Mercedes B200 Özellikleri

Mercedes’in B serisi arasında yer alan bu otomobili tam bir aile aracı olma özelliği taşımakta. Araç her açıdan dikkat çeken noktalarına dayanarak Mercedes B200 Özellikleri serisinin birbirinden sıra dışı yönleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Ayrıca söz konusu otomobilin sahip olduğu nitelikler itibariyle tamamen ayrıcalıklı olma özelliğini koruyarak tam bir aile otomobili olmaya devam ediyor.

Sürüş Özellikleri

Mercedes – Benz’in bu çok özel ayrıcalıklarına sahip olan otomobil keyifli sürüş özellikleriyle tamamen aktif olduğunu dile getirmektedir. Nitekim belli başlı unsularından biri olarak yeni mercedes 488 litrelik bagaj kapasitesiyle ailenizle birlikte piknik vs planlarınızda tamamen yer bulabileceğiniz genişçe bir alana sahip. Öte taraftan aracın tüm yol boyu trafiği sürücüsünün hakimiyetine verecek şekilde geliştirilmiş olan aktif sürüş özellikleriyle fark yaratmaktadır. Nitekim dynamic select sürüş sistemi ve aktif fren yardımcısı ile hem güvenli bir sürüş hem de trafik boyunca hakimiyeti sizin elinizde tutan özelliklerine bir arada sahip.

Akıllı Yenilikler

Aracın akıllı sürüş teknolojisine dayanarak birçok asist uygulamaları bulunuyor. Bu da sürücüsünün her anlamda daima akıllı yeniliklerden yararlanarak yol boyunca konforu ve emniyeti hakim olarak elinde bulundurması anlamına geliveriyor. Tüm bu ortada duran nitelikler dahilinde düşünülecek olunduğu zaman her açıdan akıllı yenilikler arasında bulunan özelliklerinden biri olarak söz konusu otomobil mercedes b200 her açıdan farkını yansıtmaya devam etmektedir.

Nitekim araç akıllı yenilikler olarak;

* aktif fren yardımcısı

* dinamik sürüş karakteri

* 3D far sistemi

* park yardımcısı

* aktif takip yardımcısı gibi birbirinden ön plana çıkan seçenekleriyle gerçekten de tamamen sıra dışı tüm özelliklerine bağlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Tüm bu özellikler de mercedes b200 fiyatı söz konusu otomobilin her yönüyle tüm niteliklerini ortaya koymaya devam ederek tamamen ayrıcalıklı unsurlarını bir arada sunmasına zemin hazırlar. Tüm bu hazırladığı zemin de onun ayrıcalıklarla dolu olan yapısını daha da belirginleştirmeye devam etmesi adına son derece önemli bir unsuru oluşturmaktadır.

Donanım

Mercedes tarafından sıra dışı bir mercedes B200 ötv fiyatı serisi olarak tasarlanan aracın donanımsal özellikleri de gerçekten de tamamen farklı özellikleri bir arada sunması adına önemlidir. Nitekim araçta ayrıcalıklı olarak şu donanım paketleri yer almaktadır:

– Konfor koltuk paketi ile her açıdan spor deri koltuklar sizleri bekliyor olacak. Araç tüm bu ergonomik yapısının yanında sürücünün de trafik boyunca daima dinç kalabilmesini sağlayan ergonomik tasarımlı manuel yükseklik ve derinlik ayarlı koltuklarıyla dikkat çekiyor.

– Yük paketi ise yine aracın mercedes b200 resimleri sıra dışı bir diğer donanımından birisidir. Tam 488 litrelik geniş bagaj hacmiyle koyabildiğiniz kadar yüklerinizi koyun kesinlikle herhangi bir kusur olmadan dilediğiniz yere taşınmaları mümkün olacaktır.

– Eşya gözü paketi son zamanlarda güneşin uv ışınlarına karşı gözümüzü korumamız için özel olarak hazırlanmış olan gözlük bölmesi ve yol boyunca sıcak bir kahve/çay ya da soğuk içecekleri de içmenize imkan tanıyan bardak tutucu bölmesi yine bu modelde dikkat çeken özellikleri arasında.

– Alarm paketi kuşku yok ki özellikle metropollerde hırsızlık olayları sıklıkla yaşanıyor. İşte bu olaylara karşı gerekli önlemlerin alınması için alarm paketi hemen devreye girerek her türlü hırsızlık olaylarını kısa bir sürede önleyebilme özelliği göstermektedir.

– Şerit takip paketi yine şerit değiştirirken sizi yol boyu asiste etme özelliği gösteren akıllı tasarımlar arasında gelmektedir. Tümüyle ortada duran bu özellikleri aracın sahip olduğu dinamik tüm yapısıyla tam anlamıyla sıra dışı özelliklere sahip olması anlamını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.