Ford B Max 1.5 TDCİ

2016 yılı model Ford B Max kusursuz bir sürüş keyfi yaşamak isteyenler için tasarlandı. Her açıdan farklı olmayı başarabilen bu otomobil modeli her anlamda kendi tarzını yaratmak isteyenlere özel olarak sunulan eşsiz bir seçeneklerle karşımıza çıkar. Tümüyle ortada duran ford b max 1.5 tdci özellikleri her açıdan kaliteli ve de eşsiz bir özellikle bilinmektedir.

Motor Özellikleri

Aracın dizel motor B segmenti bulunmaktadır. Yine 1560 cc motor silindir hacmi bulunan aracın turbo beslemesi bulunur. Ayrıca silindir adedi yeni ford olarak toplamda dört adet bulunduğunu da rahatlıkla dile getirmek gerekmektedir.

Tümüyle ortada duran bu seçenekler dikkate alınacak olunduğu zaman her anlamda kaliteli ve sıra dışı bir sürüş yaşattığını her açıdan belirtmek gerekecektir.

Aynı zamanda 95 hp beygir gücüne sahip olan araç 215 nm azami tork kapasitesine sahip olmaya devam etmektedir. Yine dakikada 3800 azami devir kapasitesi de bulunan 2016 model sıra dışı bir Ford modelidir.

Aracın hız performansı adına da dikkat çeken ford b max bir diğer özelliği olarak 174 km saatte hız alabilir olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekir. Bu da kaliteden ödün verilmeksizin sıra dışı bir yaklaşım sunması adına çok önemli bir konudur.

Teknik Özellikleri

Aracın beş ileri manuel tip şanzıman sistemi bulunur. Bunun yanı sıra önden çekişli kontrol sistemi bulunmaktadır. Tümüyle ortada duran ford b max fiyatı bu özelliklerine dayanarak her anlamda dinamik tork sistemi ve de elektronik çıkış kontrol sistemine dayanan çekiş sisteminin var olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekecektir. Bu da onu her açıdan kusursuz kılan noktalardan biri olma özelliğini korumaya devam eder. Ayrıca yine yakıt kapasitesi olarak 45 litrelik bir kapasitesinin var olduğunu dile getirmek gerekir. 15 inç jant kesiti bulunan ford b max ötv fiyatı söz konusu bu aracın çift kademeli bagaj zemini bulunmaktadır.

Yine elektro hidrolik tip direksiyon sistemi bulunur ve kesinlikle orijinal deridir. Halojen ön sis farları var olmakla birlikte led tip gündüz farları da var olan diğer teknik aydınlatma sistemidir.

Yolcu emniyetini sağlamak adına ford b max 1.5 tdci ötv fiyatı iki adet hava yastığı da bulunmaktadır.

 

Fiyat ve Kalite

Ford acil yardım sistemi multimedya sisteminde öne çıkan özelliğidir. Bunun dışında dahili harici giriş çıkış birimleri olarak usb ve aux seçeneklerinin ford b max resimleri var olduğunu belirtmek gerekmektedir. Elbette bütün bu özellikleriyle aracı sahibinden uygun fiyatla satın alabilmek her açıdan mümkün olacak. Bu da öne çıkan belli başlı unsurları arasında gelmesi adına son derece önemlidir.

Kullanışlı tasarımı, modern çağa ayak uyduran stili ile dikkatleri üzerine çeken bu otomobil, sürüş keyfini doyasıya yaşamak isteyenler için mutlaka göz önünde tutulması gereken bir model olarak karşımıza çıkıyor. Renk seçenekleri, kullanışlı ve küçük yapısı ile tam da şehir hayatına göre bir araç satın almak isteyenler için son derece cazip bir teklif sunuyor.

Üstelik uygun ödeme seçenekleri ile kullanıcısına sunulan bu otomobil ÖTV indirimi fısatları da sunuyor. Farklı paket seçenekleri ile beklentilerinize göre şekillendirebileceğiniz aracın spor ve modern tarzına bayılacaksınız. Hem siz hem de sevdiklerinizin güvenli sürüş keyfini deneyimlemesini sağlayacak otomobilin ödeme koşulları ile ilgili güncel bilgiyi markanın web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Hem konforlu hem de uygun fiyatlı bir otomobil sahibi olmak isteyenler için son derece uygun bir fırsat olarak karşımıza çıkan otomobilin birbirinden avantajlı özellikleri hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir