Citroen C3 Aircross Özellikleri

Citroen’in SUV serisinden biri olan ve C5 modelinin devamı niteliğindeki C3 Aircross gerçekten de sahip olduğu donanımsal özelliği ve kendine has orijinal dış tasarımıyla çok cazip bir otomobil olmaya devam ediyor. Citroen c3 aircross özellikleri tarafından SUV serisinde ne kadar iddialı olduğunun altı çizilerek tasarlanan söz konusu bu en yeni citroen otomobil yine SUV meraklılarının gözünden kaçmayacak sıra dışı yeni tasarıma sahip. Bütün bunlar da onun farkını yansıtması adına gerçekten de öne çıkan nitelikleri anlamına gelmektedir.,

Yenilikleri

Aracın sahip olduğu aslında onlarca yenilik var. Ancak bunlardan sadece öne çıkanları üzerinde durularak söz konusu otomobilin hangi yönleriyle daha çok ön planda olduğunun her anlamda altının çizilmesi gerekmeektedir. İşte bu açıdan aracın tamamen diğerlerinden ayrılan en yeni özellikleri şunlar:

– Yokuş kalkış destek sistemi, yokuştan aşağı inerken ya da yokuştan yukarı çıkarken yerle mesafesi arttırılmış tabanı sayesinde aracınıza tampona hiçbir zarar vermeden seyir halinde güvenle ilerlemeyi sağlar.

– 80’nin üzerinde renk seçeneği, yine aracın oldukça iddialı bir SUV olduğunu gösteren sıra dışı yeniliklerinden biri de 80’den fazla renk kombinasyonu bulunması. Bu da her anlamda citroen c3 onu farklı kılmaya devam ediyor.

– Polikarbon arka kelebek çamlar ve renkli filmler yine söz konusu bu modelde ilk kez denenen bir diğer yenilikçi özelliğini oluşturması açısından son derece önemli bir detaydır.

– Top rear vision geri görüş kamerasıyla trafikte sürekli emniyette olmanızı sağlayan 180 derece görüş açısına sahip 7 inçlik göstergesi bulunmaktadır.

– Maksimum 520 litrelik bagaj kapasitesi de yine dikkat çeken bir diğer detayını oluşturmakta. Böylece bagaja koyulacak eşya sorunu tamamen bu modelle ortadan kaldırılmış olmaktadır.

İç Mekan Yenilikleri

Elbette genel olarak yeniliklerinin dışında iç mekanda yer alan yenilikleri üzerinde de kesinlikle durmak gerekmektedir. 

– Aracın lüks sınıf bir model citroen c3 fiyatı olarak deri direksiyon ve koltuklların konforunu sizlere buluşturuyor.

– Urban kırmızı renk iç mekan tasarımı da ortama ayrı bir canlılık katan yeniliklerinden biri olması açısından gerçekten de dikkat çeken yeniliklerinden bir diğeri. Tümüyle ortada duran bu farklı özellikleri işte tamamen kendine has dokusuyla citroen c3 ötv fiyatı sunmaya devam ettiği yenilikleri arasında gelmektedir.

– Panoramik tavan sistemi ile her açıdan ferahlık ve ortamın havasını değiştirmek tamamen mümkün olacaktır.

– Elbette iç mekan adına teknolojik yeniliklerinden birisini oluşturan mirror screen sistemi üzerinde durmak gerekir. Mirror screen sistemi ile her açıdan Android ve iPhone telefonların ekranını 7 inçlik dijital ekrana taşıyarak yönetmenize imkan tanımaktadır. İşte ortada duran bu eşsiz özellikleri de onun her anlamda dikkatleri üzerine çekmeye devam eden seçkin yanlarını meydana getirmesi adına gerçekten de sıra dışı özellikleri bir arada tutuyor. Bu da onun kalitesini arttırmaya devam eden citroen c3 aircross ötv fiyatı yaklaşımlarından birisini oluşturması bakımından her açıdan önem taşıyan bir yaklaşımı oluşturmaktadır.

Alternatif Motor Seçenekleri ve Teknik

Son olarak aracın tam iki tane alternatif motor seçeneklerinin de bulunduğunu söylemek gerekmektedir. Nitekim puretech benzinli 110 ile dizel bluehdi 100 motor seçeneklerinin citroen c3 aircross resimleri SUV olarak birbirinden farklı özelliklerle yer aldığını kesin olarak dile getirmek gerekecektir. Tümüyle ortada duran bu ayrıcalıklı unsurlarına dayanarak her anlamda kalitesini korumaya devam ettiğini dile getirmek gerekecektir. Öte yandan 1597 mm yüksekliğinin ve de 1796 mm genişliğinin de yer aldığını belirtmek gerekecek. Tümüyle ortada duran bu yepyeni tasarımlar ise aracın her anlamda farkını yansıtan sıra dışı özellikleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.