Mercedes E250 Özellikleri

E-Serisi Sedan, etkileyici bir hafiflikle modern tarzı ve geliştirilmiş sportifliği temsil eder. Her bir çizgi, duyumsal netlik ilkesini takip eder. Standart donanıma ek olarak üç donanım çizgisi ve ayrıca zarif bir renk ve malzeme seçeneği kişisel isteklerinizi yerine getirir.


İç mekan tasarımı

Yeni Mercedes sizi bir netlik ve güven atmosferiyle karşılar. Yatay elemanlar huzur ve görsel genişlik hissi uyandırır. Yüksek kaliteli malzemeler, gösterge tablosundan kapılara kadar uzanan dalga şeklinde yumuşak kıvrımlara sahip süsleme parçalarının etrafına sarılır. Heykelvari koltuk tertibatı Mercedes-Benz için tipik olan uzun yol konforu sunar.

Mercedes E250 bir tasarım harikası olup,Mercedes E 250 resimleri başlığı ile inceleme yaparak,bir görsel şölenine tanık olabilirsiniz.

Teknoloji

KEYLESS-GO paketi.

Mercedes E250 sahip olduğu bu sistem ile, elektronik anahtarı elinize almanıza gerek kalmadan aracı konforlu bir şekilde açabilir, çalıştırabilir ve kilitleyebilirsiniz. HANDS-FREE ACCESS eller serbest bagaj açma fonksiyonu, bagajın dokunmadan tam otomatik bir şekilde açılmasını ve kapatılmasını sağlar.

Comand Online

Comand Online; bilgi ve eğlence, navigasyon ve iletişim ile ilgili neredeyse tüm isteklerinizi yerine getirir. Gösterim, yüksek çözünürlüklü 12,3″ boyu tundaki medya ekranı üzerinden gerçekleşir. Sabit disk navigasyonu, neredeyse gerçek zamanlı trafik verileri sunan Live Traffic Information ile hızlıca hedefe yönlendirir.

Sürüş 

Mercedes-Benz E-Serisi Sedan’ın birbirini tamamlayan güvenlik ve yardım sistemleri sürücünün üzerindeki yükü hafifletir, kaza tehlikesini azaltır ve ayrıca yolcular ve diğer trafik katılımcılarına yönelik korumayı iyileştirir. Paket, sürüş yardım paketini PRESAFE® impulse yan koruma sistemi ile tamamlar.

Multibeam Led Teknoloji

Multibeam Led teknolojili farlar, diğer trafik katılımcılarının gözünü kamaştırmadan sürekli uzun farla gitmeyi sağlar. Ayrı ayrı kumanda edilebilen LED’ler başka araçların bulunduğu alanı aydınlatmazken etrafı hemen hemen aynı anda gündüz gibi aydınlatır. Öne çıkan diğer bir tasarım özelliği: Farda ki mavi vurgular.

Tasarım

Bu tasarım konsepti, dış mekanın daha dinamik ve sportif görünmesini sağlar. Donanım kapsamına daha büyük hafif alaşım jantlar, bağımsız bi r ön tampon ve ayrıca kr om ve alüminyum tasarım elemanları dahildir. Alçaltılmış AGILITY CONTROL yürüyen aksam da sportifliği vurgular .

Exclusive dış mekan sadece bu tasarı m konsepti için geliştirilmiş ön tampon ile modern ve lüks bir görünüm sağlar. Klasik radyatör ızgarası ve motor kaputu üzerindeki Mercedes yıldızı, ilave krom süslemeler ve ayrıca daha büyük hafif alaşım jantlar diğer özelliklerdir. Seçkin donanımlar ile lüks kavramını heyecanla yeniden yorumlayan şık bir iç mekan oluşturulmuştur. Bunların arasında deri/Valensiya kumaşı döşemeli seçkin koltuk grafiği, 3 çekici renk konsepti ve geniş yüzeyli ahşap süslemeler yer alır.

AMG dış mekan, dinamik AMG gövde ve AMG hafif alaşım jantlardan alçaltılmış AGILITY CONTROL yürüyen aksama kadar mükemmel uyarlanmış donanımlarla daha fazla sportiflik ve sürüş keyfi sunar. AMG’ye özgü özellikler, fark edilir ve hissedilir şekilde daha fazla sportiflik ve seçkinlik katar. Alt tarafı düzleştirilmiş çok fonksiyonlu spor direksiyon simidi, daha fazla yan destekli spor koltuklar, AMG spor pedal tertibatı ve AMG paspaslar bu iç mekan donanımına dahildir.

Mercedes E Serisi Ötv Fiyatı

Siz de bu sürüş konforuna sahip olmak ve eşi bulunmaz rahatlığa kavuşmak istiyorsanız,en yakın bayimizi ziyaret ederek, Mercedes e250 fiyatı listemizi inceleyebilir,Mercedes e250 ÖTV fiyatı bilgilerine sahip olarak,bu ayrıcalık ile buluşabilirsiniz.

Merceses E250 ÖTV fiyatı detaylarına da yine fiyat listemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

E 220 d 4MATIC modeline ait exclusive paketin vergiler hariç fiyatı 254.520 TL iken, ÖTV dahil olmak üzere anahtar teslim fiyatı 633.400 TL’dir.

Aynı model AMG paket ise,vergiler hariç 263.438 TL olup,ÖTV dahil anahtar teslim fiyatı 655.500 TL olarak göze çarpmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir