Mercedes CLS 350 CDİ

CLS’nin sunumu, bir tasarım ikonunun doğuşuydu ve buna, daha fazla verimlilik ve dinamizm için (seçilmiş modellerde) dokuz kademeli 9G-TRONIC otomatik şanzuman, isteğe bağlı donanım olarak temin edilebilen ışık sistemi MULTIBEAM LED farlar ve sanki özel olarak büyük gösteri için tasarlanmış çizgiler ile yeni bir soluk getirildi. Mercedes cls özellikleri aşağıda detaylı olarak yer almaktadır.

Performans ve Motor

Yeni Mercedes,30 kW’a (585 BG) ve 800 Nm’ye sahip CLS 63 AMG S Model 4MATIC Coupé start çizgisine geldiğinde, endorfin salgınız en üst seviyeye çıkar. Dinamik olarak tasarlanmış sürekli dört tekerlekten tahrik sistemi AMG Performance 4MATIC sayesinde 5,5 litrelik çift beslemeli AMG V8 motorun konsantre gücünü, yollar da hisseder. Bu nedenle AMG ön tampon belirgin A harfi yapısında A-Wing tasarımındadır ve difüzörün hakim olduğu kromajlı çift egzoz çıkışına sahip arka kısım, diğer sürücüler için ne yazık ki sadece kısa süreli bir keyif sunar.

Sadece dört adet basit planet dişlisi grubu ve altı vites değiştirme elemanı ile oldukça karmaşık vites değiştirme işlemlerini gerçekleştirir ve böylece son derece kompakt bir yapı tarzına olanak sağlar. Ayrıca mercedes cls 350 cdi , 9G-TRONIC, azaltılmış devir sayısı seviyesi sayesinde yakıt tüketimini düşürür. Daha küçük devir sayısı atlamalarında daha hızlı vites değiştirme sayesinde, sadece sürüş keyfi gittikçe artar.

Konfor

İstek üzerine temin edilebilen özel siyah PASSION deri ile bağlantılı olarak açık renkli kontrast süsleme dikişleri ile zarifleştirilmiş ve ön koltuk başlıklarında “AMG” arması ile taçlandırılmış halde, hızlı virajlarda mükemmel tutuş sağlar.Bu mükemmel görüntüye Mercedes cls resimleri ile de şahitlik edebilirsiniz. Beyaz ışıkla aydınlatılmış AMG biniş eşiklerini kullanarak araca binin ve TFT teknolojisine sahip 11,4 cm boyutundaki çok fonksiyonlu ekran dahil olmak üzere, RACETIMER ve AMG Start-up göstergesine sahip AMG gösterge tablosunu ilk gördüğünüzde AMG büyüsü ile tanışın.

İç mekan

Arka bölümdeki üçüncü bir koltuk sayesinde, aynı anda beş kişi rahatça seyahat ederken isteğe bağlı olarak temin edilebilen yeni iç mekan rengi eğer kahvesi/siyah rengindeki yüksek kaliteli donanımın tadını çıkarabilir.

Koltuklar, istek üzerine yarı anilin özel deri ile kaplanmıştır. Tıpkı isteğe bağlı koltuk havalandırması gibi, yüksek işçilik kalitesi araca sahip olmak için beklerken yaşadığınız heyecan dolu sevinci arttırır. İsteğe bağlı olarak temin edilebilen çizgisel yapılı parlak kahverengi ıhlamur ağacından süsleme, bu benzersiz ambiyansın altını çizer.

Normalde büyük yatların güneşlenme güverteleri için ayrılmış olan şey, istek üzerine CLS Shooting Brake’de yükleme alanını değerli kılar: koyu renk meşeden siyah kakmaları olan Amerikan kiraz ağacı. Seçilmiş ahşap kaplama plakalar, karmaşık bir üretim sürecinde beş katman halinde el ile yapıştırılır ve son derece uzun ömürlü bir biçimsel dayanıklılık için yüksek basınç altında bir araya getirilir. Son olarak yüzeyler son bir kez zımparalanır ve titiz bir şekilde su geçirmez hale getirilir.

Kusursuz Park

İsteğe bağlı olarak temin edilebilen PARKTRONIC’li aktif park yardımcısı park yeri aramayı olduğu kadar park etmeyi ve park yerinden çıkmayı da kolaylaştırır. İstek üzerine aracı otomatik olarak boyuna ve enine park boşluklarına yönlendirir ve bu sırada manevra ve fren işlerini sürücüden devralır. İsteğe bağlı park paketinde bulunan 360° kamera sistemi, birbirine bağlı dört kameranın işbirliği sayesinde gerçekçi çepeçevre bakış ile park etmeyi ve manevra yapmayı mümkün kılar. Geri vitese takıldığında otomatik olarak devreye girer veya gerektiğinde sürücü tarafından etkinleştirilir.

Mercedes Cls 350 Cdi Ötv Fiyatı

Siz de bu büyülü dünyda yerinizi almak ve bu keyfin tadını çıkarmak isterseniz,bayilerimizde sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.Güncellen  Mercedes cls fiyatı, Mercedes cls ÖTV fiyatı dahil edilmiş rakamları ile sizleri memnun edeceğinden şüphemizin olmadığı cdi modelimizi yakından tanımak sizi mutlu edecektir.Mercedes cls 350 cdı Ötv Fiyatı ile ilgili olarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar