Honda Civic 1.6 i Vtec

Honda markasının benzersiz konfor ve özellikleri ile Honda Civic 1.6 sedan grubu modellerine göz atalım. Honda civic 1.6 sedan grubunda 15 farklı model vardır. Bu modeller teknik özellikleri, güvenlik özellikleri, motor gücü ve iç aksesuarlarına göre fiyatları farklılık gösterir. Bu modeller vites bakımından düz vites ve otomatik vites olmak üzere iki gruba ayırlır. Bir diğer kategori grubu ise yakıt tipine göre ikiye ayrılır. Birincisi benzinli araçlar ikincisi ise dizel araçlardır. Yeni Honda civic Sedan yeni tasarımı ve benzersiz gövde yapısı ile artık daha gösterişli ve daha sportif yapıya sahip. Bu sportif yapısı ve ihtişamlı görünüşüyle tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı.

Honda Civic 1.6 Sedan Modelleri

Honda civic Sedan benzinili, dizel, düz vites ve otomatik vites bakımından farklı modellere sahiptir. Premium düz vites, Elegance düz vites, Elegance otomatik vites, Executive otomatik vites, premium eco düz vites, peremium eco otomatik vites, Elegance eco düz vites, Elegance eco otomatik vites, Executive eco otomatik vites, premium dizel düz vites, executive dizel otomatik vites, elegance dizel otomatik vites, executive dizel düz vites ve elegance dizel düz vites olmak üzere Honda markası civic sedan grubunda çok çeşitli model imkanı sunmaktadır. Honda civic fiyatı ile tüm bütçelere uygun çözümler sunar. Modeller teknik özellikleri, güvenlik özellikleri, ve aksesuarları ile farklı fiyatlara sahiptir. Bu modeller hakkında Honda resmi web sitesi üzerinden ve Honda yetkili satıcılarından detaylı bilgi alabilir ve modelleri karşılaştırabilirsiniz.

Honda Civic 1.6 Sedan Teknik Özellikleri

Her model farklı teknik özelliklere sahiptir. Burada Premium dizel düz vites modelinin bazı teknik özellikleri şöyledir. Benzinli motora sahiptir. Programlanmış yakıt enjeksiyon sitemine sahiptir. çap x strok (mm) 81.10 x 77.5 şeklindedir. Hacmi 1597 cc ölçüsündedir. Sıkıştırma oranı 10.7:1 şeklindedir. Bu model 125 beygir gücüne sahiptir. Tork gücü maksimum 152 Nn seviyesindedir. Arka fren sistemi disk, ön fren sistemi hava soğutmalı disk fren sistemine sahiptir. 4X2 önden çekişlidir. 6 ileri vites özelliğine sahiptir. Maksimum saate 205 km hıza ulaşır. Bu sadece premium dizel düz vites modelinin özellikleridir. Diğer modellerin teknik özelliklerini görmek için Web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Honda Civic 1.6 Vtec Sedan Güvenlik Özellikleri 

Sürücü ve ön yolcu, yan ve perde hava yastıklarına sahiptir. Ön yolcu hava yastıklarının iptal fonksiyonu vardır. Araç denge kontrol sistemi mevcuttur. Araçta hem önde hem arkada emniyet kemeri mevcuttur. Acil durumlarda aracın fren desteği vardır. Yokuş kalkışlarında sürücünün işini kolaylaştıran kalkış desteği vardır. Harekete duyarlı elektrikli direksiyon sistemi vardır. Çocuk koltuğu bağlantı noktası vardır.

İç – Dış Donanım Konfor Özellikleri

Yol Bilgisayarı, deri direksiyon, direksiyondan kumandalı müzik sistemleri, elektrikli park freni ve frende tutma özellikleri iç donanım özellikleridir. Dış donanım özellikleri ise, Yağ sensörlü silecekler, ışığa duyarlı farlar, elektrikli katlanabilir yan aynalar, ısıtmalı aynalar ve ön sis farları, kapaklı çelik jant ve çelik ön ızgaradan oluşur. Konfor özellikleri ise Hız sabitleyici, otomatik klima, derinlik ve yükseklik ayarlı direksiyon gibi özelliklerde konfor özelliklerinden bazılarıdır.

Honda Cvic 1.6 Vtec Fiyat Bilgisi

Honda civic 1.6 modellerinin fiyat bakımından tüm bütçelere uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Honda civic ötv fiyatı tüm modeller için uygundur. Honda Civic 1.6 ötv fiyatı uygun ödeme seçenekleri ile sunulur. Honda civic fiyatları modeline göre 115 bin ile 150 bin tl arasında değişir. Resmi web sitesinde Honda civic resimleri ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.