Ford Mustang 5.0 Fastback

Spor otomobil tutkunları için 2018’in en şahane modellerinden biri olmaya daha şimdiden aday olan Ford sıra dışı bir araçtır. Hem fiyatı hem kendine has kusursuz sürüş performansı hem de üst düzey teknolojisiyle sürücüleri her yönden adeta mest eden bir araba modeli olmaya devam etmektedir.

Eşsiz Performansı

Ford Mustang efsanesi aslında bundan yıllar yılı öncesine dayanıyor. Fakat adından da rahatlıkla anlaşılacağı gibi bu efsane hızlı bir dönüş yaparak şimdi yeniden 21. yüzyılda huzurlarınıza çıkıyor.

Kendine has eşsiz performansıyla göz dolduran bu araç ford mustang 5.0 fastback özellikleri motor sistemi ve birinci sınıf sürüş konforu, dinamik tutuş ile kalkışa hazırlanırken 3000 – 4500 rpm aralığındaki kalkış kontrol sistemiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Bu özelliğinin ötesinde bir diğer özelliği olarak akselerometre adındaki sistemi ile aracınızın her türlü ivmesini ve performansını ölçmeye yarayan dijital göstergesiyle de yeni ford kesinlikle performanstan ödün vermez.

Elbette 6 ileri otomatik vites sistemi bulunmakta ve bunun yanı sıra manuel 6 ileri manuel şanzıman sistemi de yer almaktadır. Bu da ister otomatik ford mustang resimleri vites ister manuel viteste kullanmaya imkan tanır. Üstelik direksiyondan kontrol edilebilen vites sistemi de dikkat çeken bir diğer noktasıdır.

Ses Sistemi

Aracın spor otomobiller içerisinde iddialı ford mustang bir ses sistemi bulunmaktadır. Tam 390 watt gücündeki Shaker Pro ses sistemi her anlamda cd/mp3 ve radyo çalar adına tüm özellikleriyle karşımıza çıkar.

Bu özellikleri ile eşsiz bir ses sistemi ile yüksek ses kalitesinde yol almanızı sağlayan kendine has özelliğine sahip olduğunu rahatlıkla dile getirmek gerekecektir.

Elbette ortada duran tüm bu seçenekler doğrultusunda da her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin rahatlıkla kullanılabilir olmaya devam eden üstün performansa ford mustang ötv fiyatı sahip olduğunu kesinlikle belirtmek gerekmektedir.

Bu da son derece sıra dışı bir yaklaşım sunması adına son derece önemli bir noktayı teşkil etmeye devam eder.

Konfor ve Rahatlık

Elbette Ford Mustang Fastback spor otomobilinde aranan sadece eşsiz bir ses sistemi ve yüksek hız değildir. Tamamen eşsiz bir konfora sahip olması da merak edilir. Bu yüzden ford mustang fiyatı iklim kontrol sistemiyle her türlü mevsim şartlarına göre aracın otomatik olarak sıcaklığını ayarlayabilir. Bununla birlikte yağmura ve tipiye karşı da her zaman tedbiri elden bırakmayan otomatik silecekleri anında devreye girmektedir.

Fiyat

Ford Mustang tutkunlarının vazgeçemeyecekleri ford mustang 5.0 fastback ötv fiyatı gayet cazip fiyat teklifleri sunularak ötv indiriminden de anında yararlanılmakta ve her açıdan kusursuz bir otomobil ile yol almanız sağlanmaktadır.

Bir spor araba efsanesi olan Ford Mustang, asırlar geçse de popülerliğini ve karizmasını asla yitirmeyecek. Tarzı, ilham verdiği düşünce yapısı, çok fazla seveninin olması ve klasikleşmiş tasarımı ile gönüllere taht kuran bu otomobile sahip olmak için her yıl değişen oranda bir bütçeyi gözden çıkarmak gerekiyor.

Ancak bu otomobil tam bir klasik ve değer kaybetmeden satılması çok mümkün. Özellikle bazı kullanıcıların sıkı takipçisi olduğu bu otomobiller yıllar geçse de değerinden bir şey kaybetmeyecek gibi görünüyor.

Tasarımı çok değiştirilmeden modern zamana uydurulan ve bazı yenilikler ile karşımıza çıkan Ford Mustang, her yıl güncellenen özellikleri ve dayanıklı tasarımı ile dikkat çekiyor. Otomobilin en güçlü yönleri hiç şüphesiz her yıl daha da değerli hale getirilerek kullanıcıya sunuluyor.

Ford Mustang çeşitli kampanyalar ve ÖTV indirimi seçenekleri ile bu harika otomobili satın alma sürecinizde size kolaylık tanıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.