Kia Sportage Ötv Fiyatı

     Kore merkezli bir firma olan Kia ülkede ilk bisiklet ve otomobili üreten firma olarak 1944 yılından beri otomotiv sektörünün beğenilen ve Kore’yi global otomotiv pazarında söz sahibi yapan bir markadır.

    Geleceğe Yolculuk 

     Performanslı turbo motoru, 4×4 çekiş sistemi ve sizin için yaratılmış dinamik tasarımı ile sanki başka bir zamanda yolculuk yapıyormuş hissi uyandıran yeni Kia, tasarım, teknoloji, donanım ve teknik özellikleri ile SUV sınıfının başkanı olmaya aday.  Cool, elegance ve prestij olmak üzere 3 farklı model seçenekleri bulunan Kia Sportage 1.6 Prestige Turbo özellikleri ile SUV severler için bir dönüm noktası niteliğinde. 

    Geçmişten Gelen Geleceğe Güç Veren Deneyim

  Yeni keskin hatları ve  agresif tasarımı ile oldukça iddialı olan dördüncü nesil  Kia Sportage hem sürücüsüne hem de yolculara geniş iç hacim, ergonomi ve konforlu bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Konfor içi her türlü detayın düşünüldüğü Sportage sürücü ve yolcu odaklı bir SUV olarak yollarda yerini alıyor. 

    Sizin ve Sevdiklerinizin Güvenliği İçin

Dördüncü nesil Sportage sunduğu güvenlik özellikleri ile olası kazaların önlenmesinde ve en az zararla atlatılmasında kararlı. Sunduğu acil fren sistemi, kör nokta uyarı sistemi ve akıllı park sistemi özellikleri ile güvenli bir sürüş için imkan sağlayan Sportage standart donanım olarak sunduğu, elektronik kontrollü fren güç dağılımı (ABS + EBD) , elektronik denge kontrol programı (ESP), araç stabilite yönetim sistemi (VSM) , yokuş iniş destek sistemi (DBC), yokuş kalkış destek sistemi  (HAC), sürücü ve ön yolcu hava yastıkları, yan ve perde  hava yastıkları, olası kaza durumlarında boyun koruyucu aktif koltuk başlıkları ve acil fren sinyali (ESS) özellikleri ile sizin ve sevdiklerimizin güvenliği için maksimum özeni gösteriyor.            

     Benzersiz Özellikler Tek Bir SUV   

     Panoramik cam tavan, led tipi arka stop ve sinyal lambaları, katlanabilir yan aynalar, akıllı karşılama sistem, 4.2 inch TFT LCD renkli araç bilgi ekranı, 7 inch dokunmatik multimedya ve navigasyon ekranı, arka usb girişleri, geri görüş kamerası, elektronik kontrollü çift bölgeli klima, kargo perdesi, yükseklik ve derinlik ayarlı hidrolik direksiyon ısıtmalı koltuklar aracın bazı donanım özellikleri olarak sayılabilir. 

   Siyah metalik, kırmızı metalik, uzay mavisi, kurşun gri, beyaz metalik ve gümüş gri renk seçenekleri ile estetik yapısını tamamlayan Kia Sportage resimleri için firmanın resmi web sayfasını ziyaret edebilir ya da yetkili satıcılardan alacağınız kataloglardan yararlanabilirsiniz.                

   Cool, elegance, prestige, prestige turbo paketleri ile sunulan dördüncü nesil Sportage, 17-19 inch alaşımlı jantlar ile görüntüsünü tamamlıyor. 1.6 GSL 2WD M/T (6 İleri Manuel),    1.6 GSL 2WD A/T (6 ileri Otomatik), 1.6 GSL 4WD DCT (7 İleri DCT) motor seçenekleri ile 100 km’de ortalama 7.0 litre yakıt tüketimine sahip. 156/170/175 CO2 emisyon oranına sahip SUV 0’dan 100 km hıza ortalama 10 saniyede ulaşıyor. 

      Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Satış Fiyatları

   Kia Sportage fiyatı 127.900 TL ile 199.100 TL arasında modele göre değişiklik göstermektedir. Modele göre ayrıntılı fiyat listesi aşağıdaki listede verilmiştir.

Cool 1.6L BenzinManuel127.900 TL
Cool 1.6L BenzinOtomatik138.500 TL
Elegance 1.6L BenzinOtomatik160.500 TL
Prestige 1.6L BenzinOtomatik169.100 TL
Prestige Turbo 1.6L BenzinDCT199.100 TL

     Kia Sportage ÖTV Fiyatı

SUV sınıfında sağlam bir yeri olan Kia Sportage ötv fiyatı araçların motor silindir hacmi ve ÖTV matrahına göre değişebilecek olup, bu nedenle meydana gelebilecek değişiklikler anahtar teslim fiyatlara da yansıtılacaktır. 

    Başlangıç paketi olan Kia Sportage Cool 1.6 L ötv fiyatı 36.320,20 TL, en üst paket olan Prestige Turbo paketin ötv fiyatı ise 65.076,32 TL olarak belirlenmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.