Ford Fiesta 1.3

Ford markasının kendine has özelliğiyle yeni nesil otomatik sistem aracıdır. Bu araç tamamen yeni nesil akıllı teknoloji ile donatılmış olmasının yanı sıra ekonomik yakıt tasarrufu sağlayan özellikleriyle de gerçekten de dikkatleri üzerine çeken bir model. Bütün bu yenilikleri ışığında değerlendirilecek olunduğu zaman ford fiesta 1.3 özellikleri her anlamda söz konusu modelin tamamen kaliteli ve profesyonel bir yaklaşımla otomobil sektörünün önde gelen modellerinden olduğunu net olarak ifade etmek gerekmektedir.

Dış Donanımı

Yeni nesil aracın kendine has özellikleri arasında kuşkusuz ki dış donanımsal özellikleri en çok merak edilenlerden biri. Bunlar açısından hava soğutmalı ön fren yeni ford disklerinin var olduğunu söylemek gerekmekte. Yine aracın yürür vaziyetteki toplam ağırlığı ise 1196 kg olarak tespit edildi. Bütün bu özelliğinin yanı sıra 1541 mm yüksekliğinde ve de 1694 mm genişliğinde bulunduğunu da yine eklemek gerekmektedir.

Motor Sistemi

Söz konusu bu aracın programlanmış yakıt enjeksiyon sistemi bulunmaktadır. Bu açıdan değerlendirildiği zaman aracın yakıt tüketimi konusunda gerçekten de en iddialı ford fiesta modellerden biri olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekmekte. Ortada duran tüm bu özellikler ışığında değerlendirildiği zaman da her açıdan kaliteli ve sıra dışı bir yaklaşımla 1498 cc motor hacminin var olduğunu da eklemek gerekir.

Aracın maksimum gücü 130 – 6600 d/d sistemi bulunmaktadır. Yine ford fiesta fiyatı maksimum tork sistemi olarak 155 nm/4600 d/d özelliği bulunmaktadır.

Bütünüyle bu ortada duran yaklaşımlar ışığında gerçekten de her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin tamamen eşsiz yaklaşımlarıyla karşımıza çıktığını net olarak belirtmek gerekir.

Performans

Aracın saatte 190 km süratte ilerlediği de yine en çok öne çıkan ve merak edilen bir diğer yenilikçi tasarımıdır. Üstelik süratli iken de kesinlikle hiçbir şekilde yakıt tüketimindeki tasarrufundan herhangi bir zayiat eksiltmeksizin yerine getirmeye devam ettiği tüm bu özellikleri onun dikkat çeken noktalarından ford fiesta 1.3 ötv fiyatı 120.000 TL bir diğerini meydana getirir. Bunun yanı sıra 4×2 önden çekiş sistemi ve CVT şanzıman tipi bulunuyor. Bütünüyle ortada duran tüm bu yaklaşımlar neticesinde de her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin tamamen gerçek bir sürüş keyfi ve eşsiz bir konfor sunmaya devam ettiğini rahatlıkla belirtmek gerekir. Bu da her ford fiesta ötv fiyatı anlamda kaliteli ve sıra dışı bir yaklaşıma dayanarak eşsiz özellikleriyle sıra dışı bir performans ve de yüksek motor hacminin var olduğunu her anlamda dikkate almak gerekir. Bu da onun ford fiesta resimleri eşsiz performansı adına son derece önemli bir yaklaşım.

Hiç şüphesiz özellikle Türkiye’de en çok tercih edilen otomobil modellerinin başında Ford Fiesta gelmektedir. Çok tercih edilmesinin pek çok sebebi var. Hem fiyatı, hem kullanışlılığı, bunun yanında yakıt tasarrufu sağlaması gibi avantajları sayesinde çok tercih edilen bir otomobil modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Otomobil zevkle tasarlanmıştır ve bu zevk otomobilin her bir dokusunda hissedilmektedir. Ford tutkunlarının çok iyi bildiği ayrıcalıklı özellikleri ile bu araca sahip olmak çok arzu edilen bir durum şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Bagaj hacminden, kullanışlılığına her açıdan değerlendirildiğinde tam bir aile arabası demek mümkün olacaktır. Aracın donanımında seçenekler mevcuttur. Modeli daha yakından incelemek isterseniz söz konusu markanın resmi sitesine de göz atabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen ancak bununla birlikte aynı zamanda hesaplılığa da önem veren kişilerin tercihi olacak bu otomobil size keyifli bir sürüş vaad etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.