Mini Cooper 1.5 D ÖTV Fiyatları

2018 model yılına sahip olan Mini Cooper 1.5 D özellikleri arasında temel özellikler ilk sırada yer almaktadır. araç türü binek araç olan Mini Cooper 1.5, Premium C segmentli, hatchback gövde tipli, içten yanmalı motor tipli bir araçtır. Ait olduğu ülke İngiltere-Almanya olan araç, 5 kapılı olma özelliğine sahiptir.

Motor

Yakıt tipi dizel, silindir hacmi 1496 cc, silindir adedi 3, besleme tipi turbo, yakıt püskürtmesi ise Common Rail Direkt Enjeksiyondur.

Performans

Yeni Mini Cooper 1.5 D beygir gücü 116 hp, azami tork 270 nm, azami devir 4000 d/d, azami hız 202 km/s, 0-100 km arası hızlanma oranı ise 9.5 saniye olan bir araçtır.

Şanzıman Ve Çekiş Sistemi

Şanzıman türü otomatik olan Mini Cooper 1.5 D, şanzıman kademesi 6 ileri, şanzıman teknolojisi Steptronic, çekişi ise önden çekişli olan bir araçtır.

Yakıt Tüketimi ve Emisyon

Yakıt kapasitesi toplam 44 lt olan Mini Cooper 1.5 D, şehir içi tüketim 4.4 lt/100 km, şehir dışı tüketim 3.6 lt/100 km, karma tüketim 3.9 lt/100 km, karma CO2 salınımı ise 102 g/km olan bir araçtır.

Bagaj Özellikleri

5 koltuk bagaj hacmi toplam 278 lt olan Mini Cooper 1.5 D, 2 koltuk bagaj hacmi 941 lt olan bir araçtır.

Ağırlık ve Ölçüler

Uzunluğu 3982 mm, genişliği 1727 mm, yüksekliği 1425 mm ve boş ağırlığı 1280 kilogramdır.

Lastik ve Jant

Taban genişliği 175 mm, kesit oranı 65 %, jant çapı 15”, jant tipi ise alaşımlı olan araç, birbirinden farklı jant modellerine sahiptir.

Müzik ve Eğlence

Araçta radyo, harici USB girişi, harici ses girişi ve 4 satır grafik ekran ile radio mini boost radyo bulunmaktadır.

Koltuklar ve İç Döşeme

5 adet koltuk sayısına sahip olan Mini Cooper 1.5 D, sürücü koltuğu ayarı manuel olarak yapılabilen bir araçtır. Sürücü koltuğunda yükseklik ayarı bulunmakta ve iç mekan özelliklerinde de velur halı paspaslar yer almaktadır.

Camlar ve Aynalar

İç dikiz aynası otomatik kararan özellikli olan araçta, ön yan cam ayarları elektrikli, yan dikiz aynaları da elektrikli ayarlanabilir özelliktedir.

Direksiyon Özellikleri

Elektro hidrolik direksiyon sistemlerine sahip olan Mini Cooper 1.5 D, spor deri direksiyon ve direksiyon kumanda tuşlarına sahiptir.

Göstergeler ve Sensörler

Yağmur sensörü, lastik basınç sensörü ve lastik basınç göstergesi bulunmaktadır.

Sürüş Destek Sistemleri

Hız sabitleme ve sınırlama özelliği bulunan Mini Cooper 1.5 D, fren işlevli hız sabitlemesine sahiptir.

Yolcu Emniyeti

6 adet hava yastığı bulunmakta olan Mini Cooper 1.5 D resimleri içerisinde bu hava yastıklarını ve konumlarını görmeniz mümkün olmaktadır. Ön yolcu hava yastığı, yan hava yastıkları, sürücü hava yastığı, perde hava yastıkları bulunmakta olan araçta, hıza duyarlı kapı kilidi, çarpışma testi NCAP/ANCAP da yer almaktadır.

Mini Cooper 1.5 D Fiyatı

Mini Cooper 1.5 D fiyatı satın alacağınız modelin donanımlarına göre değişebilmektedir. Ancak Mini Cooper 1.5 D önerilen satış fiyatı 155.100 TL olarak karşınıza çıkmaktadır.

Mini Cooper 1.5 D ÖTV Fiyatı

Hayalini kurmuş olduğunuz aracı satın almak istediğinizde ÖTV indirimlerinden yararlanmanız mümkün olmaktadır. Mini Cooper 1.5 D ÖTV fiyatı, satın alacağınız döneme ve aracın donanımlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Son teknoloji ürünü olan ve her açıdan sizi tamamlayan Mini Cooper 1.5 D ÖTV fiyatı hesaplaması yaptırmak için size en yakın Mini Cooper bayiine gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.