Honda Jazz 1.5 Özellikleri 

Teknik Özellikler

Hyundai Jazz modelinin 1.5 motor seçeneğinde dikkat çeken teknik özellikleri şunlardır:

* Programlanmış yakıt enjeksiyon sistemi bulunur ve 1.5 benzinli motor sistemine sahiptir.

* Motor hacmi 1498 cc olarak bilinmektedir.

* Maksimum motor gücü honda jazz 1.5 özellikleri olarak 6000 dd 130 olarak dikkat çeker.

* Maksimum tork ise 155 nm/4500 olarak eşsiz performans sunmaktadır.

* Hava soğutmalı ön fren disklerine sahiptir.

* Saatte maksimum 190 km hız yapabilmektedir.

 

İç Donanım

Jazz 1.5 modelinin kendine has özellikleriyle sıra dışı bir iç donanımı bulunmaktadır.

* Güncel harita bilgisine dayanarak her anlamda yeni honda bilgi ekranı ile yolda kalma derdi yaşamayacaksınız.

* Bilgi ekranının yanı sıra yine her türlü teknik destek alabilmek adına akıllı teknoloji sistemine dayanan yol bilgisayarı da dikkat çeken teknolojik özelliğidir.

* Radyo ve mp3 çalar sisteminin yanı sıra kablosuz honda jazz bluetooht teknolojisinin tümüyle bir arada sağlandığı eşsiz müzik sistemi bulunmaktadır.

* Direksiyon üzerinde müzik değiştirme butonu bulunmaktadır.

* Yine direksiyon üzerinden vites değiştirme butonu da bir diğer sistemidir.

* Her yönüyle %100 deri direksiyon simidi ve de hakiki deri koltuklar da yine dikkat çeken iç tasarımlarından bir diğerini meydana getirmektedir.

Teknoloji

Elbette Honda Jazz modelinin teknolojik yenilikleri de honda jazz fiyatı sürekli merak edilmektedir. Bu bakımdan bu yönüne de işaret etmek gerekir.

* Beş renkli multimedya ekranı dijital olarak her türlü ses, video ve fotoğraf dosyalarını kontrol etmeye imkan tanıması adına gerçekten de önemlidir.

* Honda Connect multimedya sistemiyle online sistem üzerinden birçok dataya anında ulaşabilme fırsatı sağlar.

* Güncel olarak Google haritalardan alınan bilgilerle en güncel navigasyon ekranı bulunmaktadır.

* Aux, bluetooth ve de HDMI girişi ile her türlü görsel dosyaların ve sessel dosyaların oynatılmasına olanak sunan teknolojik alt yapısı bulunmaktadır.

Dış Donanım

Son olarak yine dikkat çeken özellikleri arasında gelmesi honda jazz 1.5 ötv fiyatı adına dış donanımı hakkında da enine boyuna birtakım verileri dikte etmek gerekir. Belli başlı göze hitap eden dış tasarım özellikleri arasında şunlar gelir:

* Yağmur sensörlü silecekleri bulunmaktadır.

* Elektrikli ve katlanabilir ısıtmalı yan aynaları mevcuttur.

* Led tip sis ve ön farlar mevcuttur.

* Spor tampon tip ön ve arka tampon tasarımı bulunmaktadır.

Bütünüyle ortada duran bu özellikleri ile yeni honda jazz resimleri ötv indirimine özel olan fiyat seçenekleriyle anında bu araca herkesin ulaşabilmesi mümkün olacaktır. honda jazz ötv fiyatı da merak edilen konular arasında yer almaktadır. Honda çeşitli kampanyalar ile tüketicilerin satın alma refleksini harekete geçirecek çalışmalara imza atıyor.

Kullanışlı, yakıt tasarruflu, yol tutuşu yüksek, güvenli ve cep yakmayacak bir otomobil tercih etmek isteyenlerin en öncelikli seçimi olan Honda’nın Jazz modeline bayılacaksınız. Hem sizin hem de sevdiklerinizin keyifli seyahatlerinde yol arkadaşı olacak bu otomobil sürüş açısından da son derece konforlu.

İç donanımı çeşitli paket seçenekleri ile kendinize uygun şekilde belirleyebilir, yenileme yapabilirsiniz. Ek özellikler ile otomobilinizi daha kullanışlı hale getirmeniz de mümkün olacaktır. En uzun seyahatlerde bile sizi yormayacak bu otomobil ülkemizde sıklıkla tercih edilen bir araçtır.

Üstelik geniş iç hacmi ile aile otomobili olma ayrıcalığına da sahiptir. Çocuklu aileler de rahatlıkla tercih edebilir. Yağmur sensörlü sileceklerinden elektrikli aynalara kadar pek çok teknolojik yeniliği barındıran bu otomobil uygun ödeme fırsatları ile tüketicisine sunulmaktadır. Spor otomobil tutkunları uygun fiyatlı bir araç satın almak istediklerinde bu otomobili rahatlıkla tercih edebilir.

Birbirinden güzel renk seçenekleri ve donanım paketleri ile sunulan Honda Jazz’a bayılacaksınız.

Honda Jazz 1.5 Özellikleri ” üzerine yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.