Mazda Cx5 2.0 Özellikleri

Mazda’nın güçlü tasarımı yepyeni özellikleriyle bu araçta canlandırıldı. Araç kristal ateş kırmızısı rengi ve de gelişmiş activsense Mazda Cx5 2.0 Özellikleri güvenlik teknolojisiyle hem dış tasarımda cazibeyi hem de güvenlikte en üst düzeyi bir arada sunuyor. Bunun yanında araç ideal fiyatıyla da herkesin bütçesini kesinlikle sarsmadan araca sahip olmasına imkan tanıyor.

Genel Bakış

Herkesin otomobiliyle mükemmel bir bağ kurmasına dayanan KODO tasarımı aracın kristal ateş kırmızısı rengiyle daha da pekiştirilmiş durumda. Bunun yanı sıra trafik işareti özelliğine sahip olan navigasyon ekranı g-vectoring kontrollü direksiyon kontrol sistemi  yeni mazda aracın performans özellikleri arasında sayılabilecek eşsiz niteliklerini oluşturmaya devam etmektedir.

Bu özellikleri dışında yine araçta dikkat edilecek bir diğer detayı oluşturması bakımından değerlendirildiği zaman her açıdan saatte maksimum 179 km hız yapabilmesi ve de ortalama 6.6 yakıt tüketimi de performansından bir an bile ödün vermeyen eşsiz tasarrufunu birlikte veriyor. Tümüyle bu özel seçenekleri açısından Mazda yeni modelinin tüm kullanıcılarının mazda cx5 parmakla göstereceği kıskandıran model olduğu görülmektedir.

Yenilik

Kristal ateş kırmızısı rengi otomobille sürücü arasında sinerji yaratan KODO tasarıma dayanılarak hazırlandı. Bununla birlikte yine sürücülerin her açıdan üst düzey güvenliğe sahip olarak yol alabildikleri birçok unsurları da mazda cx5 fiyatı otomobilin sahip olduğu ideal özelliklerini yansıtmaya devam etmesi bakımından gerçekten de dikkatlerden kaçmayan detaylardan birini oluşturmaktadır. Üstelik tüm bu özelliklerin yanı sıra yine yenilik olarak geliştirilmiş olan i-activ koruma teknolojisiyle hem sizin hem de sevdiklerinizin her zaman en üst düzey korumaya sahip olmasına olanak sunmaya devam ediyor.

Araç sahip olduğu bütün bu özellikleri bakımından gerçekten de yepyeni bir tasarımla piyasadaki yerini aldığını bir kere daha vurgulamaktadır.

Renkler

Kristal ateş kırmızısı rengiyle her açıdan dikkatleri üzerine çeken eşsiz bir tasarıma sahip olmaya devam eden otomobil geliştirilmiş olan iç tasarımıyla da adeta bir bütünlük arz etmeye devam ediyor. Elbette tüm bu ortada duran özellikleri neticesinde de otomobili kullanmaya başladığınız andan itibaren tüm gözlerin bir anda üzerinizde olduğunu kesinlikle göreceksiniz. İşte bu göz alan KODO tasarımı sayesinde her açıdan mazda cx5 ötv fiyatı aracın sahip olduğu üst düzey yeniliklere dayanarak tamamen ayrıcalıklı özelliklere sahip olduğunu ifade etmek gerekmektedir. Bu açıdan da gerçekten tamamen kendine has nitelikleriyle karşımızdaki yerini koruduğunu kesinlikle dile getirmek gerekmektedir.

Teknik Özellik

Aracın elbette sahip olduğu inanılmaz dış tasarım kadar teknik özellikleri de sıklıkla merak edilmektedir.

Saatte 179 km/h maksimum sürat yapabilen mazda cx5 resimleri otomobil bununla birlikte ortalama olarak hem şehir içinde hem de şehir dışında 6.6 lt yakıt tüketmektedir. Tümüyle bu özelliklerine bir de 155 gr/km CO² emisyonu eklendiği zaman her açıdan kaliteden bir an dahi taviz vermeksizin yol boyu sürat yapabilir düzeydeki özellikleri sunulmaktadır.

Bu etkileyici tasarımları açısından da düşünülecek olunduğu zaman her anlamda kaliteli ve de sıra dışı bir yaklaşıma dayanarak gücüne güç katmaya devam ederek mesafe aldığını dile getirmek gerekmektedir. Bu da her anlamda kaliteden bir an dahi ödün vermeyen eşsiz tasarımını yansıtması adına her açıdan ortada duran teknik yenilikleri yansıtıyor. Yansıttığı bütün bu teknik yenilikler neticesinde de her anlamda otomobil tutkunlarının vazgeçemeyecekleri bir model olma özelliğiyle fark yaratmayı sürdürmektedir. Otomobil mazda cx5 2.0 ötv fiyatı 2018’in en iddialı Mazda modeli olması açısından gerçekten de eşsiz bir tasarımla merhaba demiş durumda. Üstelik tüm Mazda yetkili satıcılarına uğranılarak araç her açıdan detaylı bir şekilde test edilip sürülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.