Bmw 430i Xdrive 2.0

Otomobil BMW’nin 2016 model binek otomobilidir. Segment sınıfı S olup Coupe tip gövde tipi bulunur. Ayrıca genel özellikleri olarak içten yanmalı standart bir motor tipinin bulunduğunu da kesinlikle dile getirmemiz gerekmektedir. Bu da bmw 430i xdrive 2.0 özellikleri yine bir başka yaklaşım olarak karşımıza çıkan unsurlarını oluşturmaya devam eder. Ayrıca otomobilin sahip olduğu eşsiz özelliklerinden bir diğeri olarak 4 serisi de dikkate alınacak bir diğer özelliği olduğu için her anlamda kaliteden bir an dahi ödün verilmeksizin yeni bmw eşsiz bir yaklaşıma dayanmaya devam eder.

Motor

Aracın motorunu da her yönden ele almak gerekirse 1998 cc silindir hacmine sahip olduğunu söylemek gerekir. Aynı zamanda 252 beygir gücünde olduğunu ve 350 nm azami tork sistemine sahip olduğunu da dile getirmek gerekmektedir. Tüm bu bmw 430i xdrive özelliklerinin yanı sıra yine 4 adet silindir seçeneğinin bulunarak yakıt püskürtme seçeneğinin direkt enjeksiyon sistemine dayandığını da kesinlikle belirtmemiz gerekir.

Tümüyle bu ortada duran özelliklerine dayandırılarak 2016 model bmw 430i xdrive fiyatı aracın benzinle çalışan kusursuz Alman teknolojisiyle üretildiğini hatırlatmak gerekir.

Hız

Araç saatte tam 250 km hız yapabilmektedir. Bunu sağlayan elbette kusursuz motor hacmidir. Bu yüksek süratine dayanarak aracın 1650 kg’lık bmw 430i xdrive ötv fiyatı ağırlığıyla hızının dengelendiğini belirtmek gerekir. Bu da her açıdan aracı bir baştan bir başa tamamen farklı kılan eşsiz özellik arasına sokar. Tümüyle ortada duran bu sıra dışı özellikleri nedeniyle de aracın her anlamda sahip olduğu özellikleriyle kusursuz bir performans sunmaya devam ettiğini kesinlikle belirtmek gerekir.

Genel Özellikleri

Aracın genel özellikleri içerisinde öncelikle yakıt tüketimi hakkında bilgi vermek gerekir. Aracın ortalama olarak her 100 km başına 5.9 litre yakıt tüketimi gerçekleştirdiğini belirtmek gerekir ve 60 litrelik yakıt kapasitesinin var olduğunu söylemek gerekir. Aracın lastikleri patlamaya karşı dirençli 18 inçlik lastik jantlarından oluşturulmuştur. Ayrıca jant tipi bmw 430i xdrive 2.0 ötv fiyatı olarak alaşımlı olarak çelik ve alüminyum bir arada kullanılarak imal edilmiştir.

Öte yandan 445 litrelik aracın bagaj hacminin de var olduğunu net olarak dile getirmek gerekecektir. Araçta LCD tip multimedya ekranı da bulunmakta olup her açıdan dört dörtlük olmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Bu da tamamen eşsiz donanımları olarak her açıdan aracın çok özel tasarlandığını gösterir.

Araç 2018 yılı ötv indirimine dayanarak yetkili satıcılarından fiyat teklifi alınarak test sürüşünü kabul etmektedir. Bu özelliğe dayanarak hemen bir BMW 430i resimleri sahibi olmak isteyenlerin acele etmesi ve bu fırsatı kaçırmaması gerekir.

BMW tutkunları bu güzel otomobilin müptelası olacak. Sürüş keyfini zirvede yaşatan BMW 430i yüksek beygir gücü ile hız tutkunlarının favorisi olacak. İç dizaynı, konfor beklentilerinizi en üst perdede karşılayacak ve aynı zamanda güvenli bir sürüşün konforuna kavuşturacak. Modern çizgileri, üstü açık şekilde kullanılabilmesi, gösterişli renk seçenekleri ile dikkat çeken BMW 430i lüks otomobil tutkunlarının gözdesi olacaktır.

Hem ÖTV indirimleri hem de aracın fiyatı ile ilgili en net bilgiyi BMW’nin web sitesinden edinmeniz mümkündür. Çeşitli donanım özelliklerine göre fiyatta farklılıklar meydana gelebilecektir. En profesyonel şoförlerin gözde otomobili olan BMW’nin birbirinden avantajlı fırsatları da bulunmaktadır.

Koltuk renginden iç donanıma ve teknolojik aksama kadar pek çok avantaj sunan BMW otomobilleri satın almadan önce tarzınıza ve isteklerinize en uygun paketi tercih edebilmeniz mümkün hale gelecektir. Bu lüks otomobile en uygun fiyatlarla sahip olmanız mümkün. Lüks araç tutkunlarının değişmez markasının bu model otomobiline bayılacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir