Fiat Egea 1.3 Multijet Özellikleri

Fiat Egea Bir İhtiyaçtan FazlasıBir İtalyan markası olan Fiat, tasarladığı araçlarda detaylara önem veren karakteriyle kendini hep ön planda tutmayı başarıyor. Üstü açık arabalardan, ticari arabalara kadar birçok klasmanda araçlar üreten Fiat, kullanacağı her parçayı aynı titizlikle üretiyor ve sergiliyor.
Fiat’ın sedan model araçlarından olan Fiat Egea 1.3 Multijet Özellikleri  krom malzemeden üretilmiş üç boyutlu ön ızgara tasarımı, çelik jantları, belirgin çizgilerle bezenmiş motor kaputu ve araca bir bütünlük hissi veren tamponu ile aracın karakteristik duruşunu belli ediyor. Tam bir aile arabası olarak görünen ağırbaşlı tasarımının altında yatan dinamizm ve sportiflik, direksiyon başına geçince kendini hissettiriyor. Fiat Egea konfor, performans ve güvenlik mantığı üçgeninde ince detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. Konfora büyük önem veren ve uzun soluklu yolculuklarda aile kavramını göz önünde bulunduran Fiat, oturduğunuz anda rahatlığı hissedebileceğiniz 5 geniş koltuk imkanı sunuyor. 5 farklı renk ve tasarım seçeneği sunan Fiat tamamen sizi kendi zevklerinizle başbaşa bırakıyor.

Hayatı kolaylaştıran teknolojilerle bezenmiş olan Egea, güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmak için tasarlanmış sistemlerle dolu. Örneğin; uzun ve yorucu yolculuklarınızda hız sabitleme özelliği sayesinde istediğiniz hızı sabitleyerek yorulmadan ve güvenli bir şekilde sürüş keyfini yaşayabilirsiniz.  Yağmur ve karanlık sensörleri, geri görüş kamerası, 6 adet hava yastığı, yokuş kalkış destek sistemi, ABS ve TCS sistemi, DST, ERM gibi akıllı sistemlerle de güvenliği üst seviyelerde tutuyor. 1.3 Multijet 95 HP Dizel motoru güçlü ve ekonomik bir performans sağlamanın yanında, Euro 6 emisyon sınıfı ile doğaya dost motor emisyon seviyesi sağlıyor. Aracın ön kısmındaki McPherson özel süspansiyonu ve arkadaki yarı bağımsız süspansiyonlar sayesinde yüksek ve güvenilir yol tutuşunu hissedebiliyorsunuz.


Egea Ailesi

Donanım olarak 3 farklı başlık sunan Fiat; Egea Sedan Easy, Egea Sedan Urban ve Egea Sedan Lounge Plus seçeneklerini sunuyor. Donanımsal özellikler ve eklentiler olarak sınıflandırılan araçlarda dilediğinize göre tasarım seçenekleri de mevcut. 8 farklı renk seçeneği olan aracın, iç tasarımı için de farklı seçenekler mevcut. Koltukların kumaş cinsinden jantların metal cinsine kadar birçok faktörü kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Ön panelde bulunan 7 inçlik ekran sayesinde telefonunuzla bağlantı kurabilir, USB girişleri sayesinde çeşitli multimedya verilerinizi aktarabilir, yol bilgisayarı, navigasyon gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz. Ses tanıma ve metin okuma özellikleri sayesinde ellerinizi hiç kullanmadan mail ve mesajlarınızı sesli şekilde dinleyebilir ve konuşarak cevap verebilirsiniz. İşlevselliği arttırılmış direksiyon sayesinde aracınızdaki birçok özelliği direksiyondan kumanda edebilirsiniz. Fiat’ın kendi üretimi olan orijinal aksesuarlar sayesinde aracınızın işlevselliğini arttırabilirsiniz.

Hem Güçlü Hem Ekonomik


Fiat Egea, 1.3 Multijet 95 HP Dizel motoru şehir içi ve şehirler arası yolculuklarda performansın yanında ekonomik yakıt tüketimini de sürücülerin beğenisine sunuyor. Teknik servis ağı çok gelişmiş olan Fiat, aracınızın bakımları ve onarımları esnasında büyük kolaylıklar sağlamayı da ihmal etmiyor.

Fiyat Egea Fiyatı


Fiyat Egea performans, kalite ve ekonomiyi bir arada sunarak sedan araçlar piyasasında kendini ön plana çıkarıyor. Piyasada tasarımı ve uygun fiyatları sayesinden en çok tercih edilen modellerden olan Egea 127.900,00-TL’dan anahtar teslim olarak satılıyor.

Fiyat Egea ÖTV Fiyatı


127.900,00-TL ödeyerek sahip olduğunuz Fiat Egea 1.3 Multijet ÖTV Fiyatı ise  36.130,00-TL’dir. Güncel oranlarla küçük farklılıklar gösterebilen ÖTV, verilen anahtar teslim fiyatın içerisine dahildir. Fiat Egea resimleri sizi de hayran bırakıyorsa Fiat showroomlarına giderek çeşitli ödeme seçenekleri, detaylı bilgi ve test sürüşleri gibi imkanlarla Fiat Egea’ya sahip olabilrsiniz.

Fiat Egea 1.3 Multijet Özellikleri” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir