Hyundai i10 1.2 D-CVVT Özellikleri

Hyundai yeni aracıyla yine göz doldurmaya devam ediyor. Her açıdan dört dörtlük kusursuz bir otomobil modelini yansıtmaya devam eden söz konusu bu araç her halükarda dikkat çekiyor.

Aracın özellikle gündüz görüş farları hyundai i10 1.2 d-cvvt özellikleri ve projeksiyon tip gece görüş farları dikkat çeken özellikleri olarak sayılabilir. Tüm bu ortada duran yaklaşımlar ışığı altında da her anlamda tamamen dört dörtlük ve sıra dışı yaklaşımla aracın sahip oldukları yeni hyundai nitelikler anlaşılır olacaktır.

Teknik Özellikleri

Motorun hacmi 998 cc olarak tasarlandı. Bunun yanı sıra maksimum tork sistemi olarak 95/3.500 sisteminin var olduğu bilinen bir diğer özelliğidir. Elbette hyundai i10 motorunun toplam gücü hakkında da bilgi vermek gerekir ki 66/5.500 olarak teknik özellikleri ile karşımıza çıkar. Tüm bu ortada duran yaklaşımlar ışığı altında da her açıdan sıra dışı bir ürün olduğunu kesinlikle dikkate almak gerekir. Söz konusu bu yeni model saatte toplam 156 km hız yapabilme kapasitesine sahiptir. Bütün bunlar da eşsiz performans sergilemesi adına gerçekten de son derece önemli bir konuyu oluşturmaya devam eder. Elbette bütünüyle hyundai i10 fiyatı bu ortada duran nitelikleri de onun her anlamda kalitesini arttıran teknik yönlerini oluşturmaktadır.

İç Mekan Tasarımı

Aracın farklı renk seçenekleri ile iç mekan tasarımı bulunmaktadır. Siyah ve bej, turuncu kırmızı, siyah kırmızı ve siyah mavi gibi istenen seçeneklerde göz alıcı içinizi açacak renk seçenekleri bulunmaktadır. Elbette bu özelliğinin yanı sıra hyundai i10 1.2 d-cvvt ötv fiyatı toplamda 252 lt bagaj hacmi her açıdan dikkatleri üzerine çeken nokta olarak dikkat çekmektedir. Bu da yoğun bir kapasiteye sahip olması anlamını taşır ki her açıdan önemlidir.

Bunun yanı sıra açılır tavanı ve elektrikli camları da onun dikkate değer yönleri arasında gelir.

Akıllı Teknolojisi

Elbette söz konusu aracın akıllı teknoloji sistemlerinin hepsini kullanması da sıklıkla dikkat çeken özellikleri arasında gelir. Yol bilgisayarının yanı sıra en güncel harita bilgisi ile dokunmatik navigasyon sistemi yer almaktadır. Ayrıca usb ve aux hyundai i10 1.2 d-cvvt fiyatı sistemi de dikkat çeken bir diğer özelliğini meydana getirmesi adına gerçekten de son derece önemli bir diğer yaklaşımını oluşturur. Elbette bunu kendine has özellikleriyle bluetooth bağlantısı takip eder. Tüm bu seçenekler de dikkate alınacak olunduğu zaman her halükarda birçok yönden dikkat çektiğini belirtmek gerekir. Üstelik ötv indirimiyle hyundai i10 resimleri birlikte 58.500 liradan başlayan seçeneklerle 0 km bir Hyundai yeni modeline anında sahip olmanız mümkün. Böylece eşsiz bir sürüş sizi bekliyor olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.