Honda Civic 1.5 ÖTV Fiyatları

2018 yılına ait olan Honda Civic 1.5, binek bir araç türüdür. C Segment olan araç, gövde tipi Hatchback, motor tipi içten yanmalı, ait olduğu ülke ise Japonya olan bir araçtır.

Motor

Honda Civic 1.5 özellikleri arasında en çok dikkat çeken özelliklerden biri motor özellikleridir. Yakıt tipi benzin olan araç, silindir hacmi 1498 cc, silindir adedi 4, besleme tipi turbo ve yakıt püskürtmesi direkt enjeksiyon olan bir otomobildir.

Performans

Toplam beygir gücü 182 hp olan yeni Honda Civic 1.5, 220 nm azami tork, 6000 d/d azami devir, 200 km/s azami hız ve 8.2 saniyede 0-100 km arası hızlanma özelliği bulunan bir araçtır.

Şanzıman ve Çekiş Sistemi

Otomatik şanzıman türüne sahip olan Honda Civic 1.5, değişken oranlı şanzıman teknolojisi ve önden çekiş özelliklerine sahiptir.

Yakıt Tüketimi ve Emisyon

Yakıt kapasitesi 46 lt olan aracın, şehir içi tüketimi 7.9 lt/100 km, şehir dışı tüketimi 5.0 lt/100 km, karma tüketimi 6.1 lt/100 km, karma CO2 salınımı ise 139 g/km’dir.

Bagaj Özellikleri

Honda Civic 1.5 resimleri arasında da görebileceğiniz genişlikte bagaj hacmine sahip olan Honda Civic 1.5, 420 lt bagaj hacmi bulunan bir araçtır.

Ağırlık ve Ölçüler

Uzunluk 4518 mm, genişlik 1799 mm, yükseklik 1428 mm ve boş ağırlık 1411 kilogramdır.

Lastik ve Jantlar

Taban genişliği 225 mm, kesit oranı 45 %, jant çapı 17”, jant tipi alaşımlı ve yedek lastik özelliklerinde lastik tamir seti bulunan Honda Civic 1.5, birçok jant seçeneğine sahiptir.

Müzik ve Eğlence

Radyo, LCD multimedya ekran, 7” dokunmatik ekran, harici giriş çıkışı da bulunmakta olan araç, yolculuğunuz boyunca eğlenceyi ayağınıza getirmektedir. Bagajda, ön ve orta konsolda aksesuar soketi olan Honda Civic 1.5, 2 adet USB girişine de sahiptir. Ayrıca aracın 8 adet hoparlörü ve multimedya sistemi de bulunmaktadır.

Navigasyon ve Bluetooth

Navigasyon sistemi bulunmakta olan araçta bluetooth telefon bağlantısı da yer almaktadır. Bu sayede seyahat esnasında özgürce telefon görüşmesi yapmanız mümkün olmaktadır.

Camlar ve Aynalar

Karartılmış arka camlara sahip olan Honda Civic 1.5, ön ve yan cam ayarları elektriklidir. Tek dokunuşla açılabilmekte olan ön ve yan camların yanı sıra dikiz aynaları da elektriklidir.

Koltuklar ve İç Döşeme

5 adet koltuğa sahip olan Honda Civic 1.5, koltuk döşemesi kumaş, sürücü koltuğu ayarı manuel, ön yolcu koltuğu ayarı manuel ve kol dayama ünitesi bulunan bir araçtır. Sürücü koltuğu özellikleri arasında bel desteği, yükseklik ayarı ve ısıtma özellikleri yer almaktadır. Deri kaplamalı vites ve alaşımlı pedallara sahip olan araçta ön ve arkada kol dayana ünitesi de yer almaktadır.

Direksiyon Özellikleri

Elektro hidrolik direksiyon sistemine sahip olan araçta deri direksiyon simidi, vites kumandaları, derinlik ve yükseklik ayarı, müzik sistemi kumanda tuşları gibi özellikler de yer almaktadır.

Honda Civic 1.5 Fiyatı

Sizin için en ideal araç olan ve ilk görüşte büyük bir heyecana kapılmanızı sağlayan Honda Civic 1.5 fiyatı modelin özelliklerine göre değişebilmektedir. Honda Civic 1.5 önerilen satış fiyatı 121.650 TL olarak karşınıza çıkmaktadır.

Honda Civic 1.5 ÖTV Fiyatı

Honda Civic 1.5 ÖTV fiyatı, ÖTV oranlarındaki artış ve düşüşe göre değişebilmektedir. Sizin için biçilmiş kaftan olan araca hemen sahip olmak ve Honda Civic ÖTV fiyatı hesaplaması yaptırmak için hemen en yakında yer alan Honda bayiine giderek size özel avantajları da öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.