Hyundai Santa Fe 1.2 Özellikleri

Hyundai Santa Fe ekonomik bir araç sahibi olmak isteyen herkesin akıllarındaki ortak araç olma özelliğine sahip. Çünkü araç tasarım özelliklerine bağlı olarak inanılmaz derecede yakıt tasarrufu sağlamakta ve bu açıdan da sürücülerin cebini yakmamaktadır. Elbette bu özelliğinin yanı sıra dağ bayır orman ayırt etmeksizin tüm aksiyonuyla tam bir hyundai santa fe 1.2 özellikleri off road aracı olmasıyla da sürücülerin tercihlerinde ilk sırayı almaya devam eder.

Ortada duran tüm bu özellikler de neden onun sürekli tercih edildiğini daha mantıklı bir şekilde resmetmeye devam edecektir.

 

 

Motor Sistemi

Öncelikle aracın motor sisteminden başlayarak yeni hyundai tanımak gerekir. Araç 112 beygir gücünde ve 4000 devir yapabilme kapasitesindedir. Bunun yanı sıra 14,9 saniyede ilk kalkış hızına sahip olmasıyla da dikkat çeker. Araç saatte 167 km hız alabilmektedir. Ağır vasıta olmasına rağmen bu denli hız alabiliyor olması hem sürat hem de off road aracı isteyenler için gerçekten de ideal bir seçenek olarak tüm noktayı tek bir tarafa toplamaktadır. Araç hyundai santa fe gerçekten de oldukça ağır bir araç. Tam 1705 kilogram olan bu araç bu ağırlığına rağmen yüksek hızda yol kat edebilmektedir.

Tasarım Ölçüleri

Hyundai aracının bu off road hyundai santa fe fiyatı modelinin tasarım ölçüleri de sürekli merak edilen bir başka özelliği olarak dikkatleri üzerine çeker.

Nitekim araç 4500 mm uzunluğa ve de 1820 mm genişliğe sahip olarak üretilmiştir. Bu özelliğinin dışında ayrıca söz konusu aracın dikkat çeken noktasıyla 1991 cc motor hacminin var olduğunu da kesinlikle belirtmek gerekmektedir. Silindir adedi dört olan hyundai santa fe ötv fiyatı araç dizel araç modelleri arasında en performanslı bir araç olarak her anlamda kusursuz olarak üretilmiştir.

Araç off road aracı olması ile eş doğrultuda 2100 litrelik maksimum bagaj hacmine sahiptir. Bu da daha çok yük taşıma anlamına gelir ki her anlamda önemli bir diğer konuyu teşkil etmektedir.

Fiyatı

Hyundai’nin bu en yeni off road hyundai santa fe 1.2 ötv fiyatı aracını gerçekten de cazip fiyatlarla satın almak mümkün. Özel taşıt vergisi indirimi de dahil olarak yetkili Hyundai satıcılarından anahtar teslim alınacak araç her anlamda dağ bayır orman demeden her nereye giderseniz gidin üstün bir performans sergiler. Bu da aracın tam bir keşif aracı hyundai santa fe resimleri rolü üstlendiği anlamına gelir ki tüm bu özellikleriyle gerçekten de sıra dışı bir halinin var olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekecektir. Elbette tüm bunlar da kendine has etkin seçenekleri olma özelliğini korur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.