Audi A4 Cabrio 3.8 Özellikleri

Audi’nin spor otomobil tutkunlarına özel olarak iki kapılı bir tasarıma sahip olan otomobilidir. Otomobil Türkiye pazarındaki yetkili satıcıları aracılığıyla da satışı yoğun olarak kaldığı yerden devam eden bir otomobil modeli Audi A4 Cabrio 3.8 Özellikleri olmasıyla dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra aracın her açıdan tamamen eşsiz bir tasarımı ve üstün sürüş performansı da onu diğerlerinden ayıran farklı özellikler kategorisi arasına koymaya devam etmesi bakımından gerçekten de dikkat çekiyor.

Teknik Bilgiler

– İki kapılıdır ve Cabriolet tip kasaya sahiptir.

– Yakıt deposunun 70 litrelik toplam kapasitesi bulunmaktadır.

– Saatte maksimum olarak 238 km/h hız yapabilmektedir.

– 7.9 saniyede ilk 0-100 km hızına ulaşabilmesi bakımından da bir hayli süratli otomobil olduğu dikkatlerden kaçmayan ayrıntıları arasında gelmektedir.

– Aracın 2.0 TFSI motor seçeneği yeni audi bulunmakta olup yine söz konusu otomobil her açıdan tam 200 bg gücündedir.

– Aracın dakikada minimum 5100 maksimum 6000 devir yapabilme kapasitesi bulunmaktadır.

– A4 Cabrio modelinin azami tork kapasitesi de ne kadar güçlü bir model olduğunu gözler önüne seriyor. Tam 280 nm azami torku bulunan araç minimum 1800 maksimum 5000 dakikada devir yapabilir.

– Son olarak teknik bilgiler arasında muhakkak ki 1898 cc silindir hacmini de kesinlikle audi a4 cabrio dipnot olarak belirtmemiz gerekecektir.

İç Tasarım & Multimedya

Aracın iç tasarımında öne çıkan hidrolik direksiyonudur. Bunun yanı sıra yine söz konusu araçta koltuklar da manuel ayarlamalıdır. Bu özellikleriyle aracın multimedya sistemine de göz atmak gerekirse araçta standart olarak usb ve aux girişleri audi a4 cabrio fiyatı yer almaktadır. Böylelikle kesintisiz bir şekilde müzik keyfine kaldığınız yerden devam etmeniz her anlamda mümkün olabilmektedir. Tümüyle ortada duran bu niteliklerinin dışında yine söz konusu tasarımından biri olarak dikkat çeken özelliği arasında elbette 4+1 hoparlör ses sistemi gelmektedir. Yüksek ses kalitesine dayanan bu hoparlör sistemi ile her açıdan kusursuz bir ses sisteminin var olduğunu kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Bu da her açıdan farkını yansıtan özellikleri arasında gelmeye devam edecektir.

Aracın tüm koltuklarında elbette hava yastıkları yer alıyor ve ABS fren sistemi ile tasarlanmış durumdadır.

Aracın motoru audi a4 cabrio ötv fiyatı ön boyuna olacak şekilde tasarım özelliği göstermiş olmakla beraber önden çekişli bir tasarıma sahip olduğu da yine belirtilmesi gereken detayları arasında geliyor.

Yakıt

Aracın yakıt tüketimi ve tasarrufu bilgileri de sıklıkla merak ediliyor. Nitekim araç ortalama şehir içinde 11,6 şehir dışında ise 6,3 lt/100 km yakıt tüketmektedir. Bu özelliğinin yanı sıra yine dikkat çeken bir diğer özelliği toplam ağırlığıdır. Aracın Audi a4 cabrio 3.8 ötv fiyatı maksimum olarak 2080 kg maksimum ağırlığa sahip olduğunu kesin olarak ifade etmek gerekecektir. Böylece her açıdan üst düzey bir yakıt tüketimine sahip olarak her açıdan kalitesini korumaya devam ettiğini kesin olarak dile getirmemiz gerekmektedir. Tüm bu ortada duran yaklaşımlar neticesinde de aracın yakıt tasarrufu konusunda da standartların üstünde değerlere sahip olduğunu belirtmemiz gerekir. Son olarak CO² emisyon 199 gr/km olduğunu da kesin olarak ifade etmek gerekmektedir. Euro V tipi emisyon standardı kullanılarak her açıdan çevreye zarar vermeyen benzinli yakıt tipinin tercih edildiğini söylemek gerekir.

Yetkili Audi a4 cabrio resimleri satıcılarına uğranıldığı zaman her açıdan aracın sahip olduğu bütün özellikleriyle kalitesinden kesinlikle ödün verilmeksizin hem test edilmesi hem de net fiyat tekliflerinin alınması olanaklı olacaktır. Böylece aracın sahip olduğu nitelikler tüm özellikleriyle net olarak anlaşılacak ve bu sayede aracın gücü ortada duracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.