Audi S Sportback 2.0 TSİ Özellikleri

Audi’nin tutkunları için yeniden tasarladığı yepyeni S modeli sonunda otomotiv dünyasında yerini aldı. Önceki modelinin eksikliklerini büyük ölçüde gideren yeni otomobil her açıdan hız, performans, emniyet kısaca bir Audi S Sportback 2.0 Tfsı Özellikleri Otomobil Adına Akla Ne Geliyorsa Hepsini Bir Arada Bulunduruyor. Bu Özelliklerinin Yanı Sıra Sportif Görünüşünü Taçlandıran İkiz Egzozları, Led Tip Farları Ve De Hava Soğutmalı Fren Diskleriyle Gerçekten De Fark Yaratmaktadır. Üstelik Kendine Has Renk Seçenekleri De Yine Onun Öne Çıkan Özelliklerini Oluşturmaya Yetiyor.

Dış Görünüş

Parlak siyah, vegas sarısı ya da ibis sarısı gibi farklı renk seçeneklerinin bulunduğu yeni yeni audi S modeli metalik yeşil, kırmızı, mavi, lacivert gibi renk seçeneklerine de elbette sahip. Tamamen zevkinize hitap eden renk seçeneğini bulabileceğiniz bu otomobil 18’lik alaşımlı parlatılmış jantlarıyla da gerçekten de spor otomobil tutkunlarının aradıkları tüm özelliklerini bir arada bulundurmaya devam ediyor. Üstelik yine dikkat çeken dış görünümü arasında her açıdan eşsiz bir tasarım örneği teşkil eden LED farlar da dikkatlerden kaçmıyor. LED tip farlar ile kusursuz yan ön ve uzak mesafe aydınlatmalar gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Elbette sportif audi s LED farlar uzun ömürlü.

İç Tasarım

Dış görünüş özelliklerinin ötesinde yeni Audi s fiyatı modelinin sahip olduğu iç tasarım da gerçekten de dikkat çeken özellikleri bakımından her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin donatılmış durumdadır. İç tasarım denildiği zaman bir sürücü için en önemli iki şeyden biri muhakkak koltuklardır. Yandan destekli spor koltuklar audi s ötv fiyatı virajları dönüşte rahat etmenizi sağlarken ergonomik tasarımıyla da vücut ağırlığının dengeli olarak dağılmasını sağlamaktadır. Bu da bel ve boyun ağrıları gibi birtakım sorunların yaşanmaması adına gerçekten de son derece önemli bir konudur.

Yine spor koltuk tasarımının yanı sıra 3 kollu spor deri direksiyon da iç tasarım adına dikkat çeken özelliğini oluşturmaktadır. Üzerindeki multimedya tuşları sayesinde her iki elinizi araç kullanmada kullansanız dahi diğer işlemleri kolaylıkla yapabilmenizi sağlayan teknolojik bir yenilik özellğindedir.

Performans

Audi’nin bu çok özel yepyeni serisinin dikkatlerden kaçmayan bir diğer detayı da şüphe yok ki performansında saklı. Kendine has sıra dışı performansından herhangi bir şekilde ödün vermeksizin tamamen kaliteli olma özelliğine dayanarak karşımıza çıkan söz konusu otomobil her anlamda kaliteli yapısından ödün vermeksizin üst düzey motor gücüne audi s sportback 2.0 tfsı ötv fiyatı sahiptir.

– Sportback serisinin bu atik otomobili 2.0 TFSI motor seçeneğiyle dinamik bir performansla neler yapabileceğini herkese gösteriyor. Aynı zamanda toplam 310 hp motor gücü ile de gerçekten de ne kadar güçlü olduğunu bir kere daha göstermeye devam etmektedir. Tüm bu unsurları dikkate alınacak olunduğu zaman her halükarda söz konusu otomobilin sahip olduğu bir diğer özellik arasında azami tork değerini yirmi seviye daha arttırabilen TFSI tip motor biçimidir. Bunun yanında elbette gerek yakıt tüketimini gerekse performansını olumlu olarak doğrudan etkileyen bütünleşik egzoz manifoltları, supap kaldırma ve de termal yönetim sistemleri motorun her açıdan daima performansını en üst seviyede tutmasını sağlamaktadır.

Tümüyle ortada duran bu farklı özellikleri neticesinde araç çok cazip fiyatlarla Audi yetkili satıcılarında Türkiye pazarında satışa sunulmaktadır. Tüm kullanıcılarının rahatlıkla satın alabileceği esnek ödeme koşullarına sahip olan otomobil audi s resimleri her anlamda farklı tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmesi adına son derece önemli bir yaklaşım örneğini teşkil etmektedir. Tüm bu teşkil ettiği özellikler neticesinde değerlendirildiği zaman da her bakımdan sıra dışı konulara yönelik olarak bütün gücüyle karşımıza çıkmaya devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir