Audi Q5 Quattro 2.0

Audi gösterişi sevenler ve bir o kadar da eşsiz sürüş performansından bir an dahi olsun ödün vermeyenler için yeni bir modelini tasarladı. Q5. Her yönüyle kusursuz bir otomobil modeli olmaya devam eden bu araç omza yaslanan dikiz aynaları, renkli ekran ve de yüksek verimlilik sunan audi q5 quattro 2.0 özellikleri motor sistemiyle yine dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Üstelik bütün bu özelliklerine bir de dört tekerleğin hepsine dengeli olarak yeni audi güç aktaran aks sistemi de eklenerek her anlamda eşsiz bir performans sağlamaya devam etmektedir.

Motoru

Audi Q5 modelinin motoru 2.0 TDI olarak dizayn edildi. Dört tekerleğin her birine dengeli olarak dağılan güç sistemi sayesinde eşsiz bir sürüş keyfi ve uzun ömürlü motor verimliliği sağlar. Bu özelliğinin yanı sıra özellikle kaygan yollarda araçların sıklıkla yaşadıkları sürüş kontrolünü audi q5 kaybetmesi gibi sorunların önüne geçmek adına dengeleyici aksı sayesinde bu stresten de artık kurtulmak tamamen mümkün olacaktır.

Dış Tasarım

Audi Q5’in elbette kendine has dış tasarımına da yer vermek gerekmektedir. Parlak siyah ve ibis beyazı gibi opak renk seçeneklerinin mevcut olduğu araç adeta bir rüyadan uyanmışçasına hayalleri süsleyen model olarak göz kamaştırmaktadır. Eşsiz jant teknolojisi kullanılarak on kol tasarımla 8 x 17 jant sistemi kullanılmıştır. Bunun yanı sıra LED tip farlar da yine akıllı teknolojik sisteme audi q5 fiyatı dayanan bir diğer özelliğidir. Elbette daha az enerjiyle daha yüksek verimlilik özelliği sunan Xenon far sistemleri Audi’nin bu çok özel modelinde de tercih edilmiştir.

İç Tasarım

Spor koltuklar ilk önce göze çarpan yeniliklerinden biridir. Spor tip koltukları sıcak ve soğuk havalara karşı hava kontrol sistemini dengelemektedir. Bu açıdan da audi q5 2.0 quattro ötv fiyatı yazın aşırı sıcağında ortamı yumuşatır kışın da buz gibi soğuğuna karşı içinizi sımsıcak yapar.,

Koltuk tasarımının yanı sıra spor deri direksiyonuna da yer vermek gerekmektedir. 3 kollu çok fonksiyonlu olmaya devam eden bu iç tasarımı her anlamda dikkatleri üzerine çeken bir diğer yönünü meydana getirir.

Fiyatı

Audi Q5 anahtar teslim fiyatına dayanarak 654.164 TL fiyat seçeneği üzerinden her anlamda kusursuz bir performansa sahip. Bütün bu özellikleriyle her anlamda audi q5 resimleri tüm otomobil tutkunlarının rahatlıkla sahip olabilecekleri kusursuz özellikleriyle 2.0 TDI quattro sistemine dayanır. Bütünüyle bu ortada duran yaklaşımlar neticesinde gerçekten de kaliteli ve sıra dışı yaklaşımlara dayanarak her anlamda üst düzey kalitede bir otomobil sistemi sunar.

Audi kalitesi bu model ile hayatınıza dahil olacak ve size oldukça iyi hissettirecek. Başarılı dizaynı, akılları baştan alan konforu ve kalitesi ile segmentinin oldukça başarılı bir modeli olan Audi Q5 tarzıyla da göz dolduran bir otomobil olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Lüks otomobil sevenler bu modele bayılacak. Kusursuz performansı ve iç donanımı ile oldukça klas bir otomobil olan Audi Q5 farklı ödeme seçenekleri ile de kullanıcılarını memnun ediyor. Farklı talepleriniz için de donanım ve iç tasarım anlamında benzersiz fırsatlar sunan otomobil ile ilgili ayrıntılı bilgiyi Audi galerilerinde de bulmanız mümkündür.

Yol tutuşu, sağlam dizaynı, güvenli kullanımı en önde tutan gelişmiş motor aksanı ile rüya gibi bir otomobil. Her yaştan kullanıcıya hitap edecek tarzı da cabası. Genç yaşlı tüm kullanıcıların güvende hissedeceği ve şehir içinde de arazide de tercih edilecek lüks otomobilde ÖTV indirimlerinden yararlanmak da mümkün olacaktır. Pahalı otomobil tutkunları bu araca mutlaka göz atmalı!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir