Honda Cr-v 1.6 Elegance

Aranılan özgürlüğe kavuşmak ve güvenli sürüş avantajlarının tadına varmak için üretilmiş olan cr-v 1.6 elegance özellikleri sayesinde macera severler için oldukça uygun olmaktadır. İç tasarımları ile birlikte sunulmuş olan yeni cr-v araçlarında hem sürücüler, hem de diğer yolcular için ferah aynı zamanda rahat ortamlar sunulmuştur. Aynı zamanda anahtarsız giriş ve çalıştırma avantajlarını barındırmakta olan araç, yanına gittiğiniz takdirde kapılar otomatik açılmakta ve indiğiniz sırada kapıda kol düğmenizde basarak, kapıların kolay şekilde kilitlenmesini sağlayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak start ve stop düğmesi bulun araç ile anahtar kullanmanıza gerek kalmamakta ve tek tuşa basarak motorun çalışmasını ya da kapanmasını sağlamanız mümkündür.

Honda Cr-v 1.6 Elegance İç Mekân

Özel malzemeler kullanılarak tasarlanmakta olan honda cr-v araçlarının iç mekânlarında yer alan koltuklar, deri malzemelerden elde edilmektedir. Bu sayede yolculuk sırasında rahat ve konforlu seyahatin tadına varmanız ve seyahat sırasında çeşitli ağrıları çekmemeniz sağlanabilmektedir. Aynı zamanda sürücü ve diğer yolcu koltukları da dâhil olmak üzere ayarlanabilir elektrikli bel desteği yer almaktadır. Uzun yolculuklar için oldukça avantaj sağlamakta olan bu sistem, zahmetli çileye dönmesinin önüne geçmekte ve keyifli anlar yaşamanız sağlanmaktadır. Tek hareket ile kapanabilen koltuklar sayesinde, araçlara konulmak istenene eşyaların rahat şekilde yerleştirilmesi de mümkün olmaktadır.

Honda Cr-v 1.6 Elegance Renk Seçenekleri

İlgili internet adresinden kesintisiz olarak yayınlanmakta olan honda cr-v resimleri sayesinde, araçlarda yer alan tüm renk seçeneklerine ulaşabilir ve ayrıca kendi zevkinize uygun olan tüm modellere kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Söz konusu olan araçlarda sizler için sunulmuş olan renk çeşitlerinde ilk olarak kahverengi, siyah, beyaz, füme ve kırmızı renkler ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda gümüş ve de bronz renklerin yer almış olduğu araçlar, koltuklardaki özel deri ve kumaş malzemeleri ile kaplanmaktadır. Buna bağlı olarak rahat ve oldukça konforlu yolculuk sunan araçlar, ileri güvenlik sistemleri ile birlikte donatılmıştır. Yolculuk sırasında olası kaza ce çarpışma durumları içinde araçlarda çarpışma uyarı, aynı zamanda da şerit koruma destek sistemi bulunmaktadır.

Honda Cr-v 1.6 Elegance Fiyatı

1597 cc’lik motor hacmi ile satışa sunulan honda cr-v fiyatı için en net bilgilere, ilgili internet adresi üzerinden iletişim kurarak ya da en yakın bayi üzerinden erişebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra dizel yakıt türü ile piyasada yer alan araç 207.200 TL olarak görülmektedir. Oldukça avantaj sağlamakta olan araçta, aynı zamanda aktif çarpışma uyarı sistemi de yer almaktadır. Şehir içerisinde hareket halindeyken öndeki araç ile mesafeni ayarlamakta olan sistem, olası bir çarpışma durumunda sizleri uyarmakta ve ciddi kazaların da önüne geçmektedir. Bu içeriklere göre yer alan honda cr-v 1.6 elegance ötv fiyatı daha önce verilen bilgiler ile gerçekleştirilmektedir. Ancak kişiye özel indirim ve kampanya durumları yapılabilmekte ve bu gibi avantajlardan bilgi almak içinde gerekli numaraların aranması gerekmektedir. Sizlerde en doğru honda cr-v elegance ötv fiyatı iğrenmek için ilgili bayilere gidebilir ve en gerçek bilgilere kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Acil durumlar için fren sinyallerinin de yer almış olduğu araç, olası bir çarpışma durumunda frene basılırken dörtlüleri hızla yakıp söndürmekte ve çarpışma risklerinin en aza inmesini de s ağlamaktadır. Dörtlülerin yakılma işleminde otomatik sistem devreye girmekte ve frene basıldığı an, uyarı sistemi çalışmaya başlamaktadır. Rahatlığın ve konforlu yolcuğun tadına varmak için ilgili bayiliklere ulaşabilir ve taksit imkânlarından da yararlanarak, araç sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir