Ford C-max 1.6 Tdci 

Hayatın koşturmacası içinde yolculuklarımız bitmez. Gün gelir uzun bir yolculukla şehirlerarası yolculuk, gün gelir yorucu trafik içerisinde kendimizden geçeriz. Ford c-max tüm bu yoğunluk ve kargaşa içerisinde rahat ve konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlar. Ford c-max iki gruba ayrılır birincisi beş koltuklu c-max ikincisi ise yedi koltuklu grand c-max modelidir. İki modelde rahatlık ve konfor bakımından en üst seviyededir.

Bu modeller birçok farklı fonksiyona sahip olup esneklik bakımından da iyi bir düzeydedir. Bu model yol tutuşu bakımından benzerlerinden çok daha iyi bir performansa sahiptir. Üstün teknolojik özellikleri de eklendiği zaman hayalinizdeki otomobile kavuşacaksınız. Ford Cmax 1.6 özellikleri hayatınızı kolaylaştıracak.

Akıllı teknolojik özellikler sayesinde rahat ve konforlu sürüş keyfini yakalamanıza yardımcı olur. Ford C-max modeline yeni eklenen akıllı bagaj düğmesi ile bagajınızı ayağınızın bir hareketi ile açıp kapatabilirsiniz. Ford c-max 5 koltuğa sahiptir.

Ford C-Max Teknik Özellikleri

Motor hacmi 1560’dır.Yeni c-max 120 beygir gücünde ve dizel motora sahiptir. Altı ileri vites özelliğine sahip olup düz vitestir. Yakıt tasarrufu bakımından da çok uygun bir araçtır. Şehir içinde 6.4 litre, şehir dışında 4 litre ortalama olarak ise 4.5 litre yakıt tüketimine sahiptir. Hız olarak en fazla 184 km hıza ulaşır. İç donanımda oturma kapasitesi bakımından 5 kişilik ve 7 kişilik modeller mevcuttur. Dış donanımın özelliklerinden olan Alüminyum alaşım jantlar aracın görünümüne güzellik katar. Ford c-max fiyatı tüm bu ve nice farklı özelliklerin eklenmesi ve çıkarılması ile değişkenlik gösterir.

İç Donanım Özellikleri

Ford C-Max iç donanımında derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon, deri kaplı direksiyon simidi, manuel dört yönlü sürücü ve ön koltuk, sürücü ve yolcu koltuğunda ayarlanabilir bl desteği, Tek dokunuşla açılıp kapanabilen arka ve ön cam özelliği, anahtarsız çalıştırma sistemi, yol bilgisayarı, manuel klima, vites artırma ikazı, yağmur sensörleri arka hava menfezleri, orta konsolda bardak tutacakları ve eşya bölmeleri, direksiyondan kumandalı mp3 çalar ve radyo, arka kapıya entegre güneşlikler, navigasyon özelliği, acil durum yardımı ve LED iç ortam aydınlatması gibi birçok iç donanım özellikleri ile sürücüsünü ve araçta seyahat eden yolcuların konforunu rn üst seviyede tutar.

Dış Donanım Özellikleri

Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar, krom ön ızgara, alüminyum alaşımlı jant, ön ve arka park sensörü, ön sis farları, gecikmeli sönen ön farlar ısıtnalı ve güneş ışınlarını yansıtan ön cam metal tavan çıtaları, panoramik cam tavan, karartılmış arka cam, statik köşe lambaları, elektrikli ısıtmalı sinyalli yan aynalar ve daha birçok farklı özelliğinin eklenmesi ve çıkarılması ile Ford C-max 1.69 ötv fiyatı artmakta yada azalmaktadır.

Güvenlik Ve Araç Emniyeti İçin Özellikleri

Güvenlik açısından çok güvenli bir araç olan Ford C-Max resimleri ile resmi web sitesinde yer almaktadır. Burada özellikleri inceleyebilir görsellere bakabilirsiniz. Bu özelliklerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz.

Ön ve Yan koltukta önde ve yanda yer alan hava yastıkları, perde hava yastıkları, ABS fren acil durum fren desteği, yokuş kalkış desteği, otomatik park sistemi ve geri görüş kamerası gibi daha burada sayamadığımız nice özellikleri ile araçla güvenli bir şekilde yolculuk etmeye imkan tanır.

Ford C-Max modelleri fiyat bakımından farklı bütçelere uygun şekilde fiyatlar ve bu fiyatlara uygun ödeme seçenekleri ile her bütçeye uygundur. Fiyatları 156 bin tl ile 190 bin tl arasında değişkenlik gösterir.

Kimler Neler Demiş?

avatar