Dacia Sandero 0.9 Tce

Fransızların dünya pazarına sürdüğü ve kendine bir hayli geniş yer edinmiş olan Dacia; tasarım, araştırma ve geliştirme aşamaları tamamen kendine ait olan Sandero ile crossover araç severlere de farklı bir seçenek sunuyor. Daha konforlu ve daha güvenli bir yolculuk için gereken tüm kolaylıkları sağlayan Sandero 0.9 Tce özellikleri ve akıllı teknolojileri, geniş iç hacmi, yüksek konfor imkanı ve şık dizaynı ile birçok açıdan alıcılarını cezp etmektedir.

Renault Grup markası olan Dacia; kaliteli, güvenilir, sağlam, şık ve hesaplı araç isteyenlerin vazgeçilmez tercihlerinden birisidir. Geniş servis imkanları, hesaplı bakım onarım ve ulaşılabilirlik, Dacia markasının size sunduğu avantajlardan sadece bazılarıdır. Renault Grup bünyesinde yılların tecrübe ve deneyimi ile 2004 yılından bu yana aktif bir devinim ve başarılı bir araştırma geliştirme mühendisliğinin ürünü olan yeni Sandero karşınızda.

Dacia Sandero Özellikleri

Akıllı sistemlere doğru hızla evirilen akıllı araç teknolojileri, neredeyse tüm otomobil markaları tarafından tercih edilmeye başlamıştır. Dacia Sandero da bu akımdan etkilenmiş ve kendine özgü tasarımını bu teknolojiler üzerinde de göstermiştir. SUV görünümlü bir crossover araç kullanmanın kısmi zorluğunu sıfıra indirgeyen akıllı araç sistemleri sayesinde, nerede olursanız olun araç kullanmak çok daha kolay hale gelmiştir. Şanına yakışır bir biçimde güçlendirilmiş gövde yapısı, akıllı telefonlar, internet ve navigasyon gibi birçok seçeneği bünyesinde barındıran Dacia Media Nav Multimedya Sistemi, acil frenleme yardımına bağlı anti blokaj fren sistemi (ABS), etkin frenleme ve dengeli bir sürüş için geliştirilmiş olan anti patinaj sistemine (ASR) bağlı elektronik denge programı (ESP), yokuşlarda performans kaybı yaşanmaması ve dengeli bir kalkış için tasarlanan yokuş kalkış destek sistemi (HSA), arka park sensörü, geri görüş kamerası, çocuk koltukları için arka koltuklarda bulunan isofix bağlantı sistemi, geniş bir alana yayılmış olan ve hasarı en aza indirgemeye yarayan hava yastıklarıyla güvenliği ve performansı bir arada yaşamanızı sağlar.

Dacio Sandero Tasarım

Tasarım ve donanım envanteri genişliği açısından farklı seçenekler sunan Dacia Sandero, Ambiance Versiyonu, Stepway Versiyonu ve Stepway Style Versiyonu olmak üzere üç çeşit tasarımdan oluşmaktadır. Tasarımlar arasındaki farkları daha net görebilmek için Dacia Sandero 0.9 Tce resimleri inceleyebilirsiniz. Benzinli ve dizel motor seçenekleri yanında turbo seçeneği de sunan Dacia Sandero emsallerine göre oldukça uygun fiyat aralıkları sunmaktadır. Ambiance Versiyonunda 1.0 Sce 75 bg benzinli  ve 1.5 dci 75 bg dizel  olmak üzere iki farklı motor seçeneği, Stepway ve Stepway Style  Versiyonunda Turbo 90 bg ve Turbo 90 bg Easy-R benzinli, 1.5 dCi 90 bg, 1.5 dCi 90 bg Easy-R dizel motor seçenekleri sunmaktadır.   Metalik ve opak renkler, farklı jant tasarımları, çeşitli iç donanımları ile birbirinden farklılıklar gösteren Sandero ailesi bireyleri test sürüşü, detaylı inceleme, teknik destek gibi imkanlarla siz ziyaretçilerini showroomlarda beklemektedir.


Dacia Sandero SUV


Son yılların tasarım harikası olan ve henüz yeni anlaşılmaya başlanmış olan crossover araçlar, SUV araçlardan farklı olarak binek otomobil şaselerine entegre edilerek tasarlanma özelliğine sahiptir. SUV araçlarda bulunan 4×4 özelliği ve arai vitesi crossover araçlarda bulunmamaktadır. Ayrıca yakıt performans eğrisi açısından değerlendirildiğinde çok yakan SUV araçlara nazaran daha ekonomik bir yakıt tüketimi sunan crossover araçlar, şehir içi kullanımı için idealdir.

Dacia Sandero Fiyatı


Crossover araç piyasasında oldukça dikkat çeken ve emsallerine göre daha uygun fiyattan satılan Sanderolar 89.400,00-TL ile 118.000,00-TL arasında fiyatlardan satılmaktadır. Donanım ve motor seçeneklerine göre farklılıklar gösteren fiyatlarda ÖTV fiyata dahildir.

Dacia Sandero ÖTV Fiyatı


89.400,00-TL karşılığında satın aldığınız Dacia Sandero için ödediğiniz Dacia Sandero 0.9 Tce ÖTV Fiyatı 25.254,00-TL’ iken 118.000,00-TL değerinde ki model için ödediğiniz ÖTV tutarı ise 33.333,00-TL’dir. Sizde Dacia Sandero sahibi olmak istiyorsanız en yakın Dacia showroomuna gidebilir daha detaylı teknik bilgi ve imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.