Kia Cee’d 1.6 CRDI

Kia’nın ödüllü tasarımı Cee’d 1.6, sadelikten hoşlananların göz bebeği adeta. Keskin bir hatta sahip olan bu görkemli araç aynı zamanda karizmatik havasıyla da büyülüyor. Gerek iç tasarımına gerekse dış tasarıma ek olarak sunulan aksesuar seçenekleri de Kia severleri artıracağa benziyor. Cezbedici aksesuarlara imza atan her kesimden insanın hayalini süsleyen eklentileri araçta bile bulma fırsatı sunuyor.

Teknik Özellikler

1470 milimetrelik yüksekliği ve 1780 milimetrelik genişliğiyle günlük hayatınızın önemli bir alanını kaplayacak olan Kia Cee’d’in yerden yüksekliği 140 mm kadar. 900 mm ön ve 760 mm arka dingil çıkıntısı bulunan arasın 2650 milimetrelik bir dingil mesafesi bulunuyor. İç kısmındaki 1018 milimetrelik ön ve 976 milimetrelik arka baş mesafesi, 1420 mm ön ve 1392 mm arka baş mesafesi ile 1067 mm ön ve 894 mm arka bacak mesafesi ile sevdiklerinize ve size yeteri kadar alan sunabilecek yapıda.

1.6 litrelik dizel motoru bulunan aracın 1582 cc silindir hacmi bulunuyor. 4 silindirli CRDI yakıt enjeksiyon sistemi olan aracın 100 kilometrede hızlanma süresi 10,2 saniye. Saatte 197 km hıza ulaşabilen bu enfes tasarımın 100 kilometrelik mesafede şehir içi yakıt tüketimi 4,7 litre, şehir dışında 3,6 litre ve karbondioksit emisyonu kilometrede 104 g.

Dış Tasarım

Arka park sensörü bulunan modelleriyle Kia Cee’d’in arka ve ön sis farları ile viraja duyarlı farları bulunuyor. Panoramik açılabilen tavan camları bulunan aracın krom çerçeveli radyatör ızgarası ve 15-16 inçlik çelik jant ve jant kapakları da mevcut. Projeksiyon tipi ön farlarına ek olarak LED tipi gündüz farları da bulunan aracın ön sileceğinde buz çözücü de var. Gövdenin rengiyle tasarlanan kapı kolları ve tamponlar sayesinde uyumlu bir görünüme kavuşan Kia Cee’d, elektrikli katlanan ve sinyalli yan aynaları sayesinde konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor.

İç Tasarım

Yüksekliği ve derinliği ayarlanabilir elektrik takviyesi bulunan direksiyonuna ek olarak ayarlanabilir sürücü ve yolcu koltukları Kia Cee’d’i herkes için mükemmel bir araca dönüştürüyor. Ayarlanabilen koltuk kafalıkları, katlanabilen arka koltuklar, ön konsolda yer alan bardak tutucular ve koltuk arkalarında bulunan saklama fileleri bu aracı çok amaçlı ve tüm yolculukların vazgeçilmezi yapıyor. Aydınlatılabilen bagajında da çeşitli bölmeleri ve saklama fileleri mevcut. Anahtarsız giriş ve çalıştırma imkânı sunan aracın hız sabitleme ve sınırlama sistemi de bulunuyor. Navigasyon sistemleri ile geri görüş kamerası bulunan aracın dur kalk sistemi ve otomatik yanan kısa farları güvenli bir sürüşün teminatı oluyor.

Renk Seçenekleri

Asil renkleri seçme şansı tanıya Kia, alıcıları için Kia Cee’d’i renkten renge sokuyor. Beyaz metalik rengiyle sadeliğin ve saflığın simgesi bir aracın hayalini kuranlar düşünülmüşken siyah metalik daha ciddi ve resmi bir hava isteyenlerin tercihi oluyor. Canlı bir rengi düşleyenleri de unutmayan Kia, kırmızı metalik rengi de seçeneklerine eklemiş durumda. Ayrıca kurşun gri metalik ve sirius gümüş metalik renk seçenekleri de mevcut.

Kia Cee’d 1.6 CRDI Satış Fiyatı

Dizel motorlu Kia Cee’d 1.6 CRDI, 136 motor gücü sunan modellerinde 116 bin 500 TL’den başlayan anahtar teslim satış imkanları ile sizin olabilir.

Kia Cee’d 1.6 CRDI ÖTV Fiyatı

Concept, Concept Plus, Confort ve Premium gibi model seçenekleri sunan Kia’nın Cee’d aracına sahip olmak için 32.553,25 TL ÖTV ödemesi yapmak gerekiyor.

Anahtar kelimeler: cee’d 1.6 crdi özellikleri, yeni cee’d, kia cee’d, kia cee’d fiyatı, kia cee’d 1.6 crdi ötv fiyatı, kia cee’d ötv fiyatı, kia cee’d resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir