Ford Galaxy 1.5L EcoBoost Özellikleri

Kalabalık ve esnek seyahatler için farklı bir deneyim sunan Yeni Galaxy sizi ve sevdiklerinizi en uzak yollarda ağırlıyor. Tek tuşla katlanabilen arka koltukları ile esnek bir oturma düzeni kurarken, yedi kişiye kadar yolcu taşıyabiliyor.

Ford Galaxy konforu, şıklığı, güvenliği ve eğlencesi ile birinci sınıf araçlar kategorisinde öncü modellerden biri.

Dış Tasarım

Güçlü bir dış gövdeye sahip araç ince detaylarıyla fark yaratıyor. Akıllı tasarım seçeneklerini internet sitesinde bulunan Ford Galaxy resimleri ile inceleyebilirsiniz.

İç Tasarım

Ergonomik bir tasarıma sahip araç, ileri teknolojik donanımıyla size konforlu, güvenli ve eğlenceli bir yol vaat ediyor.

Renk Seçenekleri

Araç dış gövdesi, 6 metalik ve 3 opak tonu ile toplam 9 farklı renk seçeneğine sahip.

Döşeme Seçenekleri

Araç için, farklı donanımlar için farklı döşeme seçenekleri sunuluyor.

Sürüş Teknolojileri

180 derece görüş açısına sahip ön kamera ile yanal alanınızı genişleterek dokunmatik ekrana yansıtıyor. Böylece kör nokta kazalarının önlenmesi için oldukça fonksiyonel bir hizmet sunuluyor.

Dikey park alanlarına zahmetsizce park etmenizi sağlayarak şehir içi park bulma ve park etme sorun olmaktan çıkıyor.

Elektrik Destekli Direksiyon sistemi hız ve koşullar doğrultusunda direksiyonunuzun sertlik ayarını otomatik olarak yaparak daha kolay bir kullanım sağlıyor.

Yokuş Kalkış Destek Sistemi, aracınızın yokuşta ileri ya da geri kaymasını önleyerek tepenin arkasındaki vadiye en konforlu şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyor.

Performans ve Verimlilik

EcoBoost benzinli motor ile güçlü bir performans sağlayan araç 160 Ps güç üretebilmektedir. Ek olarak motor ile uyumlu 6 ileri şanzıman performans ve gücünü arttırmaktadır. Akıllı şarj sistemi ile aracınız hareket halinde iken sürekli şarj olmaz. Gerektiğinde devreye giren şarj özelliği ile akünüzün ekonomik ömrü artarken, yakıt tasarrufu da sağlarsınız.

Ford Galaxy 1.5L EcoBoost özellikleri arasında özgünlüğü ile dikkat çeken Yenilikçi Ford Eco Mode Sistemi, sürüşünüzün yakıt tüketimine etkisini inceleyerek, bu tüketimi azaltacak tavsiyeler geliştirir.

Rahatlık ve Konfor

Konfor, bu geniş aracın en önemli cazibesi olmalı. Bagaj açma, sıcaklık ayarı, yol arama vb birçok fonksiyonu el değemeden yapmanızı sağlayan teknolojisi ile size yalnızca tercihinizi söylemek kalır. Ayrıca kişiselleştirebileceğiniz donanım özellikleri ile farklı kullanıcılar için farklı Galaxy yaşamları oluşturabilirsiniz.

Hız kontrolü, ısıtmalı ön cam, tek tuşla açma/kapama gibi özellikleri ise sizi pek çok zahmetli işten kurtarmaktadır.

Güvenlik ve Emniyet

Gelişmiş Akıllı Güvenlik Sistemi (IPS) araçta bulunan çeşitli güvenlik sistemlerinin koordinasyonun sağlayarak yüksek düzeyde ve hızlı koruma sağlar. Bu modelde Ford Galaxy fiyatı için en öenmli özelliklerden biridir.

Yol güvenliği aracın en öne çıkan özelliklerinden biridir. 8-180 km/s hızındaki bir araç için devreye giren algılama sistemi ile araç yoldaki veya yola çıkabilecek hareketli cisimleri algılar, size tepki için bir süre tanır. Siz tepki vermediğiniz taktirde ise sistem otomatik fren yapar. Kör Nokta Uyarı Sistemi de benzer bir şekilde arka ve yanlarda bulunan kör noktaları görüş açınıza eklemlemeye yardımcı olur. Sahip olduğu LED farlar ise en keskin virajlarda bile gideceğiniz yeri aydınlatır.

Yeni Galaxy 1.5L EcoBoost ÖTV Fiyatı

Style donanım seviyesine sahip Galaxy 1.5L EcoBoost’un tavsiye edilen satış fiyatı 295.000 TL. Bu fiyata Ford Galaxy ÖTV fiyatı dahildir.  Ford bayilerinde sunulan kampanya olanağı ile Ford garantisiyle sunulan bu gösterişli ve bir o kadar da konforlu ve güvenli araca 277.500 TL ile sahip olabilirsiniz. Ford Galaxy 1.5L EcoBoost Ötv fiyatı aracın ÖTV matrahına göre değişmekte olup, bu matrahı ve ÖTV oranını da bayinizden öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.