Fiat 500x 1.4

Fiat markasının güvencesine dayanarak tamamen sıra dışı bir performans sunmaya devam eden bu otomobil markası her yönüyle binek taşıtlar fiat 500x 1.4 özellikleri sınıfının en iyileri kategorisindeki yerini almaya devam eder.

Kuşkusuz ki onu bu şekle sokan en temel özellikleri arasında ilk öncelikle kusursuz olarak akıllı teknoloji tasarımı ve yeni fiat motor özellikleriyle gelen eşsiz performans standartları vardır.

Motoru

Benzinli 1.4 motor sistemine dayanan söz konusu bu otomobil azami 140 beygir gücüne sahip olmaktadır. Bununla birlikte 230 azami tork fiat 500x üretebilmektedir. Bu özellikleri ise elbette söz konusu otomobili her anlamda kusursuz kılan en yetkin özellikler yapmaya devam eder. Bütünüyle bu ortada duran sıra dışı yaklaşımlar da her halükarda onun albenisini arttırmaktadır. Ayrıca yine bahis konusu otomobilin ortalama yakıt tüketimi 5.7 litre fiat 500x fiyatı olarak gerçekleşmektedir. Bu da dikkat çeken noktalarından bir başkasını oluşturması adına gerçekten de önemlidir.

Tasarım

Otomobil krom malzemeden kapı kolları ile paslanmaz bir iç mekan tasarımına sahip. SUV tipi gövde platformu bulunan araç alüminyumdan elde edilmiş orta konsol ve kapı panelleri ile de dayanıklılığını bir kere daha kanıtlamaktadır. Elektrikli park freni, hız sabitleme sistemi, elektrikli ısıtmalı aynalar ve de direksiyon yüksekliğini ayarlama gibi özellikleri de söz konusu bu yeni model aracın dikkat çeken fiat 500x ötv fiyatı diğer özellikleri arasında gelir.

Kuşkusuz araç saatte 190 km azami hıza ulaşmasıyla da ne kadar süratli bir otomobil olduğunu kullanıcılarına kanıtlamaktadır.

Güvenlik

Aracın güvenlik sistemleri de başlı başına sıra dışı bir tasarıma dayanmaktadır. Bu bakımdan güvenlik sistemlerinin de her anlamda değerlendirilmesinde yarar vardır. Nitekim kilitlenmeye karşı ABS fren sistemi, çekiç kontrol sistemi, tork düzenleme sistemi, devrilme önleme sistemi (ERM), dinamik direksiyon sistemi, yangın önleme sistemi, yan hava yastıkları ve gündüz görüş farları gibi güvenlik adına akla gelecek tüm teçhizatlar fiat 500x 1.4 ötv fiyatı bu araçta yeni model olarak sıfırdan tasarlanmıştır.

Bu da hem performans hem de sürat adına dikkat çeken noktaları ortaya koyması adına ne denli öne çıkan özelliklere sahip olduğunu dile getirmesi adına önemli bir yaklaşımdır.

Tümüyle ortada duran bu teknik özellikleri ile ötv indirimine dayanarak 121. 750 lira gibi fiyatlarla anında sahip olmak mümkün olacaktır. Bu da yepyeni fiat 500x resimleri 0 km araç sahibi olmak isteyenlere özel olarak sunulan sıra dışı bir araç markası olması adına gerçekten de çok önemli bir noktayı oluşturmaktadır. Böylece her açıdan tamamen kusursuz bir deneyim sunar.

Orta sınıf araç segmentinin en çok tercih edilen otomobillerinden biri olan Fiat, kullanıcı dostu seçenekleri ile dikkat çekiyor. Konforlu otomobil severlerin vagzeçilmez aracı Fiat, hem şirketlerin hem de bireysel kullanıcıların vazgeçilmez arabası olma özelliğini koruyor. Fiat, uygun ödeme seçenekleri sunuyor.

Bunun dışında farklı paket seçenekleri ile de lükse öncelik veren kullanıcıların hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Ancak hesaplı seçeneklerle cebinizin dostu olduğunu söylemekte de fayda var. Sıfırdan tasarlanan ve konfor ve güvenliğin ön planda tutulduğu otomobil sahiplerini bekliyor.

Farklı renklerde tercih edebileceğiniz, küçük ve şirin yapısı ile dikkat çeken model kolay kullanım arayanları oldukça memnun edecek. Yakıt tasarrufu sağlayan, kullanım kolaylığı sunan modelin ÖTV indirimi gibi seçeneklerle daha uygun fiyata gelmesi de mümkün olacaktır. En güzel ve avantajlı fırsatlar için Fiat’ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu kullanışlı otomobil ile hem şehir içinin yoğun trafiğinde rahat kullanımın keyfini yaşayacaksınız hem de yakıt tasarrufu anlamında oldukça avantajlı hale geleceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.