Fiat Egea 1.4 Multijet

İtalyan markasının kendine has eşsiz özellikleriyle bu multijet serisi yine dikkatleri üzerine çoktan çekmiş durumda. Üstelik özel taşıt vergisi indirimi fırsatından da yararlanmak isteyenlerin her açıdan kârlı çıkabileceği bu sıra dışı otomobil her anlamda konforu ve eşsiz performansı bir arada sunan fiat egea multijet özellikleri otomobil markalarından biri olması doğrultusunda dikkatleri üzerine çekiyor. Bu da onun ayrıcalıklı olarak tercih edilmesini sağlayan en temel fonksiyonel özellikleri olması adına gerçekten de önemlidir.

Teknolojisi

Aracın geliştirilmiş navigasyon sistemiyle gitmek istenilen yeni fiat her yere güncel harita bilgisi ile anında ulaşmak mümkün olacaktır. Bu özelliği doğrultusunda da her açıdan artık yollarda kaybolmaya son. Bunun yanı sıra akıllı teknolojik sistemi olarak da her açıdan kaliteden bir an dahi ödün vermeksizin sunmaya devam ettiği eşsiz sürüş keyfine dayanarak her açıdan sıra dışı olmaya devam etmektedir.

Performans ve Güvenlik

1.4 motor sistemli araç 95 beygirlik bir güce sahip. Bunun yanı sıra fiat egea 127 tork nm ve 4.500 devir olması yönüyle de dikkatleri her açıdan üzerine çeker. Aracın saatteki hızı 185 km olarak hesap edilmektedir. Araç her 100 km’de bir ortalama yakıt tüketimi olarak 5,7 lt sağlamaktadır. Bütünüyle ortada duran bu özellikleri de hem eşsiz bir performans sağlar hem de üst düzey bir yakıt tasarrufu sağlamaktadır.

Donanım ve Aksesuar

Aracın paslanmaz krom malzemeden kapı kolları tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra yine ön panjurları da paslanmaz krom malzemeden üretildi. Bütün bu özellikleri ile birlikte fiat egea fiyatı 16’lık alaşımlı jant sistemi de çok özel tasarıma dayanan mühendislik harikası olması nedeniyle dikkatleri üzerine çekmeye devam eden noktasını oluşturmaya devam etmektedir.

Konforlu olan bu aracın her anlamda city direksiyon sistemiyle bütün kontroller sizde olmaktadır. Yanı sıra yine araçta yol bilgisayarı her türlü yol yardımı için yanınızda bulunmaktadır. Manuel olarak fiat egea multijet ötv fiyatı kullanılabilecek klima sistemi de eşsiz bir konfor sağlaması adına gerçekten de son derece önemli bir diğer özelliğini meydana getirmesi adına gerçekten de önemlidir.

Teknolojik olarak yine mp3 çalar ve radyo sistemi ile toplamda fiat egea resimleri 6 adet 220 w gücünde hoparlör sistemi de bulunmaktadır. Bütün bu özellikleriyle sınıfının harikası olmaya devam ediyor.

Üstelik bütün bu özellikleriyle fiat egea ötv fiyatı indirimine özel fiyat seçenekleriyle satışa sunularak her anlamda rahatlıkla herkesin satın alabilecekleri fiyat seçenekleri üzerinden satışa sunulmaktadır.

Bu da ayrıcalıklı olarak sunmaya devam ettiği eşsiz özelliklerini oluşturması adına gerçekten de önemli. Fiat Egea son dönemlerde gittikçe daha da fazla tutulan ve tercih edilen bir otomobil olmaya başladı. Kullanım kolaylığı, yakıt tasarruflu olması, tasarımı ve elbette fiyatı ile son derece dikkat çeken bir otomobil var karşımızda.

Orta sınıf otomobil segmentinde oldukça talep gören ve çok tercih edilen Fiat Egea bir otomobilden bekleyeceğiniz tüm kullanışlı seçenekleri de içinde barındırmaktadır. Dilerseniz kendiniz, dilerseniz de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz Fiat marka otomobillerin bu denli sık tercih edilmesinin en önemli sebebi, fiyat fayda orantısının beklentileri karşılaması olmaktadır.

Yakıt tasarrufu otomobil kullanıcılarının dikkat ettiği konuların başında gelmektedir. Fiat Egea marka otomobiller de kullanıcılarının bu beklentilerini sonuna kadar karşılamaktadır. Bu da sokaklarda sıklıkla Fiat Egea ile karşılaşmamıza yol açmaktadır. Farklı paket seçenekleri ile fiyatta hareketlilik söz konusu olabilmektedir. Bununla birlikte renk seçenekleri ile tarzınıza uygun hale getirebileceğiniz Fiat Egea’lar popülerliklerinin hakkını güçlü performansları ile vermektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir