Mercedes Benz CLS 350-D

Mercedes’in 2018 yılı modeli CLS gösterişli dış tasarımı performansından ödün vermeyen iç tasarımıyla otomobil tutkunlarının gözdesi olmaya hazırlanıyor. Araç uygun fiyatlarla satışa sunularak aracını yenilemek isteyen ya da araç sahibi olmak isteyenlerin diledikleri gibi kullanabilecekleri performans açısından en ideal mercedes benz cls 350-d özellikleri otomobiller arasında yerini almaya devam etmektedir.

Bütün bu ortada duran özellikleri neticesinde de her anlamda yeni Mercedes Benz’in sahip olmaya devam ettiği bütün bu özellikleriyle dikkatleri üzerine çektiği bilinmektedir.

Eşsiz Performansı

Aracın en çok dikkat çeken yanı kuşkusuz ki sergilediği eşsiz performansı olmaya devam ediyor. Bu bakımdan mercedes benz cls 350-d 2018 model aracın sahip olduğu eşsiz özelliklerine yer vermek gerekmektedir:

– 286 beygir gücündedir ve saatte 250 km hız yapabilmektedir.

– 0-100 km aralığında 5.3 saniyede hız yapabilme özelliğine sahip.

– Coupe tip kasası bulunan aracın 50 lt yakıt deposu bulunmaktadır.

– Dizel commonrail yakıt tipine sahip olan mercedes benz cls 350-d ötv fiyatı araç 4×4 çekiş özelliğindedir.

– Aracın ön ve arka fren sistemi hava soğutmalı disklerden oluşturulmuştur.

– Aracın boş vaziyetteki toplam ağırlığı ise 1860 kg olarak hesaplanmıştır.

Tasarım

Yeni Mercedes Benz model, her açıdan iç ve dış tasarımıyla da sürücüsünün tutkuyla bağlanabileceği bir model mercedes benz cls ötv fiyatı olmaya devam etmektedir. Bu da her anlamda aracın ortada duran eşsiz özellikleri anlamına gelir ki her açıdan dikkat çeken tüm nitelikleriyle karşımıza çıkan özelliklerini oluşturur.

Aracın elektrik tip direksiyon sistemi bulunmaktadır. Otomatik şanzıman tip fren sistemine sahip olan araç 9 G Tronic vites sayısına sahiptir. Bu otomobil 600 nm tork kapasitesine sahip olup her açıdan eşsiz performans sergilemesinde motorun yakıt tasarrufunda öne çıkmasına imkan verir. Bu da sürücünün daha çok mesafe kat etmesi ancak daha az yakıt tüketmesi anlamına gelir ki her açıdan önemli bir özelliği meydana getirmektedir. Aracın yerden 93 mm’lik bir aerodinamik özellikli yüksekliği bulunmaktadır. Araçta toplamda 5 koltuk bulunmakta olup Coupe tip kasa tasarımına sahip bir otomobildir.

Multimedya

2018 model mercedes benz cls resimleri aracın sahip olduğu teknolojik yeniliklere de kesinlikle dikkat çekmek gerekir.

– Aracın surround ses sistemine dayanan yükses ses kalitesine sahip müzik çalar sistemi bulunmaktadır.

– Geri dönüş kamerası ve otomatik olarak şerit değiştirme asistanı da yine araçta yer alan teknik yeniliktir.

– Bluetooth bağlantısıyla çalışan multimedya sistemi vardır.

– Güncel haritadan oluşan bir navigasyon sistemi de yine bu otomobil modelinde tüm özellikleriyle var olan özellikleri arasında gelmeye devam etmektedir.

– ABS fren sistemi bulunan araçta frenli treyler yükü 1900, frensiz treyler yükü 750 kg olarak hesaplanmıştır. Bu da aracın güvenli olarak seyir halinde ilerlemesine olanak sunan bir diğer özelliğini meydana getirmektedir.

Fiyat

Son olarak elbette söz konusu otomobilin fiyatına da yer vermek gerekir. Böylece aracın sahip olduğu üst düzey özellikleriyle her anlamda kullanıcılarının sahip olduğu birbirinden değişik avantajlara dayanarak kullanılması mümkün olacaktır. Bu da aracın 2018 model olarak herkesin elde edebileceği nitelikler anlamına gelir. Araç özel taşıt vergisi indiriminden yararlanan bir otomobil marka ve modeli olduğu için bütün sürücülerin uygun fiyat seçenekleriyle rahatlıkla sahip olabilecekleri bir otomobildir. İşte ortada duran bu nitelikleri ise onun her açıdan tamamen ötv indiriminden de yararlanılarak her anlamda tercih edilen bir marka olmasını sağlayan etkin özellikleri arasında gelmektedir. Tüm bu sayılanlar da dikkate alınacak olunduğu zaman her halükarda araç hem ekonomik hem de teknik anlamda tam bir ekoldür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir