Fiat 500  Twinair Özellikleri


Şık tasarımıyla kendine has bir imaj yaratmış olan Fiat arabaları doğduğu toprakların tarzını 60 yıldır üzerinde taşımaktadır. Bir İtalyan devi olan Fiat, yeni Fiat 500 Twinair modeli ile otomotiv dünyasından farklı tarzlarda beklentileri olanlara istediğini verecek modeldir. Şık ve özel olarak dizayn edilmiş tasarımı, güçlü performansı, şehir içi kullanımda sağladığı rahatlık, geniş servis ağı ile Fiat 500 Twinair giderek sıkça tercih edilen otomobiller listesinde zirveye doğru yükseliyor.Dış Tasarım


Fiat 500 Twinair’ın iddialı tasarımının sırrı detaylara verdiği önemde gizlidir. Fiat 500 Twinair 1.2 Fire özellikleri logosundan farlarına, ince çizgilerinden ön hatlarına kadar her detayı uzun uzun düşünülerek tasarlanmıştır. Dış tasarımı kadar iç tasarımıyla da kendine hayran bırakan Fiat 500 Twinair uconnect teknolojisi ile kapsamlı ses sitemi, direksiyondan kumanda, USB/AUX girişleri, akıllı cihazla bağlantı kurma, yol bilgisayarı, bluetooth, navigasyon, radyo gibi özellikleri bünyesinde barındırır ve dokunmatik ekran sayesinde kolay kontrol imkanı sağlar. Farklı kumaşlardan özel dikim deri kaplamaya kadar oldukça geniş bir iç tasarım imkanı sunan Fiat 500 Twinair’ın koltuklarında konfor verimini arttıran teknolojiler de kullanılmıştır. Pastel, metalik, cabrio, üç katmanlı renk seçenekleri ile oldukça geniş tercihler sunan dış tasarımı, araç üzerine işlenen arma figürlerinden, anahtar kaplamalarına, 15 ve 16 inclik alaşım jantlara kadar birçok farklı seçenekle modanızı ve tarzınızı yansıtmanıza yarayacak imkanlar sunuyor.En şık Fiat 500 Twinair resimleri için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Fiat 500 Özellikleri


Fiat 500 Twinair farklı donanım ve performanslarda, farklı ihtiyaç ve isteklere göre üretilmiş dört tip araçtan oluşurken, SUV modellere uygun olarak üretilen cross tarzdaki Fiat 500X modeli ve daha geniş iç hacimleri ile farklı tarzlarda üretilmiş Fiat 500L ailesiyle akrabalık gösterir. Azami ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak maksimum verim elde etmenizi sağlayacak imkanlarla üretilen Fiat 500 serileri güçlü performanslarıyla da şık tasarımlarını tamamlar niteliktedir.

Motor Gücü


1.2 Fire 69 HP’lik motoru, 160 km/s ‘lik azami hızı, 5 ileri manuel şanzıman sistemi ve EURO 6 Motor Emisyon Sistemi ile zarif tasarımının ruhuna da işlediğini gözler önüne seriyor. 7 adet diz, ön, yan hava yastıkları sayesinde herhangi bir kaza durumunda sizi her türlü hasardan korumak için tasarlanmış güvenlik duvarı elektronik stabilite programı ile güçlendirilmiştir. Elektronik stabilite programı kaygan zeminlerde, acil manevralarda ve çok keskin girilen virajlarda kontrolü kaybetmemenizi sağlar.  Yokuş yukarı kalkışlarınızda performans kaybetmemeniz ve aracın kaymaması için geliştirilen yokuş kalkış sistemi sayesinde yokuşlarda hiç zorlanmadan kalkabilirsiniz. Ayrıca, kilitlenme karşıtı frenleme sistemi (ABS), elektronik fren güç dağılımı (EBD), çekiş kontrol sistemi (ASR), motor freni düzenleme sistemi (MSR), lastik basınç kontrol sistemi (TPMS) de aracın akıllı sistemleri arasındadır. Aracın donanımsal özellikleri açısından sınıflandırılması yapılmış olan araç; tasarım, konfor, güvenlik, teknoloji basamaklarında üç farklı model olarak sunulmuştur. 500 POP, 500 Lounge, 500 Sports olarak sunulan bu modellerin yanında kişiselleştirme seçeneği ile de kendi zevk ve tasarımlarınıza uygun Fiat 500’ü satın alabilirsiniz.

Fiat 500 Twinair Fiyatı


Fiat 500 Twinair modeli için minimum donanım ve herhangi bir kişiselleştirme seçeneği uygulanmamış hali ile 130.900,00-TL’den başlamakta; geliştirmeler ve kişiselleştirmelerle birlikte aracın fiyatı 157.900,00-TL’ye kadar çıkmaktadır.

Fiat 500 Twinair ÖTV Fiyatı


Fiat 500 Twinair 1.2 Fire ÖTV Fiyatı 130.900,00-TL değerindeki araç için 36.977,00-TL; 157.900,00-TL değerindeki araç için ise 50.180,00-TL’dir. Fiat 500 Twinair hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için en yakın Fiat showroomuna gidebilirsiniz. Test sürüşü imkanından da yararlanabilir, 36.977,00-TL ila 50.180,00-TL ÖTV ödeyerek araca sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir