Honda HR-V Hiç Olmadığı Kadar Asi

Geliştirilen teknolojiler ile geleceğe yaptığı yatırım ile Honda,  faaliyet gösterdiği tüm alanlarda şimdi olduğu gi,bi gelecekte de toplum tarafından varlığını devam ettirebilmesi istenilen bir marka olma hedefinde devam etmektedir. Honda, insanlığa hizmet etmesi amacıyla üretilen ilk insansı robot olan ASİMO ile dünyaya yarar konusunda misyon edinmiş bir marka olduğunu kanıtlamıştır.

Hidrojen ile çalışan ilk aracı insanlığa zararlı gazlar yerine sadece su buharının salındığı bir fayda sağlayarak ilke imza atmıştır. Honda tüm bunları yaparken insanlığın iyiliğini hep göz önünde bulundurmuştur ve şimdi karşınızda Honda HR-V, insanlık için hizmete sunulmuştur.

Yaşama Değer katmak için üretildi

Yeni Honda HR-V sizlerin beklentisinden daha fazlasını vermek amacıyla tasarlandı. Şık, çok yönlü ve pratik yapısıyla adeta sizleri büyülemeye çalışan HR-v dinamik tasarımıyla dikkatleri hemen üzerine çekmeyi başarmaktadır. Hiçbir konfor öğesinden ödün vermeyen Honda sizlere tüm yolculuklarınızda üst seviye konfor ve güvenliği tesis etmek için çalışmaktadır.

Tek kapıya sahip bir sportif aracın mükemmel hatlarının SUV asiliğini ve karizmatik ruhunu bir araya getirmeyi başaran Honda, ortaya piyasanın en iyisini çıkarıyor. Fark edilmenizi sağlayan bir tasarım ile hayatınıza girecek olan Honda HR-V ekleyici tasarımıyla etrafınızdakilere sadece görsel bir şölen değil daha fazlasını sizlere vadediyor. Aerodinamik yapıyı oluşturmak için üzerinde bulunan her bir detay her bir çizgi özenle ve hayal gücüyle birleştirildi.

Dış tasarımı sadece aerodinamik hatlar sergilemiyor. Görsel çekiciliğin ön planda olduğu bir tasarımı da yanında sergileyen Honda akıcı çizgilerle sahip ön ızgara ile ve dinamik olan yan gövden ile tasarımı adeta üst noktalara çıkarmayı başarıyor. Honda HR-V sizlere sofistike ve keyifli bir sürüş sergilemek için elinden gelenin en iyisini yaptı.

Böylesi iç tasarım ile hayatınız daha kolay

Yaşamınıza uyum sağlaması ve gereksinimlerinizi kolayca karşılanması için dizayn edilen iç tasarım ile karşılaşacağınız Honda HR-V sizleri fazlasıyla memnun edecektir. Hayatınızın her anında tamamlayıcınız olarak yanınızda olma sözü veren Honda, son derece kullanışlı bir iç hacim ile sizleri hiç olmadığınız kadar keyifli sürüşlere çıkaracaktır. Sihirli koltuklar ile sizleri şaşırtmaya devam eden Honda, koltukları 60:40 oranında hiç zahmet etmeden katlayabiliyorsunuz.

Arka koltuklar, tamamen sizin kullanım amacınıza uygun olarak birçok kombinasyon ile birlikte kullanıma sunuluyor. Tek bir hareketle koltuklarınız başlıkları ile birlikte ön tarafa doğru katlanarak zeminde kaybolacak arka koltuk sırtlıklarını size sunarak ortaya devasa bir hacim çıkmış olacaktır. Her an hayata bağlı ve eğlence odaklı bir yapı sizlerle olacaktır.

Tüm yeni nesil gibi Honda modelleri gibi HR-V’de yeni nesile ayak uydurarak sizlere fazlasıyla memnun kalacağınız bir multimedya ulaşılabilirliği sunmaktadır. Honda Connect ile donatılan HR-v seyahat esnasında müziklerinizden veya arkadaşlarınızdan uzak kalmadan yolculuklarınıza devam edebilirsiniz. Wifi bağlantısı ve mobil wifi router teknolojileri ile kesintisiz bir bağlantı imkanı sunarak dünyadan kopmadan seyahat yapmanızı sağlayacaktır.

7 inçlik boyuttaki dokunmatik ekran ile sosyal medyadan uzak kalmayın ve gelen mailleri okuyun. Yeni Honda HR-V resimleri sizlerin tercihi olan renklerle birlikte daha güzel olacaktır. Beyaz, kırmızı, mavi, gümüş, siyah, füme renklerinde bulunan renk seçenekleri ile istediğiniz an sahip olabilirsiniz.

Her özelliğiyle mükemmlen olan Honda HR-V satışta

Dünya teknolojisine yön veren Honda HR-V fiyatları konusunda da piyasayı alt üst etmeyi başaracaktır. Yenilenen tüm özellikleriyle sportif görünümlü SUV modeli olan Hodan HR-V Ötv’li fiyatı 140 bin TL’den başlayan fiyatlarla yetkili bayilerdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir