Ford C Max 1.5 Tdci Özellikleri

Ford yepyeni 0 km bir modeliyle 2018 yılını da boş geçmiyor. C Max serisinin dikkat çeken yeni modeli dizel C sınıfı bir binek otomobili. Aracın sahip olduğu teknik donanım Ford’tan Ford C Max 1.5 Tdci Özellikleri vazgeçemeyenleri bir kere daha haklı çıkarıyor. Çünkü daima üstün performans düşük bütçe avantajına dayanarak rahatlıkla herkesin satın alabileceği bu otomobil ayrıca akıllı sürüş teknolojisiyle de fark yaratmaya devam ediyor.

Temel Özellik

2018 model C sınıf segmente sahip Amerikan binek otomobilidir. İçten yanmalı standart motor sisteminin bulunduğu söz konusu dizel otomobil ayrıca titanium donanım paketine sahip. Ayrıca C Max otomobilin serisinin de yeni ford MPV gövde tipi dikkat çekiyor.

Şanzıman

6 ileri otomatik şanzıman seçeneğine sahip önden çekişli bir otomobildir. Çekiş kontrol sistemi arasında tork kontrol sistemi dikkat çeken bir düşünce olarak görülmektedir. Torkun güçle dengelenmesini sağlayan ve önden çekişli olmasının da verdiği avantajla yüksek performans ford c max ile hareket etmesine zemin hazırlayan özellikteki yapısı sayesinde uzak mesafeleri kısaltan bir özelliğe sahip olmaya devam etmektedir.

Ağırlık ve Ölçü

2018 model 0 km Ford c max fiyatı aracı 1472 boş ağırlığa sahip olup otomobilin yükseklik 1610 mm iken 4379 mm ise uzunlukta yer aldığını dikkate almak gerekmektedir.

Öte taraftan 624 – 1684 lt aralığındaki bagaj hacmi sayesinde de eşyalarınızın güvenle taşınmasına ortam hazırlıyor. Tüm bu özellikleri dışında yine dikkatlerden kaçmayan bir diğer detay olarak çelikten 16 inçlik alaşımlı jantların tercih edildiği de belirtilmesi gereken özelliklerinden bir diğeri…

Multimedya

2018 model aracın multimedya özellikleri bakımından tam 6 adet HQ hoparlör sistemine sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Aynı zamanda sesli acil yardım sisteminin de var olduğunu ve bu sayede acil durumlarda size anında yardım edebilecek akıllı tasarıma sahip olduğunu dikkate almak gerekiyor. Öte taraftan ford c max ötv fiyatı 8 inçlik bir multimedya ekranının var olduğunu da kesinlikle ifade etmemiz gerekmektedir. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar neticesinde yine dikkatleri üzerine çeken özelliği olarak sıfır parazitli radyosunun da bulunduğunu ifade etmek gerekir. Araçta harici giriş bağlantıları olarak usb bağlantısının yanı sıra aux ve bluetooth teknolojisinden cihaz yönetim uygulamalarının bulunduğunu kesinlikle dikkate almak gerekmektedir.

Araçta harici bir navigasyon uygulaması olmamasına rağmen akıllı cep telefonu üzerinden rahatlıkla kontrol edebilme özelliği bulunduğunu kesinlikle söylemek gerekmekte.

Koltuklar

Aracın iç tasarımında öne çıkan koltuklar kumaştandır. 5 koltuk bulunan araçta 60/40 katlanma, dört yönlü ergonomik ayar, bel desteği ayarı, koltuk arkası cep ayarı gibi birçok özelliklerinin var olduğunu her açıdan dikkate almak gerekiyor. Öte taraftan belli başlı özelliklerinden olması bakımından eşya gözleri de bulunuyor. Aynı zamanda kol dayamak için destek de bulunuyor.

Araçta deri hidrolik direksiyon tercih edilmiş durumdadır. Yanı sıra direksiyonda kumanda sistemi ve yükseklik derinlik ayarlama özelliği de yer alan iç mekan ford c max 1.5 tdci fiyatı özellikleri arasında gelmeye devam ediyor.

Performans ve Yakıt Tüketimi

Aracın azami hızı saatte 182 km olarak görülmektedir. Bunun yanı sıra 120 hp beygir gücü bulunan bir otomobil özelliği görülmektedir. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra ford c max resimleri azami 300 nm tork seviyesinin de yer aldığından kesinlikle söz etmek gerekecektir. Yakıt tüketimi olarak ise ortalama 4.2 litrelik yakıt tüketiminin var olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekmekte ve 109 gr/100 km emisyon değerinin de varlığını dikkate almak gerekir. Aracın 3 yıllık garantisi bulunuyor ve yine 12 aylık paslanmazlık garantisi de bu kapsamda yer alan sözleşmelerdendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.