellikleri donatılmış bu Audi A3 fiyatı konusunda da sizleri memnun etmeyi başaracaktır. En yakın yetkili bayilerimizi ziyaret ederek Audi A3 Ötv’li fiyatı 216 bin TL’den başlayan fiyatlarla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.