Audi A4 Quattro 2.0 TDI

Audi’nin bu sıra dışı off road otomobili her türlü arazi şartlarına uygunluk özelliğine sahip bir araçtır. Tüm bu ortada duran özellikleri neticesinde her anlamda audi a4 quattro 2.0 tdı özellikleri ayağınızı sadece yerden kesmekle kalmayacak bunun da ötesinde birçok özellikleriyle yol canavarı olduğunu çoktan kanıtlamış olacaktır.

Eşsiz tasarımının yine kendine has eşsiz performansıyla birleşerek karşımıza çıkan bu otomobil uygun ötv indirimine dayanan fiyat seçeneğiyle her anlamda karşımıza çıkar. Bu da onun her halükarda kullanılması anlamına gelir ki yeni audi gerçekten de dikkat çeken yönlerini oluşturur.

Teknik Özellikleri

Aracın 1968 cc motor hacmi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 190 hp 3800 – 4200 aralığında toplam motor gücüne sahiptir. Elbette bu özelliğini yine kendine audi a4 has yönleriyle azami tork sistemi desteklemektedir. Bu anlamda 400 nm 1750 – 3000 aralığındaki dd sistemi karşımıza çıkan motor gücüne dayalı özellikleri olarak dikkat çeker. Aracın toplam ağırlığı 1715 kg olarak tespit edilmektedir. Bu açıdan her türlü teknik özellik yönünden gerçekten de işlevsel olmaya devam eder. Bunun yanı sıra iç donanım olarak yine 505 lt bagaj hacminin de var olduğunu kesin olarak dile getirmek gerekmektedir.

Standart Donanım

Audi 4 quattro modelinin donanımları üzerinde de durmak gerekir. Böylece aracın her yönden sahip olduğu üstün yönlerini enine boyuna audi a4 fiyatı bütün boyutlarıyla birer birer nitelendirmek her açıdan mümkün olabilecek. Kükürtsüz dizel tip araç alaşımlı paslanmaz çelikten 17’lik jant sisteme sahiptir. Yağmura karşı hassas yağmur sensörleri bulunmakta ve yine xenon tip far sistemi yer almaktadır. Parlak tavan çıtası da yine dikkat çeken dış tasarımı arasında yer alan yeniliği olarak dikkatleri üzerine çeker.

Ayrıca bu off road aracın iç tasarımı audi a4 ötv fiyatı adına dikkat çeken bir diğer yeniliği ısıtmalı cam sistemi olup bu özelliği yine sürücü koltuğunda bulunur. Böylece hem yazın sıcağına hem de kışın soğuğuna karşı sürücünün ısı dengesini muhafaza eden ergonomik bir sürüş keyfi sunmaya devam edecektir.

Deri koltukları saten ve gri gümüş gibi farklı audi a4 quattro 2.0 tdı fiyatı renk ve model seçeneklere sahip.

Fiyat 

Aracın %0 faiz avantajıyla 179 bin liradan başlayan seçenekleri mevcut. Üstelik ötv indirimi de dahil olduğu için her anlamda tüm herkesin rahatlıkla satın alabilecekleri çok uygun fiyatlara sahip bir off road sürüş deneyimi sunacaktır. Bu da her açıdan öne çıkan yönlerini audi a4 resimleri meydana getirmesi adına son derece önemli bir konuyu teşkil etmeye devam eder.

Audi A4 Quattro 2.0 TDI otomobil keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için mutlaka göz atılması gereken bir otomobil olma özelliğini taşıyor. Aracın %0 faiz avantajıyla tüketiciye sunulması da, oldukça avantajlı bir süreci işaret ediyor. Üstelik ÖTV indiriminin bulunması da satın almayı oldukça avantajlı hale getiriyor.

Audi tutkunlarının tartışmasız göz atacağı bu otomobil hem kaliteyi hem de prestiji bir arada bulunduran bir model. Uygun ödeme koşulları ile satın alabilceğiniz bu araba, farklı paket seçenekleri ile daha lüks bir donanıma da sahip olabilir. Farklı paket seçenekleri döşeme renginden iç donanıma kadar pek çok konuda başka başka alternatifler sunmaları açısından son derece değerli.

Eğer paranızın tam karşılığını alabileceğiniz lüks bir otomobil sahibi olmak istiyorsanız ve Audi araçlarının kalitesini deneyimlemek isteyenlerdenseniz mutlaka bu modele göz atın. Başlangıç fiyatı 179 bin TL olan otomobilin daha dolu kasalarına da göz atabilirsiniz. Fiyat arttıkça beklentilerinizi karşılayacak özellikler de artacaktır. Ancak aracı boş olarak almak istediğiniz başlangıç fiyatı 179 bin TL olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir