KIA Cerato 1.6 MPI Özellikleri

KIA yepyeni bir otomobil modeliyle daha sürücülerini şaşırtmaya devam ediyor. Her anlamda sıra dışı özelliklerini sunmaya devam eden eşsiz yaklaşımlarına yer vererek her anlamda kaliteli ve sıra dışı bir araç ortaya koyuyor.

Yeni model KIA Cerato 1.6 mpı özellikleri dizel 1582 cc silindir hacmiyle dikkat çekiyor. Yanı sıra 136/4000 maksimum gücü bulunuyor. Elbette bunu 300/1750-2000 aralığındaki maksimum tork değerleri takip ediyor. Bu özellikleri ile yeni kia 7 ileri manuel şanzıman tip dizel otomobil olduğunu rahatlıkla söylemek gerekir.

 

Performans

KIA bu yeni modelinde saatte 190 km hız alabilme payını ortaya koyuyor. Bu nokta itibariyle de değerlendirildiği zaman her anlamda sıra dışı eşsiz bir performansla karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmek gerekir. Tümüyle ortada duran kia cerato bu yaklaşımları dışında yine dikkat çeken bir başka özelliği olarak 0-100 km aralığında 10,8 hız alabilme özelliğine sahip olacaktır. Bütünüyle ortada duran bu nitelikleri adına gerçekten de sıra dışı bir yaklaşımla kesintisiz olarak eşsiz bir performans sergilediğini kia cerato fiyatı belirtmek gerekir.

Ölçüler

KIA Cerato bu yepyeni 1.6 dizel seçeneğinde gerek iç mekan tasarımına gerek dış mekan tasarımına da azami bir önem vermiş görünüyor. Öyle ki eşsiz bir sürüş kia cerato ötv fiyatı deneyimi sunmasının yanı sıra görenleri hayrete düşüren eşsiz bir otomobil seçeneği olması nedeniyle de her anlamda kalite ve konfordan ödün vermeksizin sıra dışı bir yaklaşımla kendine has özellikleri bir arada bulunuyor.

Dış mekan ölçüleri olarak 4560 mm uzunluğu bulunuyor. Bunu 1780 mm genişlik takip ediyor.

İç mekan ölçüleri olarak 948 mm genişliği bulunuyor. Uzunluk olarak ise 1424 mm uzunluk dikkat çeken özellikleri olarak karşımıza çıkıyor.

Minimum yerden yüksekliği ise tam 150 mm olarak kia cerato 1.6 mpı ötv fiyatı dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bunun dışında ayrıca 2700 mm dingil mesafesi de dikkatleri üzerine çeken bir başka seçeneği oluşturması adına her anlamda sıra dışı bir yaklaşımla kaliteden ödün verilmeksizin dikkatleri üzerine çeken noktaların arasında geliyor.

Tüm bu ortada duran yaklaşımlar açısından da her anlamda kaliteli ve de sıra dışı özelliklerle kendine has özellikleri bulunmaktadır. Söz konusu aracı kia cerato resimleri ötv indirimi de dahil olarak 100.000 TL ile başlayan fiyatlarla anında alabilirsiniz. Böylece eşsiz bir sürüş deneyimi her anlamda yaşanacak ve sıra dışı bir sürüş deneyimine dayanarak kaliteden ödün verilmeyen bir deneyim ortaya konulacaktır. Bu da her anlamda kaliteli ve sıra dışı bir yaklaşım anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.