Fiat Fullback Özellikleri

 Çevik, kullanışlı ve durdurulamaz Fullback çift kabin gövde tipi ile beklentilerin üzerindedir.1.52 m yük bölümü uzunluğu, 3.1 tonun üzerinde çekme kapasitesi,1 tonun üzerinde yük kapasitesine sahiptir.

Tasarımı

 Ferah bir iç hacmi ve konforlu koltuklara sahiptir. Ses geçirmeyen ve mükemmel havalandırılan hacmi sınıfının en iyisi olarak tasarlanmıştır. Bluetooth bağlantısı sayesinde gözünüzü yoldan ayırmadan aramalara cevap verilebilmektedir. Ergonomik direksiyonu, direksiyon kumandası ile kontrol edilebilmektedir. İdeal görüş sunan sürüş pozisyonu bulunmaktadır. Manuel klima kontrolü de sağlanabilmektedir. USB bağlantısını doğrudan dokunmatik ekranı üzerinden ya da direksiyonda bulunan kumanda ile yönetilebilmektedir.

 6.8 inçlik dokunmatik ekranı, navigasyonlu multimedya sistemi, Wifi – internet erişimi Fiat Fullback’in üstün özellikleri arasında gösterilmektedir.

 Beyaz, inci beyazı, mika siyah, bronz kahve, haki yeşil ve titanyum gri gibi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Arazi Performansı

Yeni Fullback 4×4 araçlarda elektrikli seçim tuşu ile kolayca 2 çekerden 4 çekere geçiş sağlanabilmektedir. Olağanüstü off-road performansı sağlamaktadır. Asfalt yollardan kaygan patika yollara kadar çok farklı yüzeylerde kolay kullanım ve sürüş hâkimiyeti için 4H modunda merkezi diferansiyel kilidi yer almaktadır. Ayrıca bu kilit sistemi ile ön ve arkaya giden tork dağılımını kontrol etmektedir.

Motor Seçenekleri

150 HP ve 180 HP alüminyum olan dizel motorları, 5 ileri otomatik ve 6 ileri manüel şanzıman seçenekleri bulunmaktadır.

2.4 Dizel 150 HP 2WD

Silindir hacmi: 2.442 santimetreküp

-Emisyon: Euro6

-Maksimum güç: 113 kW/3.500 rpm

-Maksimum tork: 380 Nm/1.500-2.500 rpm

-Çekiş tipi: 2WD

-Ortalama yakıt tüketimi (lt/100 km): 6.7

-Emisyon(g/km): 177

2.4 Dizel 180 HP 4WD

-Silindir Hacmi: 2.442 santimetreküp

-Emisyon: Euro6

-Maksimum güç:133 kW/3.500 rpm

-Maksimum tork:430 Nm/2.500 rpm

-Çekiş tipi: 4WD

-Ortalama yakıt tüketimi (lt/100 km):7.5

-Emisyon (g/km):196

Güvenlik

Fiat Fullback’te sürücünün ve yolcuların güvenliği en üst seviyede olacak şekilde bir takım özellikler ile donatıldığı görülmektedir.

 Herhangi bir kaza durumunda çarpışmanın etkisini en aza indirebilmek amacıyla 7 adet hava yastığı ile donatılmıştır. Tüm versiyonlarda standart olarak sürücüler için diz hava yastığının yanı sıra, ön hava yastıkları, yan hava yastıkları ve perde hava yastıkları bulunmaktadır.

 Fullback ‘in hafif olduğu kadar dayanıklı olan gövdesi özel çelik bileşenlerden oluşmuştur.

 Araç boş olduğunda ya da malzeme yüklü olduğunda, sabit arka akslarda bulunan çok katmanlı yaprak yaylar ve ön akstaki dönemeç denge çubuklu süspansiyon sistemi ile konforlu ve sabit bir sürüş sağlanmaktadır.

 Ayarlanabilen hız sabit sitemi ile önceden belirlenen sınır aşılmadan aynı hızda ilerleme sağlanmaktadır. Önceden belirlediğiniz hız aşıldığında ise görsel ve sesli olarak          sistem sizi uyararak yavaşlamanız sağlanmaktadır.

 Aracın sapması durumunda Treyler Kontrol Sistemi (TSA) otomatik olarak devreye girer ve motor gücünü ayarlayarak, aracın hızının düşmesini stabilite ilerlemesini sağlamaktadır.

  Bunlar dışında ABS, EBD, aktif denge ve çekiş kontrolü, arka diferansiyel kilidi, yokuş kalkış destek sistemi, fren öncelik ve destek sistemi, acil duruş sinyal sistemi, şerit takip sistemi, darbe emici RISE gövde sistemi, kaza anında katlanabilir direksiyon gibi diğer güvenlik önlemeleri de Fiat Fullback’te sunulan güvenlik önlemlerindendir.

Fiat Fullback Fiyatları

Fiat Fullback ÖTV fiyatı ile Eylül ayı boyunca bayilerimizde siz alıcılarını bekliyor. Rock 4×2 161.520 TL, Rock 4×4 172.450 TL, Hardrock 4×2 176.650 TL, Hardrock 4×4 182.950 TL ve Fullrock 4×4 202.900 TL anahtar teslim fiyatlarıdır. Fullback Rock,Hardrock ve Fulrock modellerinden dilediğinizden birine kampanya kapsamında sahip olmak için bayilerimize bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir