BMW 525 D

Yeni standartları belirleme ilkesini kendisine görev edinmiş olan BMW 5 Serisi, modern bir sedan konsepti olan BMW 525d’yi somut bir şekilde hayata geçirmiştir. Şık ve dinamik görünümü ile sınıfında bulunan tüm otomobiller içinde sportif tasarımı ve estetik görüntüsüyle en son teknoloji ürünleri bir araya getirmiştir ve bu sayede sürüş keyfini etkileyici bir şekilde karşılamaktadır.

Sürüş Deneyimi

BMW modellerinde sunulmakta olan sürüş modları ile sürücünün standart bir konfor modu, verimliliği arttıracak olan Eco Pro modu ve çok daha dinamik bir sürüş keyfi yaşamanıza olanak tanıyan Sport Modu arasında seçim yapabilirsiniz. BMW 525’de ilk defa sunulan yeni bir mod olan Adaptif mod ise, direksiyonu, dinamik amortisör kontrolünü, ve steptronic şanzımanı sürüş durumunuza uygun şekilde devamlı olarak ayarlamanızı sağlar.

Daha İyisi İçin Geliştirilen Motor

BMW 525d sıradan motorlarla yetinmemektedir. Bu sebeple CO2 emisyonu v e hızlanma açısından alanında mutlak şampiyon olmayı amaçlamıştır. Bunun bir diğer sebebi de araca ilk kez eklenmiş olan Akıllı Start/Stop butonudur. Bu özellikle durma ve bekleme halinin belirli bir süre devam etmesi durumunda bekleme halinde ilen aracınız motoru kapatır.

Ağırlıktan Tasarruf Edin

Son derece modern olarak tasarlanan alüminyum alaşımlar ile kullanılan daha hafif malzemeler nedeni ile, yeni nesil BMW 5 Serisi, önceki modellere kıyasla yaklaşık 100 kg daha hafif bir yapıya sahiptir. Akıllı hafif yapısı, arka ve ön aks arasında bir dengeli ağırlık dağılımı sağlanmıştır bunun yanı sıra ağırlık merkezinin de daha düşük olması sağlanmıştır. Bu işlem sonucunda da son derece dinamik bir sürüş özelliği elde edilmesi sağlanmıştır

Havayı Yönlendirerek Çevikliği Arttırın

BMW 525 d’de, BMW’ nin verimli dinamikler teknoloji paketi kullanılarak ayırt edici bir tasarım ortaya koyuluştur. BMW markası için bir tasarım ikonu haline gelen böbrek ızgaraları bu araçta da ön planda görünmektedir. Soğutucu hava isteği düşük olduğunda, böbrek ızgaralar içerisinde yer almakta olan aktif hava akışı valfleri kapalı konumda olacaktır. Bu sınıfa özgü olan 0,22 cd hava sürtünme derecesi değerini sağlamaktadır.

BMW 525d Paket seçenekleri

Sport Line Paketi

Aradığınız çarpıcı bir görünüm ve güçün yanı sıra aktif bir sürüş keyfiyse Sport Line paketi tam size göre. Sport Line paketiyle birlikte size gelen donanım özelliklerinden bazıları şunlardır;

egzoz çıkışı, Parlak siyah havalandırma, ön ve arka tampon

LED sis farları

Çok fonksiyonlu tuşlara sahip olan siyah spor deri direksiyon

“Sport Line” isimliğiyle alüminyum aydınlatmalı kapı eşiği kaplamaları

Altı farklı renkte tercih yapabileceğiniz ortam aydınlatması

Kumaş ve deri seçenekli koltuklar

Luxury Line Paketi

BMW 525d Luxury Line paketiyle size ayrıcalıklı bir sürüş deneyimi sunuyor. Lüksten vazgeçemem diyorsanız Luxury Line paketi sizin için en doğru tercih olacaktır.

Paketin size sunmuş olduğu donanım özelliklerinden bazıları şunlar;

Ön tampon, Parlak krom ızgara çerçevesi, havalandırma ve egzoz çıkışı

LED sis farları

18 ve ya 19 inç hafif alaşım jantlar

Spor deri bir direksiyon

deri koltuklar

Altı farklı renkte seçim yapmanıza olanak sağlayan ortam aydınlatması

M Sport Paketi

İç ve dış tasarımda kullanılmış olan detayları ile BMW 525d daha atletik bir tarza kavuşmuştur. Otomobilinizden en çok beklentiniz heyecan verici bir sürüş deneyimi ise BMW 525d M paketini tercih etmelisiniz.

M Sport paketinin sunduğu donanım özellikleri Şöyledir;

M Sport Aerodinamik paket

Alçaltılmış olan M Sport süspansiyon

M Sport fren sistemi

LED sis farları

662 M Sport hafif alaşımlı jantlar

Spor deri direksiyon

BMW 525d Fiyat Listesi

BMW 525d ÖTV’li Fiyatları

Model                                                                     Fiyat

BMW 525d Sedan Sport Line                             452.400 TL

BMW 525d Sedan Luxury Line                          459.700 TL

BMW 525d Sedan M Sport                                475.200 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir