Bmw 116d

1975 yılından  itibaren orijinalliğini bozmayan BMW Serisi spor bir sedan ruhunu hayata taşımıştır. Dinamik tasarımı, mükemmel günlük kullanımı ve rakipsiz çevikliğin karşı koyulamaz birleşimini sunmakta olan otomobil, altıncı neslinde de her zamanki gibi etkileyicidir.

Mükemmel ağırlık dağılımı, BMW Efficient Dynamics teknolojisine sahip gücü, klasik arkadan itiş sistemi sayesinde son derece verimlidir. Motorunun olağanüstü dinamikleri ile düşük yakıt tüketimini garantiler. BMW xDrive sistemi ile dört çeker olan bu araç her zaman size en uygun çekiş gücünü sunar. Ayrıca Luxury Line, Sport Line veya M Sport Paket seçenekleri ile Bmw 116d, ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza uyum sağlamaktadır.

Yaşam, Spor ve Denge

Bmw 116d sayesinde keyif çok yönlüdür. En heyecan veren yönü de yeni BMW 3 Serisi ve sportif tasarımı ile nefes kesicidir. Akıllı işlevselliğiyle yaşamı kolaylaştırma ve sınırsız eğlenceye de yer açar. Şehir içinde sürüş keyfi yada uzun hafta sonu kaçamaklarınızda da her yolun, virajın ve yapacağınız her türlü gezintinin unutulmaz bir deneyim olmasını sağlar. Yolunuz nereye giderse gitsin, varacağınız yer keyiftir. Kendinizi yolun akışına bırakın ve yeni BMW 316i Serisi’ni keşfedin!

Hazırlan, Harekete Geç ve Çok Eğlen!

Gerçek bir sürüş keyfi ile dolu 40yıl. BMW Serisi’nin kısa aks aralığı ve uzun motor kapağı gerçek bir performansı ön plana çıkartır. Bmw 116d ile sürüş keyfi yolculuğunuzun başından sonuna kadar etkileyicidir. Bmw 116d’deki 326bg(240KW)gücünde olan Twin Power Turbo motoru bu aracı yalnızca 5,1 saniyede 0’dan 100 km hıza ulaşmasını sağlamaktadır. Yeni BMW 3 Serisi ile heyecanın sadece bir başlangıç olduğunu fak edeceksiniz.

En Güzel İzler Yüzünüze Yansır

Heyecan ilk andan itibaren ruhunuza işlesin. Yeni BMW Serisi her yolculuğunuzu özel bir etkinliğe dönüştürecek şekilde tasarlanmıştır. Yüksek kaliteli malzemesi ve kaliteli işçilik standartları ve özellikle lüks detayları ile size rahatlık sunar. Opsiyonel olanrak tasarlanmış ortam aydınlatması ile kabinin iç kısmı zevkli ve şık bir şekilde aydınlatılmıştır. Hafif açıya sahip merkez konsolu ve BMW Head-Up Display sistemi ile sürücü destek sistemleri de ayrıca konforlu ve her yolculuğunuzu daha güvenli ve daha keyifli bir hale getirecektir. Bir kere sürücü koltuğuna geçtikten sonra asla ayrılmak istemeyeceksiniz.

Her Anın Bir Enerjisi Vardır Bu Otomobilin ise İki

Etkileyici verimlilik ve çarpıcı dinamizmi ile yeni Bmw 116d n her iki özelliğide deneyimlemenizi sağlayacaktır. Elektrik motoru ile 80 kW güç üretmektedir ve sıfır emisyon değeri sayesinde 120 km/sa hıza ulaşmaktadır. 135kW gücündeki seri ve içten yanmalı motoruyla birlikte 0’dan 100 km/sa hıza sadece 6,3 saniyede ulaşır ve ekonomik yakıt tüketimi ile keyifli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar.

Tasarım

Bmw 116d’nin ayırt edici tasarımı sayesinde BMW Serisi araçların kendi sınıfında en sportif olan modelidir. Klasik tasarımı çağdaş bir biçimde yorumlayan Bmw 116d, kısa aks dışı mesafe, uzun motor bölümü kapağı, geriye doğru yerleştirilmiş yolcu bölmesi ve uzun aks aralığı ile BMW markasının tüm tasarım geleneğini sürdürmektedir.

Konfor ve Güvenlik

Bmw 116d size arkanıza yaslanmanız ve rahatlamanız için gerekli olan tüm olanakları sağlamaktadır. Birçok saklama seçeneğiyle ferah iç tasarımı her yolculuğunuzu oldukça konforlu bir deneyime çevirir. Esnek bagaj kısmı size olağanüstü bir işlevsellik sağlar. Yolcu koruma özelliği ile tüm koltuklar sizin rahatınız için düşünülmüştür.

Bmw 116d Ötv’li Fiyatı   214.100 TL olarak satışa çıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir