Koleos Touch 1.6 dCi Özellikleri

Göz alıcı dış ve iç tasarımıyla Yeni Koleos güçlü duruşu, şıklığı ve konforu bir araya getiriyor. Atletik yapısı ve krom detayları ile göz doldururken; kaliteli malzeme seçimi, geniş koltukları da konforunu eşsiz kılıyor. 19’’ jantlar sağlam ve güçlü yapısını desteklerken, C şeklindeki gündüz aydınlatmaları ise şıklığa Renault Koleos imzası atıyor.

Teknik Özellikler

Koleos Touch 1.6 dCi özellikleri teknik olarak sınıfının en ileri detaylarını içermektedir. 1598 cm3’lük motor hacmi 96 kW maksimum gücü ile dakikada 4 bin devir yapmaktadır. 100 km’ye 12.9 saniyede çıkabilen araç, saatte maksimum 183 km. yapmaktadır.

60 litrelik yakıt deposuna sahiptir. Bir avantaj olarak şehir içi ve şehir dışı yakıt tüketimi arasındaki fark azdır. Şehir içinde 5.6 litre tüketim yaparken, şehir dışı yakıt tüketimi 5.3 litredir.

Araç X-tronic ve 7 ileri vitese sahiptir.

Ekipman ve Opsiyonlar

Akıllı teknolojiler ile donatılmış olan Yeni Koleos yenilenen iç tasarımıyla da göz doldurmaktadır.

  • Güvenlik

Araç kullandığı akıllı sistemler ile hem sürücü hem de yolcular için güvenli bir yolculuk sağlamaktadır.

Güçlü Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS) ile ani fren yapmanız gerektiğinde tekerlekleri kilitleyerek, direksiyonda tam hakimiyet sağlar. Acil Fren Destek Sistemi (AFU) de bunu desteklemektedir. Sürücü ve yolcu hava yastıklarının yanında, yan hava yastıkları ve perde yastıkları ile her yönden gelebilecek sarsıntıya karşı güvenliğinizi sağlar.

Elektronik Denge Sistemi (ESC) ile hangi hızda giderseniz gidin sürüş keyfinizi kesintiye uğratmaz. Hız ayarını ve sınırlamasını yapan sistem ile dik yollarda kalkışı sağlayan yokuşta kalkış destek sistemi de yolların keyfini sürmenize destek olur.

Park ederken ya da park ettiğiniz aracınızı çıkartırken yaşadığınız sorunları önlemek için ön ve arka park sensörü, geri görüş kamerası ve 360 park destek sistemi kullanılmaktadır.  

Viraj aydınlatmalı ön sis farkları ve C şeklindeki LED gündüz farları bir yandan aydınlatmayı kuvvetlendirirken, diğer yandan da güçlü dış görüntüye şıklık katmaktadır.

Aktif acil fren destek sistemi ve kör nokta uyarı sistemine ise daha fazlasını isteyenler için sunulan Vizyon paketi ile sahip olabilirsiniz.

  • Konfor

Aracınıza dair bilmek istediğiniz her şeyi 7’’ renkli LED gösterge ekranında rahatlıkla takip edebilirsiniz. Renault kart sistemi ile tek sensör ile bagajınızı açabilirsiniz. Böylece, eşyalarınızı kaldırıp indirerek ekstra efor harcamaz; vücudunuzu zora sokmazsınız.

Araç, dikiz aynaları ve camlar konusunda da oldukça iddialı. İç dikiz aynaları kendiliğinden kararmakta, dış dikiz aynaları ise park sırasında kendinden katlanmaktadır. Soğuğa karşı önlem olarak dış dikiz aynaları ısıtmalıdır. Ön ve arka camlar ise elektriklidir.

Şık deri direksiyonu, ayarlanabilir yükseklik ve derinlik ile aynı zamanda konforludur. Refakatçı aydınlatma sistemi ise yol arkadaşlarınızı yarı yolda bırakmaz.

  • Multimedya

Renault Koleos resimleri ile rahatça görebileceğiniz gibi, aracın içi de yolun keyfini sürebilmeniz için tasarlanmıştır. Müzik sisteminin direksiyondan kontrolü, USB ve bluetooth bağlantısı,  3D ses sistemi ile yolda müziksiz kalmayacaksınız.

  • Dış Ekipmanlar

Sizin gücünüzü yansıtan dış tasarımının yanında, kullanılan dış ekipmanları ile Renault Koleos, sınıfındaki araçlar arasında dikkat çekiyor. Gövde rengi yan aynalar ve krom kapı kolları uyumu simgelerken; metalik boya opsiyonuyla tercihinize uygun olanaklar sunuyor. LED’in şıklığı hem yan aynalarda hem de arka aydınlatmada kullanılıyor. Elektrikli açılır panoramik cam tavan opsiyonunu da yine sizin tercihinize sunuyor.

Renault Koleos Touch 1.6 dCi ÖTV Fiyatı

Size ihtiyaçlarınızın ötesinde opsiyonlar sunan Renault Koleos fiyatı 248.650 TL’dir. Cazip fiyatlarla bu konfora sahip olabilmek için bu fiyatın içinde Renault Koleos Touch 1.6 dCi Ötv fiyatı da dahildir. Eylül 2018’de güncellenen ÖTV matrahları ile doğru Renault Koleos ÖTV fiyatı öğrenmek için en yakın bayiye  uğrayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.