Land Rover Discovery Ötv Fiyatı

İlk Land Rover’ın 1947 yılında yapımından bu zamana her biri bir öncekinden daha iyi ve dayanıklı araçlarla sahiplerine maceracı ruhu aşılayabilmiş bir araçtır Land Rover.

Land Rover sahipleri içlerindeki bu ruhla bilmedikleri bölgeleri ve arazileri keşfetme güdüsünden kurtulamaz.

İngiliz tasarımının güçlü bir örneği olan Land Rover Discovery sınırlarınızı aşarak yeni ufuklara ulaşmanız için sizi bekliyor.

Land Rover Discovery Dış Görünümü

Land Rover Discovery’nin dış görünümü, devrim niteliği taşıyan ince bir tasarımla modern çağımıza uygun şekilde yeniden tasarlandı.

Discoveriy görüş kazanmanız için farları ve arka ışıkları ile yeni ön cam açısı, tamponları ve aerodinamik yapısı kendi sınıfında lider konumda

İÇ MEKAN

Ana kirişe bağlı bulunan güçlendirilmiş dikey ve yatay hatlar çarpıcı bir şekilde kullanılarak

çekici bir görünüm kazandırılan iç mekan tasarımının temelini klasik Discovery’den alıyor. Yüksek kalite deri kullanılan malzemeler, orijinal ahşap kaplamalar ile metal alaşımlı kaplamalar gibi hassas malzemeler ince ve hassa isçilikle kendini gösteriyor.

10inç boyutundaki dokunmatik ekran, çok sayıda eğlence seçeneği sunarak, internet seçeneği ile sizi dünyaya bağlıyor.

Yeni Land Rover Discovery 12,3 inç Etkileşimli Sürücü Ekranı konsolu ile sürekli bağlantıda kalmanızı, sürekli bilgi almanızı, aileniz ile birlikte eğlenceden kopmamanızı sağlar

ELEKTRIKLI IÇ BAGAJ KAPAĞI

Discovery, sosyal aktiviteleri ve spor etkinliklerinde kullanım için idealdir. Kötü hava koşullarında size üstün bir koruma sağlayan iç bagaj kapağı Land Rover’in öncülüğünde araçlara kazandırılmış bir özelliktir, bu özellik bazı modellerde isteğe bağlı olarak tüketiciye sunuluyor

ELEKTRİKLİ HAREKET DUYARLI ARKA BAGAJ KAPAĞI

Eliniz kolunuz dolu ve anahtarlara ulaşamıyorsunuz, harekete duyarlı bu sistem sayesinde hiçbir yere dokunmadan bagaj kapağınızı açmanızı yada kapatmanızı sağlıyor. Bu işlemi akıllı anahtarınız sayesinde yapabiliyorsunuz tek yapmanız gereken, bagajın alt tarafına ayağınız ile hafifçe dokunmak, sensörler sayesinde ne taraftan dokursanız dokunun araç sizi tanıyıp, algılıyor ve kapağı açıyor hepsi bu kadar

Yeni Discovery İnovasyon

Land Rover Discovery, yakıt açısından verimli ve gelişmiş dizel ve benzinli motor seçenekleri ile size güçlü bir performans yelpazesi sunar.

YOL PERFORMANSI

Land Rover Discovery, sorunsuz bir yolculuk yapabilmeniz için güvenilir, konforlu ve kullanıcı etkileşimli bir sürüş deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Dinamik Denge Kontrolü ve Elektronik Takviyeli Direksiyon (EPAS) özellikleri, yol becerilerinin ve sürüş kalitesinin artırılmasını sağlar.

ARAZİ KAPASİTESİ

Yeni Land Rover Discovery aracının geliştirilmiş arazi performansı, opsiyonel Derinlik Algılama özelliği ile sudan geçme becerisi, Terrain Response 2 gibi özellikleri, aracın karşısına zorluk çıkarabilecek her türlü güçlüklere karşı sürekli dirençli kılar.

SÜRÜCÜ DESTEKLERİ

Land Rover Discovery, opsiyonel sürüş desteği ile yolcuların ve sürücünün güvenliğini arttırır, en son teknoloji ile üretilen bu üstün performanslı özellikler sayesinde, zorluklara karşı hazır olursunuz

KONFOR VE RAHATLIK

Üç sıra halinde yedi kişilik tam boyutlu rahat koltuğu, esnek oturma düzeni ve opsiyonel ısıtmalı, soğutmalı ve masaj yapma özelliği sayesinde, Land Rover Discovery daima konforlu olmanızı sağlıyor.

HABER/EĞLENCE

Araçta yine teknoloji ile harmanlanmış çok yüksek seviyede eğlence sistemi, bağlantı ve gerekli bilgileri sağlayabilmeniz için eğlence teknolojisi sunulmuştur. Meridian™ ses sistemlerinden, InControl Touch Pro ve opsiyonel Arka Koltuk Eğlence Sistemini gibi üstün özellikli hizmetler elinizin altındadır.

Land Rover Discovery Fiyatı

Sizde böyle bir macera yaşamak ister misiniz, Land Rover Discovery resimleri ile vakit geçirmenize gerek yok, yapmanız gereken bir Land Rover Bayisine uğramak. Land Rover Discovery Fiyatı vergiler dahil anahtar teslim olarak

Motor=2.0 D180

Vergisiz Euro Fiyatı=47.150

Ötv Euro=51.865

Ötv Dahil Euro Fiyatı=99.015

KDV Euro=17.823

KDV Dahil Euro Fiyatı=116.838

Tescil Masrafı=3.278

Anahtar Teslim Euro Fiyatı=117.280

Anahtar Teslim TL Fiyatı=869.186 TL.

Land Rover Discovery Ötv Fiyatı

Yapılan son değişikler ile belirlenen ÖTV’ye göre Land Rover Ötv Fiyatı kendi sınıfında bir çok araçla kıyaslandığı zaman yüksek sayılmaz, bu keyf için ödenmesi gereken bir bedel diyebiliriz.

Land Rover Discovery Ötv Fiyatı=99.015Euro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir