Hyundai Accent Blue 1.4

Güney Kore üretimine dayanan ve dünden bugüne dek gerçekleştirilmiş olduğu otomobilleriyle kendini her açıdan kanıtlayan prestijiyle yine dikkatleri üzerine çekmektedir.

Bu kez hem klasik otomobil sevenlerin hem de spor otomobil hyundai 1.4 özellikleri tutkunlarının bir arada bulabilecekleri multi fonksiyonel özellikleriyle yanı başımıza çıkarak hem fiyat hem de sürüş performansı olarak ikisi bir arada eşsiz özelliklere anında yer vermektedir.

Bu yer vermeye devam ettiği eşsiz yanları da onu farklı kılan yeni hyundai en temel noktalar arasında tutması adına her anlamda önemli konular arasında gelmektedir.

Bu da kalitesinin ve üst düzey verimliliğinin arttırılması adına gerçekten de son derece önemli bir yaklaşımı meydana getiriyor.

Dış Tasarım

Tavan sistemi ve kısa burun tasarımıyla sportmen hyundai accent blue bir kimlikte karşınıza çıkan Accent Blue her detay düşünülerek yeniden özgün bir şekilde yorumlandı. Aracın opsiyonel olarak LED tip far sistemi bulunmaktadır. Daha keskin ve aydın görüş mesafesi imkanını sunmaya devam eden bu özelliğiyle her anlamda eşsiz özellikleri bir arada sunmaktadır. Bu sistemle özellikle karanlıkta ve tünellerde yoğun bir aydınlık sağlar. Bu da trafikte olası bütün tehditlere karşı konulmasını sağlayan özelliği adına gerçekten de önemli bir konudur. Karanlık ortamlar kadar sisli havalar da sıklıkla trafik akışını mağdur eden noktalardan biri. Buna karşı hyundai accent blue fiyatı etkili sis sensörleri de hemen iş başında.

Elbette alaşımlı 16’lık çelik malzemeden paslanmaz jantları bulunmaktadır. Tüm bu dış tasarımı da onu farklı yapmaktadır.

İç Tasarım

Bej, gri ve siyah olarak iki tonlu iç tasarım renkleri bulunmaktadır. Göz zevkine hitap eden eşsiz iç tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken bu model hareketli koltuk başlarıyla da ergonomik olma özelliğine sahip.

Ayrıca Güneş ışınlarından korunmak için güneşlik bölmesi ve de güneş gözlüklerinin konulması için de güneş gözlüğü bölmesi bulunmaktadır.

Elbette Hyundai Accent Blue’nun en çok dikkat çeken hyundai accent blue 1.4 ötv fiyatı iç tasarımı 389 litrelik bagaj hacminin varlığıdır.

Performans ve Uygun Fiyat

Son olarak aracın hyundai accent blue fiyatı dizel motor seçeneğinden de bahsetmek gerekir. Araç 100 PS beygir gücüyle 133nm tork üretebilmektedir. Bu özelliğinin yanı sıra düşük yakıt tüketimi ile çevreci olmayı başarır ve aynı zamanda ekonomik olarak da sürücüsünün cebini düşünür. Elbette bütün bu özellikleri ötv indirimiyle birlikte 62.000 TL ile başlayan fiyat seçenekleriyl anında herkese sunulmaktadır. Bu çok üstün özellikleri de hyundai accent blue resimleri onun her anlamda tercih edilmesini sağlaması adına gerçekten de sıra dışı özelliklerini meydana getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.