Honda Jazz 1.5 L DYNAMIC PE AT

Akıllı veya sihirli olarak özelliklerini tanımlayan Honda Jazz, sürüş deneyimini büyük bir zevke dönüştürüyor. Her çeşit yolculuk için mükemmel bir araca dönüşebilen Jazz, sürücüsünün halinden de anlıyor. En güncel yol bilgileriyle destek olmayı da ihmal etmeyen Honda Jazz 1.5 L Dynamic PE AT, çeşitli saklama çözümleriyle derli toplu bir ortam sağlıyor. Sportif havası heyecanlı adımlar atılacağına dair heves verirken konforu ve geniş iç hacmi daha fazlası için umut ışığı oluyor.

Dış Tasarım

Yağmur sensörlü sileceklerle desteklenmiş elektrikli ön ve arka camlara ek olarak elektrik takviyesiyle ayarlanabilen yan aynaları bulunuyor. Bu aynalar aynı zamanda ısıtmalı ve katlanabilir özellikte dizayn edilmiş durumdalar. Şık bir görünüm katan gövde rengindeki kapı kollarına ek olarak 16 inçlik alüminyum alaşımlı jantları mevcut. Lastik tamir kiti de olan aracın ön sis farlarına destek olarak LED ön farları da var. 4051 mm uzunluğundaki Honda Jazz’ın genişliği 1694 mm iken yüksekliği 1541 mm ile sınırlanıyor. 1196 kg ağırlığında otomobilin çekici görünümü envaiçeşit renk seçenekleriyle zenginleşiyor.

İç Tasarım

6 adet hoparlörü ile Honda Jazz’ın bilgi ve eğlence sistemleri sayesinde yolculuklarınız büyük bir zevke dönüşecek. Sportif deri kaplama bir direksiyona sahip aracın vites topuzu da aynı türde yapılmış. Ön yolcu koltuğu arkasına da saklama cebi eklenmiş. Ön koltuklar ısıtmalı olarak dizayn edilmiş durumda. Farklı amaçlara uygun olarak şekillendirilebilen arka koltukları sayesinde 354 litre olan bagaj hacmi dahi artırılabiliyor. Üstelik bagaj kısmında da aydınlatma bulunuyor. Böylelikle gece gündüz bagaj kısmı rahatlıkla kullanılabilir. Buna ek olarak aracın eve geliş ve evden çıkış için özel aydınlatma sistemi de var.

Teknik Özellikler

4 silindirli DOHC i-VTEC benzinli motorunun hacmi 1498 cc olan Honda Jazz, 4×2 önden çekişli bir araç. 40 litrelik yakıt depo hacmi bulunan aracın şehir içinde 6,4 litre ve şehir dışında 4,9 litrelik yakıt tüketimi hesaplanmış. PGM-FI yakıt sistemine sahip olan Jazz’ın kilometrede 124 g karbondioksit emisyonu mevcut. Idle Stop özelliği bulunan otomobilin sürücü ve yolcu bölümlerindeki hava yastıklarının yanı sıra yan ve perde hava yastıkları da var. Uzaktan kumandayla yönetilen merkezi kilit sistemiyle güvenliği sağlanan aracın park sensörleri, hız sabitleyici sistemi, anahtarsız giriş ve motor çalıştırma sistemi de bulunuyor.

Renk Seçenekleri

Siyah ve turuncu harmonisiyle oluşmuş iç tasarımın ihtişamı dışına da yansısın istiyorsanız birkaç renk seçeneğiniz olacak. Kırmızı ve gökyüzü mavisi gibi canlı renklerin yanında beyaz, kozmik gri ve gümüş gibi asil renkler de yer alıyor. Siz hangi izlenimi bırakmak istiyorsanız o maskeye bürünen Honda Jazz’ınız sizin eseriniz olacak.

Honda Jazz 1.5 L DYNAMIC PE AT Fiyatı

Honda’nın sihirli dokunuşlarıyla muhteşem bir araca dönüşen Jazz Dynamic, 102 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına satış noktalarında boy gösteriyor. Jazz ile en asil duruşunu sergileyen Honda’dan isteyebileceğinizden fazlasını bulacaksınız.

Honda Jazz 1.5 L DYNAMIC PE AT ÖTV Fiyatı

29 bin 40 TL’den başlayan ÖTV fiyatlarıyla sahip olunabilecek Honda Jazz’ın etkileyici görünüşünün cazibesiyle büyüleneceksiniz. Özel aksesuar takviyeleriyle de istekleri tutkuya dönüştüren firmanın satış noktalarında test sürüşlerine katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.