BMW 318D

Spor ve aktivite araçları sınıfında farkını ortaya koyan BMW 318d, benzersiz karizmasını devam ettiriyor. BMW 318d aynı anda her zamankinden daha atletik bir görünüşe sahip. İç mekanında ise yüksek kaliteli malzeme kullanılmasıyla olağanüstü kaliteli karakteri ön plana çıkıyor.

Dış Tasarım

BMW 318d’nin ikna edici bir görünüme sahip BMW dış tasarımıyla sportifliğini hemen belli ediyor. Geniş tamponu ve güçlü hava girişleriyle ön bölümü hakim bir tavır kazanmıştır. Büyük iki adet böbrek ızgaraları kendini hemen belli eden merkezi konumuyla net bir ifade kazandırır ve kendine olan güveni yansıtır. İki yanda bulunan böbrek ızgaralara doğru ulaşan özgün far tasarımı ön kısmı tamamlamaktadır ve isteğe bağlı olarak xenon veya tümüyle LED teknolojili farlar sunulmaktadır. araç içi bölümde ve aynı zamanda aracın dış ayna muhafazalarının içerisine monte edilmiş sinyal lambaları da bulunmaktadır. Standart olan sis farları gene isteğe bağlı olarak LED olarak da sunuluyor.
aracın silueti yandan bakıldığında tartışılmaz bir şekilde BMW 318d görünüşüne sahiptir. Arka bölüme doğru uzanan karakteristik çizgisi, aracın dinamik havasına katkı sağlayan kama şeklini öne çıkartmaktadır. Bir BMW karakteristiği olan hofmeister kıvrımının benzersiz yorumu bu aracın açıkça bir BMW 318d olduğunu gösteriyor. Arka bölüme hakim konumdaki tamponu sayesinde arka bölüm genel görünümü tamamlıyor ve dengeli, sağlam duruşu ön plana çıkartıyor. Bir diğer çarpıcı detay ise xLine paketi ile birlikte sunulan alüminyum görüntüsündeki alt gövde korumasıdır.

Led Far Sistemi

BMW 318d’nin farları tamamen LED teknolojisi ile kısa ve uzun huzmeli farları ve sinyal lambalarını içermektedir. LED sinyal lambaları, BMW markasına özgü üç boyutlu aydınlatma tüpleri sayesinde ışık yayan özel LED gündüz farlarının üzerine konumlandırılmıştır. Ayrıca, Adaptif LED Farlar BMW’ için özeldir. (elektro krom uzun far fonksiyonu), LED sis farları ve viraj ışıkları ile otomobilin önünü ve yolu mükemmel şekilde aydınlatması gece daha güzel bir görüş sağlayarak gece otomobil sürüşünü gündüz kadar rahat hale getirmekte ve değişken aydınlatma seçeneklerine sahip bir far sistemi içerir.

İç Tasarım

BMW 318d’nin iç tasarımı yüksek kaliteli ve iç atmosferi oldukça zekice bir işlevsellik sergilemektedir.. Kapıların iç kısımları ve gösterge paneli çarpıcı çizgilerle ayrılır. Orta konsol üzerinde bulunan dikey eğri biçimindeki çizgiler, BMW markasına özgü sürücü odaklı modern görünüm ön plana çıkıyor. Yüksekleştirilen oturma konumu sayesinde araç içerisindeki tüm yolcular manzaranın keyfini çıkarır. Buna ek olarak BMW 318d’de ilk bakışta görüp hissedebileceğiniz bir kalitede donanım seçenekleri bulunmakta. Kaliteli ve seçkin malzemesi ile krom çıtaları ve ön plana çıkartılan vurguları gibi ince düşünülmüş detaylar iç tasarımı modern bir görüntüye kavuşturuyor.

Renk ve Malzeme Seçimi

BMW 318d ye ait malzeme ve renk seçenekleri oldukça yüksek kaliteli ve geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Dış tasarımı için renk seçenekleri metalik derin deniz mavisi, metalik beyaz gibi göz alıcı birçok rengi içeren geniş bir renk skalasına yayılıyor. Bu durum BMW 318d’nin kendine güvenli ve sağlam görünümünü ön plana çıkartmada kullandığı kusursuz bir yöntemdir. araç için kullanılan yüksek kaliteli malzeme ve iç tasarımı ile de oldukça etkileyicidir. İç alanda modern bir hava sağlamak üzere parlak pearl krom vurgular bulunuyor Fineline, antrasit gibi oldukça farklı dekoratif tasarımı mevcuttur. Desenli ceviz gibi özel ahşap tasarımları ile de iç mekanda şık bir hava yakalanmıştır.. Deri koltuk seçenekleri sayesinde iç tasarımı kişiselleştirilmiş bir görünüm sağlar. Bu seçenekler içinde aktif kırmızı renk kontrast dikişleri ile deri koltuklar yer almaktadır.

BMW 316 D Ötv’li Fiyatı 335.000 tl’ dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.