Audi A4 Avant 2.0 Tdi Özellikleri

Audi A4 ilerlemeyi hissedin parolasıyla otomobil tutkunlarını her yönden etkisi altına almayı başarmış durumda. Çünkü söz konusu bu araçta adeta yok yok. Yeni nesil Audi A4 Avant 2.0 Tdi Özellikleri LCD multimedya ekranı, sanal kokpit sistemi ve yakıt tüketimini %25 oranında net azaltan asistan özelliğiyle gerçekten de fark yaratıyor. Tümüyle bu kendine has özellikleriyle çoktan alanının lideri olmayı hak etmeyi başarıyor.

Genel Bakış

* Audi A4 Avant 12,3 yüksek çözünürlük kalitesine dayanan LCD multimedya dijital ekranıyla müzik zevkini de yüksek kaliteye taşıyor.

* Ayrıca ses kalitesini Bang & Olufsen ses sistemine dayandırarak her bakımdan yeni audi iç mekanı adeta bir canlı müzik ortamına dönüştürüyor.

* 3D ses özelliği bulunuyor ve bu sayede radyoda ya da müzik çalarınızda çalan sesi sanki yanınızda duyuyorsunuz hissi verir.

* Renk seçenekleri de bir hayli etkileyici…

Sedefli daytona gri, metalik floret gümüş renk gri, metalik scuba mavisi ve de metalik tango kırmızısı ile tüm dikkatler üzerinizde olacak.

* Sanal kokpit de yine en güncel harita bilgisiyle tüm mesafeleri kısaltmaya devam ediyor. Üstelik 3D harita sistemi de dikkat çekiyor.

Motor

* Audi A4 modelin bu Avant serisinde 2.0 motor tdi seçeneği kullanılmış durumda. Ayrıca aracın maksimum 150 hp gücü ve azami 250 nm tork hacmi yer alıyor. Tümüyle bu özellikleri açısından değerlendirildiği zaman her anlamda performansını en üst düzeye çıkardığını kesinlikle dile getirmek gerekecektir. Araç saatte 210 km hız yapabilmekte olduğu için audi a4 her daim sürat alarak mesafeleri kısaltabilme özelliğini bir arada sunmaya devam eder. Tümüyle ortada duran bu özellikleri dahilinde yine her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin dikkatleri üzerine çekmektedir.

* A4 modelinde quattro dört tekerlek çekiş sistemi teknolojisi kullanılmış durumda. Bu sayede yol tutuş ve dinamik sürüş daima güven altında olmaya devam edecektir. Yine bu ileri teknoloji ön ve arka aksların torka audi a4 fiyatı adil bir şekilde dengeli dağılım yapmasını da sağlaması açısından son derece önemlidir.

İç ve Dış Tasarım

Araç performansı kadar göz dolduran bir diğer özelliği olarak elbette kendine has iç ve dış tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Aracın opak ve metalik renkler olarak iki kategoride değerlendirilecek renk skalası vardır. Opak renkleri arasında siyah ve beyaz renkler dikkat çeker. Parlak siyah ve ibis beyazı opak renk seçeneklerini oluşturuyor. Aynı zamanda maviden kırmızıya, yeşilden matadora kadar her çeşit metalik renkleri de bulmak mümkün olmaktadır.

Aracın 16 inçlik alüminyum alaşımlı audi a4 ötv fiyatı jant tasarımı yine dış tasarımında dikkat çeken bir diğer detayı olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Ayrıca eşsiz tasarımıyla göz dolduran matrix LED farları da dış tasarım adına son derece önemli bir diğer detayı oluşturmaya devam ediyor.

İç donanımı da elbette dış donanım kadar gerçekten de birbirinden iddialı tasarımlarla dopdoludur. Bu açıdan düşünülecek olunduğu zaman her anlamda spor deri koltuk atlas bej renk seçenekleriyle dikkat çekmektedir. Bununla birlikte koltuk tasarımı arasında milano tip koltuk döşemesi de dikkat çeken bir diğer detayını oluşturmaya devam eder. Aracın audi a4 avant 2.0 tdi ötv fiyatı 3 kollu spor deri direksiyonu da gerçekten de dikkat çeken bir diğer özelliklerini oluşturur.

İç tasarımda kuşkusuz sanal kokpit (virtual cocpit) dikkat çeken bir yeniliktir. Bu özelliği ile audi a4 resimleri en güncel 3D harita sistemi ve 3D ses sistemine dayanarak 7 inçlik dijital multimedya dokunmatik ekranı rahatlıkla kullanabilme imkanı sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.