BMW 420d XDrive

BMW 420d x drive, herkesi yolda kendine hayran bırakacak bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca sportif performansa sahip bir araçtır. Doğal olarak son derece etkileyici bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, çevik, dinamik ve konforlu olan bir otomobildir. Titizlikle hazırlanmış bir tasarım, duruş ve yol tutuşu sunmaktadır. Hiçbir ayrıcalıktan taviz vermeden her zaman harekete hazır olacaktır. Kısaca, yeni bir sürüş keyfi aşılayan ve en özel isteklerinizi dahi tatmin edebilecek bir yapıya sahip, etkileyici bir xdrive modeli karşınızda olacaktır.

Performans

BMW 420d xdrive sizi daha ilk bakışta etkileyecek mükemmel dinamik özellikleri bir arada sunar. Yüksek bir itiş gücüne sahip olan motoru sayesinde opsiyonel M süspansiyon, değişebilen spor direksiyonu ve isteğe bağlı 8 ileri şanzımanı ile mükemmel etkileşim sağlar, her koşulda kendinizden emin bir şekilde gülümsemenizi sağlayan sportif bir keyif sunmaktadır. Ayrıca BMW 4 Serisi ile hayranlıkla dolu tüm bakışları üzerinize toplarsınız.

Heyecan Verici Bir Görünüm.

Spor bir araç modeli için uygun bir tasarım söz konusu olduğunda, BMW 4 serisinin tasarımı en doğru örneği oluşturmaktadır. Kusursuz görünümü, dinamik bir duruşu ve akıcı stille birleştirerek belirgin yan bölümleri ilham verici etkileşimini ifade eder. Sportif cazibesi, çevikliği ve estetiği benzersiz bir şekilde bir araya getirir. Gerçekten kusursuz bir araca sahip olma tutkunuzu her zaman tatmin eder.

Ön Tasarımı

BMW 420d xdrive’nin ön bölümü, sportif ve yenilikçi bir etki yaratmaktadır. Benzersiz böbrek Izgaraları ve şekillendirilmiş LED farları ile çevrelenmiştir ve güçlü bir yapıya işaret etmektedir. Entegre edilmiş LED sis farları sayesinde geniş hava girişleri ve dinamik görünümü efsane bir stille tamamlanmıştır.

Atletik Coupe Silueti

BMW 420d Coupe, konturlu yan kısımları ve hafif eğimli bir tavan çizgisi ile uzatılmış yapısı sayesinde,  atletik ve gücü yapısıyla hissettirmektedir. Çerçevesiz pencereleri, hafiflik etkisi yaratmaktadır, hafif kavisli silueti çevik tasarımını belirlemektedir.

Arka Tasarım

BMW 4 Serisi Coupe’nin arka kısım tasarımı, Kararlı bir duruşu olan arka tamponda entegre egzoz çıkışları bulunmaktadır. Yenilenmiş tasarımı ile iki parçadan oluşan LED stop lambaları, gövde genişliğini vurgulamaktadır ve dinamik stilini ön plana çıkartmaktadır.

İç Tasarım

BMW 420d xdrive Coupe’nin iç tasarımı, modern bir işlevsellikle sportifliği bir araya getirmektedir. iletişim ve bir dizi bilgi teknolojisi ile sürücünün tüm ihtiyacına cevap verecek mükemmel bir şekilde düzenlenmiş üst düzey kalitede malzemeler kullanılan iç tasarım, oldukça yüksek standartlarda konfor ve kullanım sunmaktadır. Aynı zamanda ortam aydınlatması, mükemmel bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Sürücü Odaklı

Genel bir donanım olarak sunulmakta olan sportif deri fonksiyonel yapıdaki direksiyonu, sürücünün konforu için kokpitin merkezi konumundadır. BMW Head-up ekranı ve çok işlevli yeni gösterge paneli isteğe bağlı olarak sunulmaktadır ve iyi bir şekilde düzenlenmiş olan ilgili sürüş bilgisini göstermektedir. Yeni profesyonel Navigasyon Sistemi sayesinde mükemmel bir bağlantı kurmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda BMW uygulama bağlantısı ile de akıllı telefonunuzu aracınıza bağlamanızı sağlar.

Olağan Üstü Kaplamalar

BMW 420d’nin iç donanımı oldukça zarif tasarlanmıştır. Şık kaplamalara sahip olan birçok gelişmiş malzemeyi içermektedir. Seçiminize bağlı olarak sunulmakta olan yüksek kaliteye sahip deri spor koltuk döşemeleri ile yüksek konforun keyfini çıkarabilirsiniz. aracınızın iç mekanın keyifli ve etkileyici atmosferi, göz alıcı iç tasarımı ve vurgu şeritlerin sayesinde şık krom detayları ve ön konsol üzerinde bulunan kontrast dikişler ile daha çok zenginleştirilmiştir.

BMW 420d Fiyatı

BMW 420d ÖTV’li Fiyat listesi

Model                                                   Fiyat

BMW 420d XDrive Coupe                             357.900 TL

BMW 420d sport Line                                    381.200 TL

BMW 420d M Sport                                       395.400 TL

BMW 420d Luxury Line                                 400.400 TL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir