BMW X4’ü Keşfedin

Tek araç, tek ifade. Net ve açık. BMW X4‘ün dinamik çizgisi coupé modellere has silüet oluşturuyor ve X modellerinin geniş omuzları ile sağlam duruşu vurgulanmıştır. Çift karakter çizgisi spor aktivite coupé modelini benzersiz kılmaktadır. Fonksiyonel M Sport Paket’inin bir parçası olan, güçlü hava girişleri ile 20 inç hafif alaşımlı jantları aracın kaslarını esnetmesine olanak sağlamaktadır. İç tasarımda ise BMW X4 modeli saf özgüvenini yansıtmaktadır.

Adaptif Led Farlar

BMW X4’de bulunan adaptif Led farlar tüm Led teknolojisine sahiptir. Sinayal lambaları, kısa ve uzun farları içermektedir. Led sinyal lambası, BMW markasına has üç boyutlu aydınlatma tüpleri ile ışık yayan karakteristik Led gündüz farları üzerine konumlandırılmıştır. Adaptif Led Farlar aynı zamanda BMW’nin Seçici Far fonksiyonu, Led sis farı, viraj aydınlatma ışıkları ve aracın ön kısmındaki yolu mükemmel şekilde aydınlatılması ve geceleri çok daha iyi bir görüş özelliği sağlar böylece gece araç sürmek gündüz sürmek kadar rahat hale gelmektedir.

Dış Tasarım

BMW X4 modelinin bağımsız ve kişisel olan görünümü daha ilk bakışta gözünüze çarpar. Çarpıcı ön tasarımı, güçlü ve sağlam duruşu, böbrek ızgaraları ve geniş hava girişleri sayesinde ön plana çıkmaktadır. Yerleşik olan çift yuvarlak far sitemi fonksiyonel olarak tamamen Led teknolojisiyle donatılmıştır. Sportif tamponu son derece kaslı bir görünüme sahip olan çamurluk davlumbazları sayesinde geniş omuz çizgisi ile spor aktivite coupé aracın X genlerini daha çok vurgulanmıştır. Yandan baktığınızda, coupé tavan çizgisinin dinamizmi ve standart iki parçalı kıvrım çizgisi ön plana çıkıyor. Arka bölümde güçlü biçimlendirilmiş tamponlar ve Led lambaları aracın oranlarını kesin bir şekilde tamamlamaktadır.

Renkler ve Malzemeler

Geniş bir yelpazeye sahip olan BMW X4 gövde renkleri dışa dönük görünüşüne mükemmel bir şekilde eşlik etmektedir. Metalik Derin Deniz Mavisi veya metalik Kırmızı / Melbourne renkleri en çok dikkat çeken renkleridir. BMW X4’ün iç tasarımı, yüksek bir kaliteye sahiptir. Kullanılan malzemeler dışa yönelik renklerle birleşmektedir. Sportif modellerin dikkat çekici bir özelliği olan fırçalanmış Alüminyum iç kaplamalar ve Sportif Kırmızı renkte kontrast dikişler sayesinde fildişi Beyazı nevada deridir.

İç Tasarımı

BMW X4’ün yükseltilmiş olan koltuk konumu sayesinde özel ve sade bir tasarıma sahip iç bölümü kusursuz bir görünüm ortaya koymaktadır. Standart olarak her araçta bulunan spor deri direksiyon simidi ve sportif vites kolu ilk bakışta fark edilen bir izlenim sunmaktadır. Kontrol panelinin muhteşem formu ve geniş ekranı, araç sürücüsünün kontrolün merkezinde olmasını sağlıyor. BMW X4’ün iç kısmı sade ve ferah bir tasarıma sahiptir. Arka bölümde bulunan koltuk sırası iki koltuklu olacak şekilde görünüyor olsa da bol miktarda bulunan baş alanı ve yolcular için geniş alan sunar.

İç Mekanı

BMW X4 ayrıcalıklı olan iç mekan tasarımı ile benzersiz ses sistemi ve yüksek bir ferahlık duygusu ile en yüksek beklentilerinize dahi yanıt verebilmektedir. Kişisel zevklerinize bağlı olarak yüksek kaliteli ahşap kaplamalar yada havalı metal kaplamaları ile değişik bir tarz kazandırabilirsiniz. İsteğe bağlı olarak iki bölgeli otomatik klima ön ve üst bölümü Siyah Panel görünümündedir. Etkileyici kontrast dikişleri sayesinde deri döşeme tercihleri bireysel atmosferinizi tamamlar. Aracın iç aydınlatmasını ruh halinizle uyumlu hale getirebilirisiniz. Çift renkli ortam ışığı, fonksiyonel aydınlatma paketlerinin bir parçasını oluşturmaktadır.

BMW X4 Ötv’li Fiyatları

BMW X4 Ötv’li fiyatı aşağıda belirtilmektedir. Bu fiyatta tescil tutarı, ruhsat, plaka, işlemci masrafları ve eğitime katkı payı dahildir. Aracın trafik sigorta poliçesi tutarı bu fiyata dahil değildir.

     Model                   Motor Hacmi           Yakıt tipi             Ötv Oranı              Fiyat

BMW X4 xDrive20d           1995                    Dizel                       %110                 531,700

BMW X4’ü Keşfedin” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir