CLIO Sport Tourer Joy 1.2 75bg Özellikleri

Tasarım
Yeni Renault Clio, modern ve farklı tasarımı ile dikkat çekmektedir. LED Pure Vision aydınlatma özelliği diğer araçların bir adınm ötesine taşımakta. Ayrıca 16 ve 17 inçlik alüminyum jantlar ile farklılığını ispat etmektedir. Göze hoş gelen döşemeleri, deri kaplama direksiyon simidine sahiptir.
Kendinizi ifade edebileceğiniz çeşitli renk seçim avantajı ile tarsınızı yansıtabilirsiniz. Metalik renk seçeneği ile dikkatleri üzerinize çekebilrisiniz.
Teknoloji
Yolculuk süresince bağlantı teknolojisi R-LINK ile sürüşünüz ve yolculuk konforunuzu artırabilrisiniz. 7 inçlik ekran ile navigasyon, sürüş desteği, ses sistemi kontrolü ve multimedya kullanımı gibi özellişklere kolaycca ulaşabilirisiniz. Dokunmtik ekran ile telefonunuza kayıtlı numaralara arama yapabilir, bunun yanında radyo ve “eller serbest” özelliğine imkân vermesi sayesinde kendinizi ayrıcalıklı hissedebilirsiniz.

Ayrıca R-LINK Store’ dan pek çok uygulamaya erişebilir ve kullanabilirisiniz. Kullanabileceğiniz uygulamalar ile daha eğlenceli yolculuk edebilirsiniz. Yolculuğu eğlenceli ve konforlu hale getirmek sadece sizin hayal gücünüzle sınırlıdır.
Ön ve arka park sensörleri ile hatasız ve rahat park edebilrisiniz. Geri görüş kamerası ile geri vitese geçtiğiniz anda aracın arka ksımı, kameranın yardımı ile büyütülerek ekrana yansıtılmaktadır. Ekranaki çizgileri takip ederek de park etmeniz daha da kolaylaşmaktadır. Bunun yanında yokuş kalkış desteği ile yokuşlarda kaldığınız zamanlarda aracınız ihtiyacınız olduğu an size yardımcı olmaktadır.
Bagaj Kapasitesi
Renault Clio Sport Tourer, iç mekân olarak aradığınız her şeyi size vermekte ve sizi daha içine girdiğiniz anda iç mekn ferahlığını size hissettirmektedir. 443 dm3 ’lük bagaj genişliği ile büyük boyuttaki eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilirisniz. Yolcu koltuklarındaki tabletlerin katlanabilir olması sayesinde gereksinim duyduğunuzda değişiklik yapma imkanınada sahip olabilirsiniz. 2,48 m uzunluk ve 604 mm yükleme eşiği ile esyalarınız yüklerken kolaylığı hissedebilirsiniz.


Motor Seçeneği
Stop & Start sayesinde yakıt tüketimi minimuma inmekte ve CO2 emisyon değerleriile sürüşünüzden duyacağınız keyfi artırmaktadır. ENERGY TCe 120 ile hızlanma ve tepki verme süresini hissetmenin keyfini çıkarın. 120 bg motor, 2000 dev. /dak.’da 205 Nm tork ile her şart altında yeterli gücü elde edebilrisiniz. 5 vitesli düz şanzımanla birlikte enjeksiyon teknolojisi ve Stop & Start sistemi sayesinde 5.4 lt. / 100 km gibi düşük tüketimi ile bütçenize katkıda bulunmaktadır.
Fiyat
CLIO Sport Tourer Joy 1.2 75bg, ÖTV’li fiyatı 105.400 TL başlangıç fiyatı ile satış sunulmaktadır. Bu fiyat avantajı ile size ekonomik olarak aldığınız andan itibaren katkıda bulunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.