Dacia Sandero Cesur Olduğu Kadar Crossover!

Yenilen Sandero çok daha göz alıcı karizmatik duruşuyla daha cesur olarak karşınızda. Led ön farları, krom ön ızgaraya Dacia’nın harika tasarımı bir araya gelerek yeniden dizayn edildi. SUV görünümü ile rakiplerine adeta meydan okuyan Sandero duruşunu iyice güçlendirdi. Teknoloji detayları ile ön plana çıkarak sizleri kendisine hayran bırakmayı amaçlayan yeni Dacia Sandero, Dacia Media Navigasyon ve Multimedya Sistemi ile dünyanın hiçbir yerinde sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Bunların yanında hiç yol tutuşunda sarsılma yaşanmaması için entegre ayarlanan geri görüş kamerası ve yokuş kalkış sistemi sizin için ayarlandı. Konforu da ön plana getirmeyi unutmayan Dacia, tek dokunuşlu sürücü camı ve elektrikli olan arka camları ile genel hatlarını tamamlamaktadır.

Geniş iç hacim ile rahata kavuşun

Tüm planlarını yaparken elinizin altında bulunan yeni Sandero’yu unutmayın. 5 kişilik rahat bir iç hacime sahip olduğu için sizlere kalabalık seyahatlerde rahatlık sunacaktır. Kromajlı detayları ile ön plana çıkarak, yenilenmiş direksiyon, yeni döşemesi yeni akıllıca yerleştirme alanları ve eklenen yeni 12 V priz ile sizlere rahatlığı sonuna kadar hissettirecektir. Tarzından hiçbir zaman ödün vermeyen Sandero artık şehrin dinamizmini beliriyor. Kromajlı dizayn edilen yeni ön ızgarası ve geniş ön farları ile sadece yolları değil tarzını da çevreyi de aydınlatmayı başarıyor. Büyük bir bagaj imkanı sağlamayı da unutmayarak sizlerin uzun yolculuklarda ve yapacağın tatillerde eşyalarınızı istediğiniz kadar almanıza ve bu konuda sıkıntı çekmemenizi düşündük.

Teknoloji ile donatıldı

Güvenliğinizi her şeyden daha önemli olduğunu düşündük ve bu konu üzerinde yeni teknolojiler geliştirdik. Yeni Sandero’da kaliteden ödün vermeyen aktif ve pasif güvenlik sistemleriyle her zaman sizin güvenliğinizi düşünmektedir. Güçlendirilen gövde sisteminin yanında acil frenleme yardımına (AFU) bağlı Anti Blokaj Fren Sistemi ve Antipatinaj sistemine bağlı Elektroik Denge Programı etkili ve güvenilir sağlamaktadır. Tüm bunlara ek olarak Yokuşta Kalkış Destek Sistemi ile aracın dengesi daha iyi bir hale gelmektedir. Sürücü ve arka koltukları yolcular için hava yastıkları son teknoloji ile donatıldı. Arka park sensörü ve geri görüş kamerası ile hayatınızı daha da kolaylaştıracak yenilikler sizlerin çok hoşuna gidecek. Çok fazla donanım seçeneğine sahip yeni Sandero sizlere başlıca şu donanımları sunmakta: Metalik boya, yol bilgisayarı, ön sis farları, siyah/koyu metal çift renkli tavan barları, siyah/gövde rengi çift renkli ön ve arka tamponlar, krom stepway ızgarası, buz çözücülü, elektrik ayarlı koyu metal/gövde rengi dikiz aynaları mevcuttur. Bunların yanı sıra hız ayar ve sınırlayıcı, arka yolcu tutuma kolları, torpido gözü aydınlatması, krom egzoz ucu, 16 inçlik koyu metal jant kaplamaları, saten krom çerçeveli ve Twist dekorlu orta konsol ve daha fazlası…

Dacia ruhunu taşıyan modeller ile sınırlarınızı aşın!

Sandero ile sürüşünüzün keyfini çıkarın ve sınırlarınızı aşın. 10 farklı renk seçeneği ile herkesin zevkine göre bir Sandero var. Spor kit ve jantlar ile kişiliğini ortaya koyun ve dinamik bir görüntü yakalayın. Kapı yan korumaları ile aracının yan darbelere karşı koruyun. Ön ve arka paçalıklar ile aracınızı alt darbelere ve çamurlara karşı koruyun. Ön cam rüzgarları ile yağmur ve rüzgardan etkilenmeden camınızı açık kullanabilirsiniz. Ön ve arka sesli park sensörleri ile etrafınızdan haberdar olun. Alarm sistemi ile olası hırsızlıkları engelleyin.

Fiyat konusunda da Dacia sizin yanınızda

Yenilen Dacia Sandero fiyatı ile de müşterilerini düşünmektedir.  Dacia Sandero ötv li fiyatı 63 bin Tl den başlayıp eklemeler ile 93 bin TL’ye çıkabilmektedir. Bu göz alıcı ve hayran bırakan özelliklerde ki Sandero’yu en yakın Dacia yetkili satış noktalarımızdan satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.